Kauçuk Emzik

Farklı yaş aralığındaki bebekler için çeşitli ölçülerde üretilen kauçuk emzik modellerini Lolons'ta uygun fiyat seçenekleriyle bulabilirsin. Yumuşak ve kavisli yapısı sayesinde bebeklere anne göğsü hissi veren bu ürünler, şeklini uzun süre koruyarak güvenle kullanılabilir. Tekli ya da çoklu paketler halinde satışa sunulan kauçuk emzik modellerinden dilediğini hemen şimdi satın alabilirsin. Lolons, kaliteli ve hesaplı çeşitleriyle burada seni bekliyor.

Kauçuk Emzik Modelleri

Sayfamız üzerinde bulabileceğin çeşit çeşit kauçuk emzik 0-6 aydan başlayarak her yaş aralığındaki bebeklerin kullanımı için özel olarak üretiliyor. Sağlığa uygun malzemelerine ek sevimli tasarımlarıyla da ilgi toplayan olan bu ürünler hem annelerin hem bebeklerin favorilerinden. Uyku öncesi huzursuzluk yaşayan ya da uyumakta zorlanan bebekler üzerinde sakinleştirici bir etkisi olduğu düşünülen bu ürünler gelişmiş ortodontik şekillere sahip. Bu sayede kauçuk emzik kullanan bebeklerde diş bozukluklarının önüne geçmek mümkün. Ayrıca bu ortodontik yapı, ürünün üzerindeki hava kanallarıyla korunuyor. Kauçuk emzikleri uzun süreler güvenle kullanabilsen de belli aralıklarla yenisiyle değiştirmende fayda var. Özellikle diş çıkarma dönemlerinde emziklerde meydana gelen diş izlerine bağlı deformasyonlar, ürünlerin yenilenmesi gerektiğini annelere hatırlaması bakımından oldukça önemli. Diğer yandan Lolons'ta kauçuk uçlu emziklere alternatif olarak sunulan silikon modeller için Silikon Emzik sayfamıza göz atmayı da unutma!

Kauçuk Emzik Özellikleri

Doğal bir madde olan kauçuk elastik ve dayanıklı olması bakımından bebek emziklerinin yapımında sıklıkla kullanılıyor. Sağlam yapıları gereği diş çıkaran bebeklerde tercih edilen kauçuk emzikleri, damaklı ve damaksız modelleriyle buradan satın alabilirsin. Bebeğin damak şeklini alan damaklı kauçuk emzikler annelerin favorileri arasında. Bebeğin ağzına tam uyum sağlayan bu çeşitlerden dilediğin hemen şimdi senin olabilir. Tek yapman gereken sayfamızdaki modellerden bebeğin için uygun olanı seçip sepetine atmak. Alışverişini tamamladığında, siparişin hızlıca adresine geliyor. Akıllı ve kazançlı alışveriş deneyimi yaşatan Lolons, bir araya getirdiği kauçuk emziklerle annelerden tam puan alıyor. Hem damaklı hem damaksız kauçuk emzik çeşitleri Lolons'ta. Vakit kaybetmeden üye olup alışverişe başla!

Aradığın Kauçuk Emzikler Lolons'ta

Saf kauçuktan üretilerek bebek sağlığına dost biçimde satışa sunulan kauçuk emzikler farklı markaların etiketiyle buradaki yerini alıyor. Her cebe uygun alternatifler sunan Lolons'ta bebeğinin ihtiyacına yönelik bir emzik bulman mümkün. Örneğin farklı renk seçeneğiyle bulabileceğin kauçuk kiraz uçlu emzikler bebeklerin ağız içi için özel olarak üretiliyor. Bu yuvarlak uçlu kauçuk emzik modellerini zahmetsizce buradan alıp gönül rahatlığıyla bebeğine verebilirsin. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo bedeli de yok. Böylece yerinden kalkmadan dilediğin markanın kauçuk emziklerinden istediğin adette satın alabilirsin. Hem kendini hem bütçeni yormadan alışveriş etmek istiyorsan sen de bebeğinin ihtiyacı olan emzikleri Lolons'tan alarak kazançlı çık!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin kauçuk emziğini alırken neye dikkat etmeliyim?

Güvendiğin markaların bebek sağlığına dost kaliteli kauçuk emziklerinden seçim yapıp bebeğin için rahatlıkla kullanabilirsin.

Bebeğimin kauçuk emziğini nasıl temizleyebilirim?

Kauçuk emzikleri organik bulaşık temizleme ürünlerini kullanarak elinde yıkayabilirsin.

Kauçuk emzik bebeğim için uygun mu?

Saf kauçuktan üretilen kaliteli kauçuk emzikler bebek sağlığına dost olarak satışa sunuluyor.

Kauçuk emziği yenidoğan bebeğime verebilir miyim?

Yenidoğan ibaresi bulunan kauçuk emzikleri doğumdan itibaren bebeğin için kullanabilirsin.