%13
69,90 TL 60,90 TL
Ücretsiz Kargo
%13
69,90 TL 60,90 TL
Ücretsiz Kargo
%13
69,90 TL 60,90 TL
Ücretsiz Kargo
%21
119,90 TL 94,90 TL
Ücretsiz Kargo

Termos

Bebeğinle dışarı çıktığında faydalanabileceğin kullanışlı beslenme gereçleri arasında yer alan termos modellerini burada kolaylıkla bulabilirsin. Morundan mavisine, pembesinden beyazına renk renk çeşitleriyle bu ürünler işlevsel olduğu kadar sevimli de. Bebek termosları, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden olan paslanmaz çelikten üretilerek satışa sunuluyor. Böylece sağlığa dost olan bu beslenme gereçlerini bebeğin için bu sayfadan satın alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Lolons, annelerin sevdiği markaların etiketlerini taşıyan bebek termosu modelleri ve hesaplı fiyatlarla burada satışta. Vakit kaybetmeden üye ol, alışverişe başla!

Bebek Termosu Modelleri ve Fiyatları

Lolons'ta bulabileceğin bebek için termos çeşitlerini bu sayfadan satın alman mümkün. Tek yapman gereken ihtiyaç duyduğun ürünü bulup sepetine atmak. Alışverişini avantajlarla tamamladığında siparişin adresine geliyor. Gerek bebeğinin sıvı yiyeceklerini gerekse katı gıdalarını bu termoslara yerleştirip bebeğini dilediğin yerde beslemenin özgürlüğünü yaşayabilirsin. Örneğin Lolons'un sevilen ürünlerinden Sevibebe termoslar, geniş ağız kısmı ve paslanmaz malzemesiyle bebeğin için satın alabileceğin kullanışlı modeller arasında yer alıyor. Bebek bakım çantasına koyup istediğin mekâna götürebileceğin bu ürünleri sayfamız üzerinde yakından inceleyebilirsin. Normal hava şartlarında içindeki sıvıyı 15 saate kadar sıcak ya da soğuk tutma özelliğine sahip Sevibebe bebek termosları Lolons'ta farklı renk seçenekleriyle satışta. Lolons, kaliteli modelleri ve ekonomik bebek termosu fiyatlarıyla burada seni bekliyor.

Bebek Mama ve Su Termosları ile Gelen Konfor

Hekim tavsiyesine istinaden ek gıdaya geçen bebekler için gerekli olan termal saklama termosu modellerini kullanarak bebeğinin mamalarını istediğin yerde oma yedirmen mümkün. Sıvı ya da pütürlü besinleri saklamak için ideal olan çelik bebek termosu çeşitleri besinlerin sıcaklığını korumak üzere özel olarak üretiliyor. Dolayısıyla bebeğinle ev dışında olduğun zamanlarda bebeğini ideal ısıdaki yiyeceklerle besleme lüksünü yaşayabilirsin. Lolons'ta yer alan renk renk, desen desen bebek çorba termosu da annelerin favorileri arasında öne çıkan çeşitlerden. Erken beslenme dönemi için bebeklere sıklıkla verilen çorba, bu termoslar sayesinde zaman ve mekân sınırından özgürleşiyor. Sen de bebeğinin beslenme sürecine katkıda bulunmak istiyorsan sayfamızdaki termos çeşitlerini incelemeye hemen başlayabilirsin.

Bebeğin için Alacağın Termoslar Lolons'ta

Lolons'ta yer alan sayısız bebek termosu 500 mlden başlayan ebatlarıyla burada incelenebilir. Özellikle seyahatlerde işini epey kolaylaştıracak bu ürünler BPA, PVC ve fitalat içermeyen yapısı sayesinde bebek sağlığına uygun olarak satışa sunuluyor. Bebeğin için satın alacağın bebek çelik termosu ilk kullanımdan önce kaynar su ve bebek deterjanı kullanarak sterilize etmende fayda var. Bulaşık makinesinde yıkamak için çoğunlukla uygun olmayan bu termosları ılık su ve sabunla elinde yıkayarak temizleyebilirsin. Büyük ve küçük bebek termosu modellerinden bebeğin için seçimler yaparak güvenle kullanabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek termosu alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebeğin için, güvenilir markaların sağlığa uygun kaliteli termoslarından seçim yapabilirsin.

Bebeğimin termal saklama termosunu nasıl temizlemeliyim?

Bebeğinin termal saklama termosunu ılık su ve organik deterjanlar kullanarak elinde yıkayabilirsin.

Kızımın termosunu bulaşık makinesinde yıkayabilir miyim?

Bebek termosları genellikle elde yıkamaya uygun biçimde üretiliyor.

Bebek termoslarında çorba taşıyabilir miyim?

Termal saklama termoslarında sıvı ya da pütürlü besinleri rahatlıkla taşıyabilirsin.