%30
199,90 TL 139,90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
199,90 TL 159,90 TL
Ücretsiz Kargo
%27
149,90 TL 109,90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
199,90 TL 159,90 TL
Ücretsiz Kargo
%27
149,90 TL 109,90 TL
Ücretsiz Kargo

Devam Sütü

Anne sütünü hiç ya da yeterli derecede alamayan bebeklere doktor tavsiyesiyle doğumdan itibaren verilen devam sütü pek çok farklı markadan çeşitleriyle buradaki yerini alıyor. Dünyaca ünlü Aptamil, Hipp, Bebelac, SMA etiketli formül mamalar üretimlerinin her aşamasında gerekli hijyen ve güvenlik testlerinden geçerek satışa sunuluyor. Biberon maması olarak da bilinen bu ürünler bebeklerin belli yaş gruplarına uygun içerikleriyle 0-6 aylık, 6-12 aylık ve 12-36 aylık çeşitlere sahip. Her biri bebeğin için gerekli mineral ve vitamin kaynağını barındıran bu formül mamaları Lolons'tan kolayca satın alman mümkün. Güvenilir devam sütü markaları ve kaliteli çeşitleriyle bebeğin için aradığın biberon mamaları burada seni bekliyor.

Farklı Markaların Devam Sütleri Lolons'ta

Anne sütüne ikame olarak bebek beslenmesine katkı sağlayan çeşit çeşit bebek mamasını bu sayfa üzerinde daha yakından inceleyerek satın alabilirsin. Tek yapman gereken buradaki çeşitlerden bebeğin için uygun olanları bulup sepetine eklemek. Hesaplı fiyatlarla alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Örneğin kategorimizin favori çeşitlerinden olan Aptamil devam sütü 1 ve 2, 0-6 aylık ve 6-12 aylık bebeklerin kullanımı için özel içeriklerle formüle ediliyor. Bebeğinin tek öğünde ihtiyaç duyduğu tüm lif, protein ve vitamin değerlerini içeren bu formül mamalar, nükleotidler bakımından da oldukça zengin. Bebeklerin beyin ve sinir sistemi gelişimi açısından faydalı bu devam sütlerinden dilediğini hemen satın alabilirsin. Lolons, Aptamil devam sütü 2 ve 3 numaralı çeşitlerini ve farklı markaların besleyici biberon mamalarını bu sayfada anneler için bir araya getiriyor.

Devam Sütü Alışverişi İpuçları

Doğumdan itibaren bebeğine verebileceğin devam sütlerini seçerken dikkat etmen gereken ilk konu ürünün uluslararası standartlara uygun üretilmiş olması. Bebek sağlığı bakımından oldukça önemli olan bu husus annelerin ilk satın alma kriterleri arasında yer alıyor. Bebeklerin yaş aralığına uygun ürün seçimi ise kararını etkileyen ikinci önemli nokta. Her ay farklı gelişim özellikleri gösteren bebekler, bu ürünlerin farklı içerikleri sayesinde gelişimlerine ideal biçimde devam edebiliyor. Örneğin buradan satın alabileceğin Hipp devam sütü 1, 0-6 aylık bebekler için üretilen bebek mamalarından. İlave şeker içermeyen bu mamayı bebeğine doktor kontrolünde rahatlıkla verebilirsin. Aynı markanın 1 yaş devam sütü olan 2 numaralı çeşitleri ise uzun zincir yağ asitleri bakımından zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. 6. aydan itibaren bebeğine verebileceğin bu ürünleri Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerinde ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alman mümkün. Lolons, ekonomik formül mama fiyatlarıyla burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Devam Sütü Faydaları

Lolons'ta anneler tarafından sıklıkla tercih edilen formül mamaları bulamak mümkün. Bebeklerin beyin ve retina gelişimi için gerekli yağ asitleri, vitamin ve mineral değerlerini bünyesinde barındıran formül mama çeşitlerini tercih ederek sen de bebeğinin sağlıklı ve dengeli beslenmesine katkıda bulunabilirsin. Ayrıca içeriğindeki prebiyotiklerle sindirim sistemine de hizmet eden devam sütleri, anne sütünden sonra bebeklere verilebilecek önemli besinler arasında. Örneğin Lolons'ta yer alan Bebelac 4 devam sütü; folik asit, demir, kalsiyum, çinko ve A, B12, C ve D vitaminleri bakımından oldukça zengin. 1-3 yaş arası bebeklerin beslenmesi için özel olarak geliştirilen formülüyle Bebelac 4 numaralı biberon mamalarını kullanarak hekim kontrolünde bebeğini besleyebilirsin. Ayrıca bu yaştan itibaren bebeğine verebileceğin sağlıklı sebze ve meyve püreleri için de Kavanoz Mama kategorimizdeki çeşitlere göz atmanda fayda var.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim için hazırladığım devam sütünü daha sonra ısıtabilir miyim?

Bebeğin için hazırlayıp buzdolabında beklettiğin devam sütünü benmari yöntemiyle ya da mama ısıtıcı kullanarak ısıtman mümkün.

Bebek devam sütleri ne zamandan itibaren kullanılır?

Yeterli anne sütü alamayan bebekler için doktor tavsiyesiyle doğumdan itibaren formül mama kullanılabilir.

Devam sütü ne kadar süre bekleyebilir?

Bebeğin için hazırladığın devam sütünü maksimum 48 saat buzdolabında bekletebilirsin.

Tüm bebeklere devam sütü verilir mi?

Anne sütünü ideal miktarlarda alabilen bebekler için sadece anne sütü beslenmesi yeterli olacaktır.