Kaydırmaz Bant

Bebekli ve çocuklu evlerde sıklıkla kullanılan güvenlik ürünleri arasındaki kaydırmaz bant, farklı boyut ve renk seçeneğiyle buradaki yerini alıyor. İstenilen zemine rahatça uygulanabilen bu bantlar henüz yürümeye başlayan bebeklerin kayıp düşmesini engellemek üzere rahatlıkla tercih edilebilir. Kaydırmaz bantlar 2,5 cm veya 5 cm gibi farklı genişliklerde tasarlanarak satışa sunuluyor. Evlerde bu ürünleri merdivenlere, kapı girişi, balkon ya da banyo zeminlerine yapıştırarak bebeğinin ya da çocuğunun kayıp zarar görmesinin önüne geçmen mümkün. Sen de buradaki hesaplı kaydırmaz bant fiyatlarından yararlanarak alışverişini tamamla, siparişin adresine gelsin.

Kaydırmaz Bant Çeşitleri İle Evler Daha Güvenli

Özellikle taş zeminler için tercih edilen çeşit çeşit kaydırmaz bant merdiven, balkon ya da duş kabini zemini için ideal. Bu ürünler, sürekli hareket halinde olan çocukların evdeki güvenliğini sağlamak için birebir. Kaliteli PVC filmden üretilen kaydırmaz bantlar Lolons'la birkaç tık uzağında. Tek yapman gereken sayfamızdaki çeşitlerden ihtiyacına yönelik boyutlarda ve renlerde seçim yapmak. Siparişini oluşturduğunda, satın aldığın ürünler adresine geliyor. Beyaz, siyah ya da çizgili modelleriyle çeşitlilik sunan 3M kaydırmaz bantlar ıslaklığa, ısı değişimine ve kimyasallara oldukça dayanıklı bir yapıya sahip. Bu bantlar, uzun ömürlerine ek olarak pratik uygulama şekliyle de anne babalardan tam puan alıyor. Aklındaki kaydırmaz bandı buradan al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Bebekli Evlerin Vazgeçilmezi: Kaydırmaz Bant

Evde sürekli oradan oraya koşturan bebekler varken bazı ev içi güvenlik önlemleri almak şart. Örneğin açık olan prizleri priz koruyucularla kapatmak, pencerelere pencere kilitleri takmak ya da mobilyaları duvara sabitlemek bu tedbirlere verilebilecek güzel örneklerden. Kaydırmaz bantlar da özellikle taş ve fayans zeminlerde kullanılarak bebekleri ve çocukları koruyor. Lolons'ta yer alan sayısız kaydırmaz bant 50mm ya da 25mm genişliğinde olarak beğeniye sunuluyor. Çoğunlukla merdiven uçlarına, duş kabini içine veya balkon girişlerine uygulanan bu ürünlerle sen evini bebeğin için güvenli hale getirebilirsin. Ayrıca kaydırmaz halı bandı çeşitlerini de burada bulabilirsin. Halıların altına koyulan bu bantlar, halıları çocuklar için tehlike olmaktan çıkarıyor. Lolons, tüm kaydırmaz bantlarla burada seni bekliyor.

Kaydırmaz Bant Nasıl Uygulanır?

Kaydırmaz bantları istediğin zemine uygulamadan önce oranın iyice temizlenip kurulanması gerekiyor. Bu işlemin ardından kaydırmaz bandı uygun ebatta kesebilirsin. Eğer ürünün uygulanacağı zemin bir merdivense, ürünü zemine basamak ucundan 1 cm boşluk bırakarak yapıştırmanda fayda var. Kaydırmaz bandı yapıştırdıktan sonra bir rulo yardımıyla üzerinden geçerek içinde oluşabilecek hava boşluklarının kaybolduğundan emin olman gerekiyor. Bu aşamada dikkat etmen gereken tek konu, ürünü uyguladıktan sonraki ilk 8 saat içinde ıslatmaman gerektiği. Bu bantları kullanarak evini çocuğunun veya bebeğinin sağlığı için daha güvenli hale getirmen mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaydırmaz bandı evde nerede kullanabilirim??

Kaydırmaz bantları ev içinde banyoda, balkonda veya merdivenlerde kullanarak bebeğinin kaymasını engelleyebilirsin.

Kaydırmaz bantlar suya dayanıklı mı?

Kaydırmaz bantlar ıslaklığa, ısı değişimlerine ve kimyasallara dayanıklı olarak üretiliyor.

Kaydırmaz bant çeşitlerini kendim yapıştırabilir miyim?

Kaydırmaz bantları, herhangi bir uzmanlığa gerek duymadan ve ürünün uygulama talimatlarını takip ederek kendi başına uygulayabilirsin.

Kaydırmaz bantlar nasıl temizleniyor?

Kaydırmaz bantları ev temizlik ürünleri kullanarak kolaylıkla temizleyebilirsin.