Güvenlik Seti

Bebeklerin ve çocukların ev içindeki güvenliğini sağlamak amacıyla üretilen güvenlik seti, pek çok farklı ürünü bir arada sunarak annelerin beğenisini topluyor. Çekmece kilidinden priz koruyucuya, kapı stoperinden çok amaçlı kilide aradığın her türlü güvenlik ürününü bu setler içinde kolayca bulabilirsin. Tek yapman gereken sayfamızdaki çeşitlerden ihtiyacına yönelik seçimler yapmak. Siparişini oluşturduğunda, satın aldığın ürünler adresine geliyor. Böylece bebeklerin ulaşabileceği yükseklikteki tüm kapı, pencere ve dolap bu pratik ürünler sayesinde tehlike olmaktan çıkıyor. Sen de kategorimizdeki çocuk güvenlik seti çeşitlerinden dilediğini buradan birkaç tıkla satın alabilirsin.

Güvenlik Seti Fiyatları ve Modelleri

Bebeğin doğduğu andan itibaren evini onun için güvenli hale getirmen onun sağlığı açısından oldukça önemli. Kesici aletlerin ve kimyasal temizlik ürünlerinin yer aldığı çekmeceler, alçak pencereler, olduğu yere sabitlenmemiş ağır mobilyalar... Tüm bu eşyalar veya mobilyalar ev kazalarının birinci sebebi olabilir. Dolayısıyla emeklemeye ya da yürümeye başlayan bebeğinin temas etme ihtimali olan her noktayı bebek güvenlik seti içinde yer alan ürünlerle korumaya almanda büyük fayda var. Örneğin Lolons'ta bulabileceğin Bebekevi çocuk güvenlik seti farklı adetlerde ürünü paket içerisinde annelere sunuyor. Bu setlerin; 3'lü, 10'lü, 26'lı, 30'lu gibi seçenekleri bulunuyor. Meraklı bebeklerin sıklıkla ilgisini çeken prizleri kapatmak için soket kilitlerine, sivri köşeli mobilyaları güvenli hale getiren köşe koruyuculara, hijyenik tuvaletler için klozet kilitlerine, pek çok yerde kullanabileceğin çok amaçlı kilitlere Bebekevi güvenlik setleri içinde ulaşmak mümkün. Lolons, farklı markaların farklı özelliklerdeki güvenlik setleriyle bu sayfada seni bekliyor.

Bu Setler ile Bebekler Güvende!

Evde güvenlik seti çeşitleri anne babaların en sık tercih ettiği güvenlik ürünleri arasında kolay uygulanması ve çok amaçlı oluşuyla öne çıkıyor. Pencere kilidi, köşe koruyucu ve priz kapağını bir arada sunan 3'lü güvenlik setinden çok kapsamlı ürünlerden oluşan 30'lu çeşitlere pek çok seçeneği bu sayfada bulabilirsin. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğin için düşündüğün bu güvenlik setlerine kendini ve bütçeni yormadan sahip olabilirsin. Lolons'la alışveriş işte bu kadar kolay! Bununla beraber bebek odalarında ya da evin diğer bölümlerinde bulunan ağır mobilyaları ve eşyaları sabitlemeye yarayan ürünler için de Eşya Sabitleyici kategorimize bakmayı unutma! Emekleyen bebeklerin sivri köşelerden dolayı zarar görmesini engelleyen kenar koruyucular, tehlikeli alet ve edevat barındıran çekmeceler için çekmece kilitleri ve daha pek çok faydalı ürün için sayfamızı incelemeye başla!

Bebekli Evlerin Vazgeçilmezi: Güvenlik Seti

Lolons'un çok hesaplı güvenlik seti fiyatlarından yararlanarak sen de evini güvenli hale getirebilirsin. Bu ürünleri satın almadan önce evdeki ihtiyacı belirlemende fayda var. Örneğin bebeğini mutfaktaki tehlikelerden korumak istiyorsan fırın ve buzdolabı kilitlerini tercih edebilirsin. Eşya sabitleyicilerse TV, kitaplık, büfe gibi ağır eşyaları duvara sabitlemek için birebir. Salonda bulunan yemek masasının ve sandalyesinin sivri köşeleri için kullanacağın köşe koruyucular da bu setlerde. Lolons, kaliteli güvenlik setlerini anneler için bu sayfada bir araya getiriyor. Aklındaki çeşidi kategorimizden bul, uygun fiyatlarla satın al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik seti içinde neler bulunuyor?

Güvenlik seti içinde; priz koruyucular, çok amaçlı kilitler, köşe ve kenar koruyucular ve daha pek çok güvenlik ürünü yer alıyor.

Bebeğimi evde güvende tutmak için hangi ürünleri kullanabilirim?

Bebeğinin evdeki güvenliğini sağlamak için farklı özellikteki ürünlerin bir arada sunulduğu güvenlik seti çeşitlerini kullanabilirsin.

Güvenlik seti içindeki ürünleri gerekli yerlere kendim uygulayabilir miyim?

Güvenlik seti içindeki ürünleri, arkasında yer alan yapışkanı sayesinde rahatlıkla kendi başına uygulaman mümkün.

Bebek güvenlik seti fiyatları neye göre değişir?

Bebek güvenlik seti fiyatları paket içeriğine ve ürünün markasına göre değişkenlik gösterebilir.