Çok Amaçlı Kilit

Bebekli evlerde kullanılan favori güvenlik ürünleri arasında yer alan çok amaçlı kilitleri bu sayfada uygun fiyatlarla bulmak mümkün. Dolaplara, pencerelere, çekmecelere takabileceğin bu ürünlerle bebeğini muhtemel kazalara karşı rahatlıkla koruyabilirsin. Çok amaçlı dolap kilidi çeşitleri pratik kullanım imkanıyla annelerden tam puan alıyor. Ürünün arka kısmında yer alan koruyucu etiketi sıyırarak çok amaçlı kilidi dilediğin yere kolayca yapıştırabilirsin. Sen de bebeğini mutfakta, salonda, banyoda ya da evin herhangi bir odasında yer alan dolapları veya çekmeceleri açarak zarar görmesini istemiyorsan, kategorimizdeki çok amaçlı kilitlere göz atmayı unutma!

Çok Amaçlı Kilit Çeşitleri ve Fiyatları

Çeşitli yüzeylere pratik biçimde monte edilebilen çok amaçlı bebek kilidi modellerinden kullanarak evini bebeğin için güvenli hale getirebilirsin. Bebekler emeklemeye ve yürümeye başladığı andan itibaren evin her köşesini merak etmeye başlıyor. Özellikle mutfaklarda kesici ve delici aletlerle dolu olan çekmeceler, yüksek ısıda olabilen fırınlar ya da ağır beyaz eşyalar bu süreç içinde meraklı bebeğin için tehlike arz edebilir. Lolons, bu sayfada bir arada topladığı çok amaçlı mandallı kilitlerle bebekleri bu tehlikelerden korumaya destek oluyor. Sen de buradaki kullanışlı kilitlerden ihtiyacın olanları hemen satın alabilirsin. Tek yapman gereken uygun yerlere yapıştıracağın çeşitleri bulup sepetine eklemek. Alışverişini tamamladığında siparişin hızlıca adresine geliyor. Lolons, Güvenlik kategorisinde yer alan ve her cebe uygun çok amaçlı kilit çeşitleriyle burada seni bekliyor.

Çok Amaçlı Kilitlerle Mutfaklar Güvenli

Annelerin büyük bir kısmı günlerinin çoğunu bebeklerine lezzetli ve sağlıklı mamalar hazırlamak için mutfakta geçiriyor. Bebekler için tehlikelerle dolu odalardan olan mutfaklarda alınacak küçük güvenlik önlemleriyle bebeğini koruman mümkün. Çok amaçlı bebek güvenlik kilidi, aynı çekmece ve fırın kilidi gibi kullanılarak mutfakları bebekler için güvenli bir yer haline dönüştürmek için birebir. Örneğin Lolons'ta bulunan ve annelerin favorileri arasında yer alan Bebekevi çok amaçlı kilitleri kullanarak sen de bebeğinin buzdolabını, sandığı, çekmeceyi veya dolabı açmasına engel olabilirsin. Ahşap, cam, metal, plastik, lamine ve kaplama gibi pek çok farklı yüzeye uygulanabilen bu ürünlerden dilediğin hemen şimdi senin olabilir. Bebekevi ve daha pek çok markanın çok amaçlı kilidi burada. Vakit kaybetmeden üye ol, alışverişe başla!

Banyonda Çok Amaçlı Kilitlerleri Kullan, Güvende Kal

Deterjanların, fön makinelerinin veya diğer kimyasalların yer aldığı banyo dolapları bebekler için tehlikeli olabilir. Lolons'ta bulabileceğin çok amaçlı kilitler bu tehlikeleri asgari düzeye indirmek için üretiliyor. Bu ürünlerin ayarlanabilir ve şifreli çeşitleri de mevcut. Dilediğin boyuta getirerek uygulayabileceğin ayarlanabilir çok amaçlı kilitlerle, bu ürünü pek çok farklı alanda kullanman söz konusu olabilir. Çevirmeli şifre kilidi sayesinde bebeklerin açması mümkün olmayan şifreli kapak kilidi çeşitleri farklı renk seçeneğiyle üretiliyor. Ayrıca Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece ihtiyacın olan çok amaçlı kilitlerden dilediğin adette satın alarak evinin her köşesini bebeğin için güvenli hale dönüştürebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Çok amaçlı kilitleri nerelerde kullanabilirim?

Çok amaçlı kilitleri evinin herhangi bir odasında bulunan dolap, çekmece, buzdolabı, fırın gibi eşyalarda kullanman mümkün.

Çok amaçlı kilitleri dolaba kendim monte edebilir miyim?

Çok amaçlı kilitleri, arkasında yer alan çift taraflı bant sayesinde istediğin yüzeye rahatlıkla kendi başına monte edebilirsin.

Çok amaçlı kilitler mobilyalarda iz bırakıyor mu?

Kaliteli çok amaçlı kilitler, mobilyadan çıkarılmak istendiğinde, yüzeyde iz bırakmıyor.

Çok amaçlı kilitlerin boyutunu mobilyaya göre düzenleyebilir miyim?

Ayarlanabilir özellikteki çok amaçlı kilitleri mobilyana göre ayarlayabilirsin.