Kaşık Maması

Doğal ve doyurucu içerikleri ile bebeklerin tek bir öğünde gerekli vitamin ve mineralleri almasına olanak veren kaşık maması çeşitleri Lolons'la birkaç tık uzağında. Özenle seçilen organik tahıllar, meyve ve sebzeler kullanılarak üretilen bu mamalardan sen de bebeğin için en uygun olanlarını seçip sepetine atabilirsin. Hesaplı fiyatlardan yararlanarak alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Tarladan bebeğinin önüne gelene kadar pek çok hijyen ve güvenlik testinden geçen bu ürünleri bebeğin için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Lolons, birbirinden leziz ve kaliteli kaşık mamalarıyla burada seni bekliyor.

Kaşık Maması ile Beslenmeye Destek

İlave şeker içermeyen kalsiyum ve demir kaynağı çeşit çeşit kaşık mamadan dilediğini hemen şimdi bebeğin için satın alabilirsin. Hekim tavsiyesiyle bebeğine vermeye başlayacağın kaşık mama çeşitleri uygun fiyat ve zengin çeşitlilikle bu sayfada bir araya geliyor. Koruyucu ve renklendirici içermeyen bu ürünler, sıkı kontrollerden geçirilen hammaddeler kullanılarak üretiliyor. Bu ürünleri bebeğine verirken onun vitamin ihtiyacını ideal biçimde karşılamak ve sağlığına katkıda bulunmak için her öğünde taze olarak hazırlamanda fayda var. Lolons'ta bulabileceğin farklı markaların türlü türlü kaşık mamalarını bu sayfa üzerinde daha yakından inceleyerek satın alman mümkün. Ayrıca doktorların tavsiyesiyle kullanabileceğin kavanoz mamalar için de Kavanoz Mama kategorimizdeki lezzetli ve sağlıklı mamalara da göz atabilirsin.

Sağlıklı ve Ekonomik Kaşık Mamaları Lolons'ta

Protein bileşenleri ile dolu çeşit çeşit kaşık mama bebeğinin besin ihtiyaçlarını karşılarken onun bağışıklığını da güçlendirmeye destek oluyor. A, D, E, C, B1, B2, B6 ve B12 vitaminleri, folik asit, kalsiyum, demir, fosfat, çinko ve magnezyum zengini kaşık mamalar biraz su ilavesiyle bebeklerin alıştığı lezzetlere dönüşüyor. Ayrıca kaşık mama modellerinin sindirimi de oldukça kolay. Bebekler için ek gıda sayılan bu ürünler onlara vitamin ve mineral takviyesi yapmak için birebir. Bebeklere doğduğu andan itibaren verilen anne sütüne ya da devam sütüne, doktor kontrolünde olmak şartıyla ilk 6 ay sonunda ek gıda da eklenebilir. Dolayısıyla farklı içeriklere sahip sayısız kaşık mamayı bebeğine gün içinde verebilirsin. Sen de bebeğinin beslenmesine lezzet ve değer katacak kaşık mamaları buradan al, için rahat etsin.

Kaşık Maması Hazırlama İpuçları

Hekim tavsiyesiyle satın aldığın kaşık mamaları bebeğin için hazırlarken dikkat etmen gereken birkaç nokta bulunuyor. Bebeğinin yaş aralığına uygun biçimde seçtiğin bu ürünleri hazırlamaya başlamadan önce ellerini su ve sabunla iyice yıkamanda fayda var. Kullanacağın kaşık mamanın ambalajındaki talimatlara uyarak mamayı belli miktarda içme suyuyla karıştırarak işe başlayabilirsin. Su ilave ettiğin toz kaşık mamayı ocakta kaynayıncaya kadar ısıtman gerekiyor. En fazla iki dakika kaynattığın kaşık mama ürünlerini bir kâseye boşaltarak ılıdıktan sonra bebeğine yedirebilirsin. Burada dikkat etmen gereken husus bebeğini bu mamalarla beslemeden önce ürünün sıcaklığını kontrol etmek. Bilek içine damlatarak test edebileceğin bebek maması sıcaklığı ideal değerdeyken kullanman mümkün. Lolons, ekonomik kaşık mama fiyatları ve sağlıklı içeriklere sahip çeşitleriyle burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

5 aylık bebeğime kaşık mama verebilir miyim?

Doktoruna danışarak 5 aylık bebeğine kaşık mama verip vermeyeceğini belirleyebilirsin.

Kaşık mamayı bebeğime ne sıklıkta vermeliyim?

Kaşık mamayı hekim kontörlünde olmak kaydıyla bebeğine günde 1-2 kere verebilirsin.

Kaşık mamalar ne zamandan itibaren bebeklere verilebilir?

Kaşık mamalara bebeğin gelişimine bağlı olarak 4. veya 6. aydan itibaren başlanabilir.

Kaşık mamaları devam sütü gibi kullanabilir miyim?

Kaşık mamalar minimum 4 aylık bebeklere vitamin ve mineral katkısı sağlayan ek gıdalardır. Dolayısıyla anne sütüne ikame olan devam sütü gibi doğumdan itibaren kullanılamaz.