Buharlı Pişirici

En sağlıklı pişirme yöntemleri arasında yer alan buharda pişirme işini anneler için kolaylaştıran buharlı pişirici ürünleri kategorimizdeki farklı modellerle beğeniye sunuluyor. Bebeğin için buharda pişirerek hazırlayabileceğin öğünler yaratan bu ürünler aynı zamanda oldukça da kolay kullanılıyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süre güvenle faydalanabileceğin buharda pişiriciler farklı markaların etiketiyle sayfamızda incelenebilir. Bu ürünler hem tek katlı hem çok katlı modellerle satışa sunuluyor. İhtiyacına göre dilediğin çeşidi bulabileceğin Lolons, her türden buharlı pişiriciyi bu sayfada uygun fiyatlarla bir araya getiriyor. Aklındaki modeli buradan satın al, alışverişinden kazançlı çık!

Buharlı Pişirici Fiyatları ve Çeşitleri

Beslenme gereçleri içindeki çeşit çeşit buharlı pişirici bebekler için öğün hazırlamanın en pratik ve sağlıklı yollarından. Haznesindeki suyun buharından yararlanarak içine konan meyve, sebze veya tahıl çeşitlerini kısa sürede pişiren bu cihazlarla mama hazırlamak artık çok kolay! Birbirinden lezzetli yemekler yapmana olanak tanıyan buharlı mama pişiriciler paslanmaz çelik malzemesiyle annelerden tam puan alıyor. Ayrıca bu ürünleri, takılıp çıkarılabilen parçaları sayesinde pratik biçimde temizleyebilirsin. Lolons'ta farklı modelleriyle yer alan buharlı pişirici modellerini belli tutardaki alışverişlerinde ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alman mümkün. Böylece bebeğine sağlıklı öğünler sunmana yardımcı olan bu cihazlara evinden çıkıp bütçeni yormadan sahip olabilirsin. Lolons, tüm ekonomik ve kaliteli buharlı pişirici çeşitleriyle burada seni bekliyor.

Buharlı Pişiriciler ile Sağlıklı Öğünler

Lezzetten ödün vermeden sağlıklı öğünler hazırlamaya yardımcı olan birbirinden farklı özelliklere sahip çeşit çeşit buharlı pişirici bebeklerin öğünlerine dokunarak sağlıkla lezzeti buluşturuyor. Sadece su buharıyla harikalar yaratan bu cihazları kullanarak bebeğine et, balık, tavuk, pilav ve yumurta gibi türlü içeriğe sahip mamalar hazırlaman mümkün. Ayrıca çoğu modelde bulunan iç içe geçebilen hazneleri sayesinde hazırladığın yemekleri başka mama kaplarına almana gerek kalmadan kolayca saklayabilirsin. Diğer yandan bebeğin için satın aldığın buharlı pişiricilerin sıcak tutma özelliği de var. Böylece nerede olursan ol bebeğin için pişirdiğin mamayı dilediğin zaman dilediğin sıcaklıkta ona verebilirsin. Annelere büyük kolaylık sunan bu ürünler her cebe uygun buharlı pişirici fiyatlarıyla bu sayfada. Hemen üye ol ve alışverişe başla!

Bebeğin için Aradığın Buharlı Pişirici Modelleri Lolons'ta

Buharlı pişiriciler, balıktan tavuğa, yumurtadan pirince pek çok besini su buharı kullanarak pişiriyor. Bu sayede sen de vitamin ve mineral deposu öğünlerle bebeğini besleyebilir ve onun sağlıklı gelişimine katkıda bulunabilirsin. Bebek beslenmesinde önemli bir yere sahip olan bu makineler farklı malzemeleri ve faklı özellikleriyle çeşitlenerek annelerin beğenisine sunuluyor. Şık tasarımı ve hijyenik yapısıyla metal buharlı pişiriciler annelerin favorilerinden. Güvenilir markaların etiketini taşıyan bu cihazlarla bebeğine kendi mutfağında sağlıklı yemekler pişirebilirsin. Ayrıca probiyotik kaynağı ev yapımı yoğurtlar yapmak için de Yoğurt Makinesi sayfamızdaki çeşit çeşit makinelere göz atmayı da unutma!

Sıkça Sorulan Sorular

Buharlı pişirici nedir?

Buharlı pişirici, bebeklerin öğünlerini su buharı kullanarak pişiren cihazlara verilen isimdir.

Buharlı pişiricimi nasıl kullanmalıyım?

Satın aldığın buharlı pişiriciyi, kullanma talimatında aksi belirtilmediği sürece, su haznesine belli miktarda su ekleyerek dilediğin zaman kullanabilirsin.

Buharlı pişiriciyi nasıl temizlemeliyim?

Buharlı pişiriciyi, her kullanımdan sonra fişten çıkarman gerekiyor. Kullandığın hazneyi organik bulaşık deterjanları kullanarak yıkadıktan sonra cihazın içindeki suyu da boşaltmanda fayda var.

Buharlı pişiriciyi bebeğim için ne zamandan itibaren kullanabilirim??

Doktor tavsiyesi ve kontrolüyle 5. veya 6. aydan itibaren ek gıdaya geçen bebeğine öğün hazırlamak için buharlı pişirici cihazlardan faydalanabilirsin.