%13
69,90 TL 60,90 TL
Ücretsiz Kargo
%13
69,90 TL 60,90 TL
Ücretsiz Kargo
%13
69,90 TL 60,90 TL
Ücretsiz Kargo
%21
119,90 TL 94,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%38
159,90 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%38
159,90 TL 99,90 TL
Ücretsiz Kargo

Termal Mama Çantası

Bebekli ailelerin çokça kullandığı beslenme gereçleri arasında yer alan termal mama çantası çeşitlerini ister kısa ister uzun yolculuklarda rahatlıkla kullanabilirsin. Renk renk modelleriyle annelere çeşitlilik sunan bu ürünleri farklı markaların her cebe uygun fiyatlarıyla bu sayfa üzerinden kolayca satın alabilirsin. Tek yapman gereken buradaki çeşitlerden ihtiyacına uygun olanı bulup sepetine atmak. Alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Termal mama ve biberon koruyucu çantalar, içine koyulan sütün veya mamanın ısısını korumak amacıyla özel malzemeler kullanılarak üretiliyor. Fitalat ve azo boya içermeyen bu ürünlerden sen de bebeğin için seçimler yapabilirsin. Lolons, tüm termal çanta modelleriyle burada seni bekliyor.

Termal Mama ve Biberon Koruyucu Çantalar Lolons'ta

Bu sayfada göreceğin çeşit çeşit termal çanta bebek mamalarının ideal ısıda saklanıp taşınabilmesi için tasarlanıyor. İçine konulan ürünün miktarına bağlı olarak, ısıyı 2 saate kadar muhafaza eden termos mama çantası modelleri Lolons'la birkaç tık uzağında. Evinden bile çıkmadan satın alabileceğin bu ürünleri bebek bakım çantasına yerleştirerek bebeğine yürüyüşe bile çıkabilirsin. Termal mama çantalarının askı aparatı sayesinde gerekli durumlarda bu ürünleri bebek arabalarına asmak da mümkün. Hatta ayarlanabilir askılı modelleri dilediğin uzunluğa getirerek kullanabilirsin. Termal mama çantaları, içerisinde yer alan kullanışlı bölmeleri sayesinde bebeğinin ıslak mendillerini, biberonlarını veya mama kaplarını rahatlıkla taşıyabilir. Sen de bu termal çantalardan alarak bebeğini dilediğin yerde besleyebilirsin.

Termal Mama Çantaları ile Mamalar İdeal Isıda

Bebeklerle çıkılan yürüyüşlerde veya seyahatlerde yanından ayıramayacağın termal mama çantalarıyla bebeğini ihtiyacı olan her an doyurabilirsin. Özel yapısı sayesinde bebek sütlerini veya mamalarını ideal sıcaklıkta tutabilen bu ürünlerle bebekler aç kalmıyor. Hem silindirik hem de köşeli modellerini görebileceğin bu ürünlerle ister sadece bir biberon istersen de çoklu mama kaplarını taşıman mümkün. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece ihtiyaç duyduğun termal mama çantalarına evinden çıkıp cebini yormadan sahip olabilirsin. Kırmızısından mavisine, pembesinden beyazına renk renk termal çantalar burada satışta. Ekonomik termal çanta fiyatlarıyla hemen alışverişe başla!

Termal Mama Çantası Seçimi

Bebeğinin mamasını veya sütünü uygun sıcaklıkta bir yerden başka bir yere götürmek için kullanabileceğin termal beslenme çantasını satın almadan önce ürünün kalitesinden emin olmalısın. Üretiminin her aşamasının belli standartlara uygun yapıldığı birinci sınıf modeller bebeğin için ideal. Ayrıca termal çantalar çamaşır makinesinde yıkamak için uygun değil. Bu çantaları organik ıslak mendiller ya da bitkisel deterjanlar yardımıyla silerek temizleyebilirsin. Pratik kullanım imkânı sunan termal mama çantası modellerine kategorimizdeki zengin çeşitlilik ve hesaplı fiyat avantajı sayesinde zahmetsizce ulaşmak mümkün. Her annenin severek tercih edeceği çok kullanışlı bu ürünlerden dilediğin hemen şimdi senin olabilir. Aklındaki termal mama çantasını buradan bul, avantajlarla satın al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Termal mama çantası ne işe yarıyor?

Termal mama çantası, bebek sütünün veya mamasının sıcaklığını koruyarak bir yerden başka bir yere taşınması için üretiliyor.

Termal mama çantasında bebeğimin çorbasını taşıyabilir miyim?

Termal mama çantasında, çantanın boyutuna uygun herhangi bir kap içerisindeki bebek mamalarını taşımak mümkün.

Bebeğim için satın aldığım termal mama çantasını nasıl temizlemeliyim?

Termal mama çantasını, etiketinde aksi belirtilmediği sürece bitkisel deterjanlar ya da ıslak mendillerle silerek temizleyebilirsin.

Termal mama çantası fiyatları neye göre değişiyor?

Termal mama çantası fiyatları, ürünün markasına ve boyutuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.