%40
79,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo
%40
79,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo
%40
79,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo
%40
79,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo
%40
79,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo
%40
79,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Meyve Sebze Filesi

Bebeğin hekim tavsiyesiyle ek gıdaya geçtiğinde onu belli başlı yiyeceklere alıştırmaya başlıyorsun. Bu yiyecekler arasında yer alan meyve ve sebzeleri bebeğine verirken kullanabileceğin bebek sebze meyve filesi Lolons'ta pek çok farklı çeşidiyle satışa sunuluyor. Silikon ya da kumaş malzemelerden üretilen bu ürünler bebeklerin sebze ve meyvelerin tadını almaları için mükemmel bir araç. Bebeklere uygun boyuttaki tutacağı sayesinde bebek meyve sebze filesi modelleriyle bebeğin tat alma duyusunu geliştirebilir. Sen de bebeğin için en iyisini istiyorsan, sayfamızda yer alan bebek meyve sebze filelerini yakından inceleyip kolayca satın alabilirsin.

Güvenli Meyve Sebze Filesi Çeşitleri ve Fiyatları

6 aylık ya da daha büyük bebekler için tasarlanan bebek meyve filesi, delikli uçları sayesinde içine yerleştirilen besinlerin bebek tarafından kolayca emilmesine yardımcı olmak amacıyla üretiliyor. İster evde ister bebeğinle gittiğin mekanlarda bebek bakım çantasında taşıyabileceğin bu ürünler bebeğinin sağlığına dost. Erken beslenme döneminde kaşıkla yemeye alternatif olarak sunulan bebek sebze filesi çeşitleri sağlıklı malzemelerine ek olarak çok sevimli tasarımlara da sahip. Bebeğinin elinden bırakmayacağı bu kullanışlı ve bir o kadar da şirin ürünler bebeğinin beslenmesine katkı sunmak için bu sayfada bir araya geliyor. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin ihtiyacı olan bebek sebze meyve filelerini kendini ve bütçeni yormadan zahmetsizce satın alabilirsim.

Bebekler için Meyve Sebze Filesi Lolons'ta

Bebekler için meyve sebze filesi satın alırken ürünlerin güvenli ve hijyenik olduğundan emin olmakta fayda var. Lolons, pek çok yerli ve yabancı güvenilir markanın etiketini taşıyan sayısız modelde bebek meyve filesini annelerin beğenisine sunuyor. Gıda sınıfı silikon malzemeden üretilen çeşitler, delikli uç kısımları sayesinde bebeğinin meyveyi veya sebzeyi kolaylıkla emmesine olanak veriyor. Diğer yandan, kumaştan yapılan bebek meyve fileleri ise bebeklerin çiğneme yeteneğini de geliştirerek beslenme süreçlerine katkıda bulunuyor. Her iki çeşit de bebeğinin istediği zaman istediği yer de meyve ve sebze tatması için ideal. Ayrıca bebek meyve sebze filelerinin içine donmuş gıdalar yerleştirerek ürünü bebeğinin diş kaşıyıcısı olarak da pekâlâ kullanabilirsin. Bu çok amaçlı ürünler sayesinde anneler mutlu, bebekler mutlu. Eğer bebeğinin meyve sebze püresini kendin hazırlamak istiyorsan da Bebek Cam Rende sayfamızdaki kullanışlı ve sağlıklı rendelere göz atmayı unutma!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebekler için sebze meyve filesi alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebekler için düşünülen meyve filelerini alırken ürünlerin sağlığa uygun malzemelerden üretilmiş kaliteli modeller olmasına dikkat edebilirsin.

Bebeğimin silikon meyve filesini nasıl temizlemeliyim?

Bebeğinin silikon meyve filesini her kullanımdan sonra ılık su ve organik bulaşık temizleme ürünleriyle elinde yıkayarak temizleyebilirsin.

Kızım için aldığım bebek meyve sebze filesini kullanmadan önce yıkamalı mıyım?

Bebek meyve filelerini ilk kullanımdan önce kaynar suda bekleterek steril hale getirmende fayda var.

Kumaştan yapılan bebek meyve filesini kirlendikçe yenilemeli miyim?

Kumaş bebek meyve filesi çeşitlerinin yedek kumaş başlıklarından edinerek, fileleri belli aralıklarla değiştirmen gerekiyor.