Bebek Meyve Suyu

Bebeğine doktor tavsiyesiyle verebileceğin vitamin ve mineral deposu bebek meyve suyu çeşitlerini Lolons'ta bulabilirsin. Şeftaliden, elmadan veya erikten elde edilen leziz ve sağlıklı birbirinden güzel bu meyve suları, belli bir aydan itibaren bebeğinin damak tadının oluşmasına yardımcı olmak için birebir. Bebekler için meyve suyu, ilave şeker ve glüten içermeyen özel formüllerle hazırlanıyor. Bebeğinin sağlığına dost bu ürünleri ara öğünlerde ya da onunla gittiğin mekanlarda bebeğine vererek onun sıvı ihtiyacını karşılayabilirsin. Lolons, farklı markaların kaliteli ve zengin çeşitlilikteki meyve sularını anneler için bu sayfada bir araya getiriyor. Sen de bebeğinin öğünlerini çeşitlendirecek bu ürünlerden dilediğini buradan hemen satın alabilirsin.

Bebek Meyve Suyu Fiyatları ve Çeşitleri

Kavanoz mamalar gibi bebek meyve suları da vakum altında kapatılarak ısıl işleme tabi tutuluyor. Dolayısıyla bu kapaklar altında son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyan bebek meyve suları farklı dönemlerde bebeklere güvenle içirilebilir. Hekim kontrolünde 4. ayın sonunda bebeğine verebileceğin 6 aylık bebek meyve suyu çeşitleri tamamen organik meyvelerden üretilerek buradaki yerini alıyor. Olgunlaşma süreçleri tamamlandıktan sonra toplanan bu meyveler sofralara gelene kadar pek çok hijyen ve güvenlik testinden geçiyor. Bebek meyve suları ile sıvı ihtiyacını karşılamaya ek olarak bebeğine vitamin desteği de sağlayabilirsin. Yüksek oranda C vitamini içeren bu ürünler Lolons'la birkaç tık uzağında. Tek yapman gereken sayfamızdaki çeşitlerden bebeğinin yaş aralığına ve damak zevkine uygun olanları bulup sepetine eklemek. Alışverişini tamamladığında siparişin hızlı biçimde adresine geliyor.

Bebekler için Meyve Suları Lolons'ta

Bebekler için meyve suyu çeşitleri denemeden önce bu ürünlerin içeriklerine dikkat etmekte fayda var. Gerekli standartlara uygun ve GDO içermeyen ürünlerle hazırlanan bebek meyve suları bebeğin için ideal. Meyvelerin kendi aroması dışında herhangi bir tatlandırıcı da bulundurmayan bu ürünleri, için rahat şekilde bebeğin için satın alabilirsin. Farklı markaların etiketini taşıyan bebek meyve suları, düşük asit değerleri sayesinde oldukça yumuşak bir içime sahip. Her bakımdan bebeklerin kullanımı için ideal olan bu ürünleri bebeğinin günlük ya da haftalık öğünlerine dahil edebilirsin. Meyvelerin herhangi bir katkı maddesi içermemesinin yanı sıra o meyvelerin üretildiği toprakların da suni gübreden uzak olması, bebek meyve sularının doğallığına katkıda bulunuyor. Sen de bebeğin için düşündüğün bebek meyve suyu çeşitlerini bu sayfa üzerinde yakından inceleyerek zahmetsizce satın alabilirsin. Ayrıca ister evde ister bebekli seyahatlerinde kullanabileceğin kaşık mamaları için de Kaşık Maması kategorimizdeki faydalı ek gıda çeşitlerine göz atmayı unutma!

Vitamin Deposu: Bebek Meyve Suyu Çeşitleri

Hava almayacak biçimde kapatılarak satışa sunulan bebek meyve sularını bebeğine vermeden önce şişeyi iyice çalkalamanda fayda var. Şişenin içindeki meyve suyunun homojen biçimde karıştığından emin olduğunda, vitamin deposu meyve suyunu bebeğine içirebilirsin. Şişenin tamamının kullanılmayacağı durumlarda bebeğinin içeceği kadar meyve suyunu biberona alıp gerisini buzdolabında 3 gün boyunca saklayabilirsin. Lolons, pek çok farklı meyve suyu çeşidini bu sayfada annelerin beğenisine sunuyor. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin sıvı ve vitamin ihtiyacını karşılayacak bu meyve sularına kendini ve bütçeni yormadan sahip olman mümkün. Lolons, tüm bebek meyve suyu çeşitleriyle burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

12 aylık bebeğime meyve suyu verebilir miyim?

12 aylık bebeğin için 1 yaş bebek meyve suyu çeşitlerini tercih edebilirsin.

Bebek meyve suları ilave şeker içeriyor mu?

Bebek meyve suları ilave şeker ve glüten içermeyen formüllerle hazırlanıyor.

Bebek meyve suyunu bebeğim için ne zamandan itibaren verebilirim?

Bebek meyve suları, hekim kontrolünde 4. aydan itibaren kullanılabilir.

Bebek meyve suyu çeşitleri bebeğim için uygun mu?

Bebek meyve suyu çeşitleri, bebeklerin belli bir yaştan itibaren kullanabileceği organik meyvelerden ve belli standartlara uygun olarak üretilerek satışa sunuluyor.