%11
199,90 TL 177,90 TL
Ücretsiz Kargo

Cam Biberon

Bebek beslenmesinde önemli bir yere sahip olan cam biberon çeşitleri farklı markaların etiketleriyle Lolons'ta bir araya gelerek annelere sunuluyor. Uzmanların sağlık açısından önerdiği bu biberonlar, sterilizasyonu ve temizlenmesi diğerlerine göre daha kolay modeller arasında. Çeşitli boyutlarda satışa sunulan cam biberonlardan bebeğinin ihtiyacına yönelik olarak bu sayfadan satın alabilirsin. Bu ürünlerin her biri bebek kullanımı için özel malzemelerle üretiliyor. İnsan sağlığına dost olan cam biberonları kullanarak ister evde ister bebeğinle gittiğin mekanlarda onu besleyebilirsin. Lolons, kaliteli ve hesaplı tüm cam biberon modelleriyle anneleri bekliyor.

Cam Biberon Modelleri ve Fiyatları

Cam biberon seti çeşitleri Lolons'taki avantajlarla hemen şimdi senin olabilir. Doğal emme hissi veren emzikleri, ısıya dayanıklı gövdeleri ve farklı adetteki delikleriyle her türlü ihtiyaca cevap veren bu ürünler Lolons'la birkaç tık uzağında. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin ihtiyaç duyacağı çeşit çeşit biberonu mağaza mağaza dolaşıp cebini yormadan kolayca satın alabilirsin. Tek yapman gereken bu sayfada yer alan ürünlerden kendine uygun olanları seçip sepetine atmak. Hesaplı fiyatlarla alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Ayrıca bebek bakım çantasına rahatlıkla yerleştirebileceğin bu ürünleri seyahatlerde de güvenle kullanabilirsin. Lolons, sayısız çeşidi ve ekonomik cam biberon fiyatlarıyla burada satışta.

Bebek Beslenmesinde Sağlık: Cam Biberon

Lolons'taki cam biberonlar zengin çeşitlilikte bu sayfada incelenebilir. Örneğin Avent cam biberon 120 ml'den başlayan boyutlarıyla annelerden tam puan alıyor. Biberonla beslenmenin doğal yolu olan bu ürünler, anne göğsüne benzer emzik yapısıyla bebeklere konfor sunuyor. Yüksek kalite camdan üretilen Avent biberonlar ısıya ve termal şoka dayanıklı. Geliştirilmiş anti-kolik valf sistemiyle bebeklerde beslenme şekline bağlı gaz oluşumunu en aza indiriyor. Sıfır BPA içerikli malzemeleriyle bebekler için ideal olan bu biberonları geniş boynu sayesinde kolayca temizleyebilirsin. Bu aşamada Organik Bulaşık Temizleme kategorimizdeki sağlıklı deterjanlara göz atmanda fayda var. Bu sayfadaki çeşit çeşit cam biberon Avent ve daha pek çok markanın etiketiyle beğeniye sunuluyor. Vakit kaybetmeden üye olup alışverişe başla!

Cam Biberon Bakımı İpuçları

Cam biberonları ister elde ister bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsin. Biberon temizliğindeki püf nokta, kullanımın hemen sonrasında işe başlamaktan geçiyor. Biberonun içindeki artık sıvılar ne kadar çok beklerse biberonun içinde bakteri üreme olasılığı o denli artıyor. Bu sebeple bebeğinin beslenmesinin hemen ardından, biberonu sıcak suyla iyice çalkalayarak temizliğe başlayabilirsin. Biberonun iç tabanını yıkamak içinse temizleme fırçası gibi biberon aksesuarlarından faydalanman mümkün. Ayrıca biberon veya emzik gibi bebek ürünlerini hijyenik hale getirmek için tasarlanan sterilizatörleri kullanarak da işini epey kolaylaştırabilirsin. Sayfamızdaki birbirinden kullanışlı ve kaliteli sayısız cam biberon yenidoğan ve her yaştan bebek için kullanılmak üzere yerini alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğime nasıl bir cam biberon almalıyım?

Bebeğin için ihtiyaç duyduğun boyutta, güvenilir markaların etiketini taşıyan kaliteli cam biberonları tercih edebilirsin.

Cam biberonları nasıl temizleyebilirim?

Cam biberonları ister elinde ister bulaşık makinesinde bebek bulaşık deterjanları kullanarak temizleyebilirsin.

Cam biberonu bulaşık makinesinde yıkayabilir miyim?

Cam biberonları bulaşık makinesinde yıkayabilirsin.