Beşik Organizeri

Bebek odalarının olmazsa olmazı beşikler minik yavrunun konforlu ve deliksiz bir uyku çekebilmesine yardımcı oluyor. Bebeklerin huzurlu bir uyku uyuyabilmesi için onlara uygun olarak dizayn edilen beşikler birtakım aksesuarlarla daha da işlevsel mobilyalar haline getirilebiliyor. Beşik organizeri olarak da bilinen beşik düzenleyicileri sayesinde beşiğe bebeğinin pek çok eşyasını tutturabilirsin. Çok sayıda farklı bölmeden ve beşiğe takılmayı sağlayan bir askıdan oluşan beşik düzenleyici çeşitleri Lolons’ta seni bekliyor. Geniş renk ve desen yelpazesi ile sunulan beşik düzenleyici modellerini incelemeye hemen başlayarak, kaliteli kumaşlardan üretilen bu düzenleyicilere güvenle sahip olabilirsin.

Beşik Yanı Düzenleyici Nedir, Ne İşe Yarar?

Beşik yanı düzenleyici, bebek beşiklerinin yan tarafına asılarak kullanılan bir tür bebek odası organizer ürünüdür. Bebeğinin beşiğine tutturmak istediğin pek çok ürünü bu organizerlerin içine koyabilirsin. Örneğin bebeğin ağlayarak uyandığında ona kolayca en sevdiği oyuncağı uzatmak istersen minik yavrunun favori oyuncaklarını düzenleyicinin içinde muhafaza edebilirsin. Bunun yanı sıra yine hızlıca ulaşmak isteyeceğin bebek emziği, çıngırağı, diş kaşıyıcısı gibi ürünleri de beşik yanı düzenleyicilerde saklayabilirsin. Beşik kenarı düzenleyicilere en çok konulan ürünler arasında ayrıca ıslak mendil, bebek bezi ve bebek bakım ürünleri yer alıyor. Bebeğinin bakım kremlerini, pişik kremini, yağlarını ve tarağını da yine bu düzenleyicilerin içine düzenle yerleştirebilirsin.

Beşik Kenarı Düzenleyici Modelleri

Bebek beşik düzenleyici modelleri arasında pek çok farklı renk ve desen seçeneği bulunuyor. Beyaz, sarı, pembe, mavi, bej, gri, yeşil, kahverengi, turuncu gibi cıvıl cıvıl renklerde sunulan beşik düzenleyici modelleri arasında desenli seçenekler de yer alıyor. Hayvan figürü desenli, çiçek desenli, araba desenli ya da bulut desenli beşik düzenleyiciler bu neşeli tasarımlarıyla bebeklerin ilgisini de çekiyor. Genellikle hafif ürünleri taşımaya uygun olarak üretilen bebek beşik organizerleri, bebek odasını düzenlerken de yardımcın oluyor. Her an elinin altında olmasını ancak ortalıktan da kalkmasını istediğin bebek eşyalarını bu düzenleyicilerin içine yerleştirerek kullanabilirsin. Beşik kenarında kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilen bu düzenleyiciler beşiklere kolayca asılabilir.

Beşik Düzenleyiciler ile Düzenli Bebek Odaları!

Beşik düzenleyici organizer modelleri sayesinde bebek odaları her an çok daha derli toplu olacak… Her an gözünün önünde durmasını istediğin ürünleri bu organizerlerin farklı bölmelerine yerleştirerek hem daha düzenli hem de daha derli toplu bir kullanım sağlayabilirsin. Çok sayıda bölmeden oluşan beşik yanı organizer modelleri bebeğinin eşyalarını ayrı ayrı bölmelere yerleştirerek kolayca bulabilmene de yardımcı olur. Örneğin bakım yağlarını bir bölmeye, pişik kremlerini ayrı bir bölmeye yerleştirebilir böylece bunları aradığında hızlı bir şekilde bulabilirsin. Bebek yatak başı organizer modellerini ve fiyatlarını incelemeye hemen başlayabilir, beğendiğin modeli güvenle satın alabilirsin. Bebek odasının olmazsa olmazlarını incelemek içinse Bebek Odası kategorimizi ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Beşik düzenleyici nedir?

Beşik düzenleyici farklı bölmelerden oluşan ve beşiğin kenarına takılarak kullanılan bebek odası organizeridir.

Beşik yanı düzenleyicisinin içine neler konulur?

Beşik yanı düzenleyicisinin içerisine bebek bakım ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, emzik, çıngırak ve bebeğinin en sevdiği oyuncakları koyabilirsin.

Beşik organizeri nasıl takılır?

Beşik organizeri, beşikler için özel olarak dizayn edilir. Bu yüzden beşiğe takılmasını sağlayan bağlama ipleri ya da cırt cırtlı askı yerleri bulunur. Bu düzenleyiciler, beşiğin yan tarafındaki uygun yerlerinden takılarak kullanılır.