%27
29,90 TL 21,90 TL
Ücretsiz Kargo
%40
54,90 TL 32,90 TL
Ücretsiz Kargo

Köşe & Kenar Koruyucu

Bebeklerin hareketlenmeye başladığı dönemlerden itibaren evde birtakım güvenlik tedbirleri almak gerekiyor. Bebek güvenlik ürünleri ile evin minikler için tehlikeli olabileceği bölgelerinde sen de miniğin için çeşitli önlemler alabilirsin. Her evin adeta olmazsa olmazları arasında yer alan bebek güvenlik ürünlerinden köşe ve kenar koruyucular kategorimizde beğenilere sunuluyor. Evdeki keskin kenar ve köşelere bu koruyucu ürünleri takarak bebeğin için daha güvenli bir ortam oluşturabilirsin. Kaliteli üretim malzemeleri kullanılarak üretilen köşe koruyucu ve kenar koruyucular geniş marka seçeneğiyle Lolons’ta seni bekliyor!

Mobilya Köşe Koruyucu Kullanmanın Önemi

Her bebeğin gelişim süreci farklılık gösterse de bebekler genellikle 6-7. aydan sonra hareketlenmeye başlarlar. Emeklemeye başlayan çoğu bebek çekmece, dolap, masa gibi yüksekliklerden destek alarak ayağa kalkmaya çalışır. Bu tarz mobilyaların kenar ve köşeleri keskin olduğunda bebekler çeşitli tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalabilir. Örneğin; minik yavrun ayağa kalkmaya çalıştığında masanın köşesine alnını ya da başını çarpabilir. Bu gibi durumların yaşanabilme ihtimaline karşı köşelerin keskinliği mobilya köşe koruyucularla minimize edilmelidir. Bebekleri mobilyaların sivri köşelerinden korumaya yarayan köşe koruyucular, bebekle birlikte değişen yeni yaşam alanlarının adeta vazgeçilmez bir parçası. Genellikle kauçuk ya da silikon kullanılarak tasarlanan mobilya ve masa köşe koruyucu çeşitlerini kategorimiz üzerinden incelemeye hemen başlayabilirsin.

Kenar Koruyucu Çeşitleri ile Bebekler Güvende

Kenar koruyucu çeşitleri evdeki birtakım mobilyaların kenarına takılarak kullanılıyor. Beşik, masa, mutfak tezgâhı gibi eşyaların kenarlarından bebekleri korumak için tasarlanmış olan kenar koruyucu çeşitleri çoğunlukla kauçuk materyalden üretiliyor. Keskin ve sert yüzeylerde yaşanabilecek kaza ve darbeleri sönümleyerek en aza indirgeyen kenar koruyucular evlerde pek çok eşyada kullanılabiliyor. En çok tercih edilen kenar koruyucular arasında masa kenar koruyucu modelleri yer alıyor. Masa kenar korumalıkları mutfakta ya da salonda kullanılan masaların kenarlarına yapıştırılıyor. Böylece bu mobilyaların keskin kenarlarından bebekler korunmuş oluyor. Kenar koruyucularını ayrıca mutfak tezgahının kenarlarına yapıştırarak da kullanabilirsin. Minik yavrunun bu mermer tezgah kenarlarına çarpması durumunda alacağı darbeyi en aza indirgemek için kenar koruyucuları tercih edebilirsin.

Köşe ve Kenar Koruma Ürünleri Kullanmanın Yararları

Her bebekte bilinmeyeni bilme ve inceleme ihtiyacı bulunuyor. Bu dürtüyle çevreyi keşfetme arzusu duyan bebekler yaşam alanlarındaki her köşeyi de incelemek isteyebiliyor. Bu yüzden evin her köşesini minikler için daha güvenli hale getirmek gerekiyor. Kenar koruma ve köşe koruma ürünleri masa, dolap, TV sehpası, sehpa, tezgah gibi keskin kenar ve köşelere sahip eşyalarda bebek için güvenlik önlemleri almayı sağlıyor. Ham maddesi NBR ve PVC olan, zararsız polietilen malzeme kullanılarak üretilen yumuşak yapıya sahip bebek köşe koruyucu çeşitlerini Lolons’ta bulabilirsin. Her ev için olmazsa olmaz bebek güvenlik ürünlerinden dolap kilitlerini incelemek içinse Dolap Kilidi kategorimizi ziyaret edebilirsin.

Köşe ve kenar koruma ürünleri ne zaman kullanılır?

Köşe ve kenar koruyucu ürünler bebeklerin hareketlenmeye başladığı 6. aydan itibaren kullanılabilir.

Bebek kenar koruyucu ürünlerin kullanım alanları nerelerdir?

Bebek kenar koruyucular masa kenarları, beşik kenarları ve tezgah kenarları gibi alanlarda kullanılabilir.

Bebek kenar ve köşe koruyucular nasıl takılır?

Kenar ve köşe koruyucuların uygulaması çift taraflı bantlarla sağlanır ve mobilyalara kolayca monte edilebilir.

Köşe koruyucular hangi mobilyalarda kullanılabilir?

Mobilya köşe koruyucular; masa, sehpa, televizyon ünitesi ve yatak kenarı gibi mobilyalarda kullanılabilir.