%18
39,90 TL 32,90 TL
Ücretsiz Kargo
%18
39,90 TL 32,90 TL
Ücretsiz Kargo
%60
39,90 TL 15,90 TL
Ücretsiz Kargo
%25
39,90 TL 29,90 TL
Ücretsiz Kargo
%25
39,90 TL 29,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Bel Koruyucu

Çoğunlukla 0-3 aylık bebeklerin bellerini yanlış hareketlerden korumak üzere tasarlanan bebek bel koruyucu ürünlerle sen de bebeğinin sağlığına katkıda bulunabilirsin. Bebek cildine dost kumaşlardan üretilen bu ürünler, pek çok farklı çeşidi ve renk seçeneğiyle annelerin beğenisine sunuluyor. Yenidoğan bebeklerin kasları tam anlamıyla gelişmediği için onları ideal biçimde tutmak ve taşımak oldukça önemli. Sayfamızda göreceğin bebek bek bandı çeşitleri tam da bu amaçla tasarlanıyor. Ürün içine bulunan özel yapı bebeğin belini sıkmadan sarmalamak ve yanlış hareketlere karşı korumak için birebir. Sen de bebeğinin bel sağlığı için buradaki bel koruyucuları kolayca satın alabilirsin.

Bebek Bel Koruyucu Fiyatları ve Çeşitleri

Bebeğini güvenle kucağına almana yardımcı olan bebek bel kemeri çeşitleri farlı markaların etiketi ve uygun fiyatlarla burada satışta. Bu ürünleri aynı zamanda bebeğinin bel ve karın bölgesini sıcak tutmak için de pekâlâ kullanabilirsin. Böylece bebek bel koruyu kullanarak 0-3 aylık dönemde fazlaca görülen gaz sancılarının da önüne geçebilirsin. Annelerin favori güvenlik ürünleri arasında yer alan bu çok amaçlı bel koruyuculardan dilediğin birine hemen şimdi sahip olman mümkün. Tek yapman gereken buradaki çeşitlerden bebeğine uygun olanı bulup sepetine atmak. Alışverişini tamamladığında, bebeğin için satın aldığın bu kullanışlı ürün hızlıca adresine geliyor. Lolons, satışa sunduğu çeşit çeşit bebek bel koruyucuları burada bir araya getirerek annelerden tam puan alıyor. Sen de buradaki modellerden birini satın al, alışverişinden kazançlı çık!

Bebekler için Bel Koruyucular Lolons'ta

Bebekler için bel koruyucu çeşitleri, yenidoğan bebeklerde 3 aya kadar rahatlıkla kullanılabiliyor. Bebeğini, sen veya bir başkası kucağına almaya çalışırken oluşabilecek kazalara karşı koruyan bu ürünleri kategorimiz üzerinde daha yakından inceleyerek satın alman mümkün. Annelerin severek kullandığı Sevibebe bebek bel koruyucular kaliteli kumaşları ve ideal boyutlarıyla bebeğin için oldukça uygun. Pamuk içerikli dokusu sayesinde bebeğinin cildine zarar vermeyen bu koruyucu ürünleri, onun gaz sancıları için de pekâlâ kullanabilirsin. Sevibebe bel koruyucu çeşitleri, ön tarafında yer alan cırt cırtı sayesinde rahatlıkla takılabiliyor. İstediğin ölçüde ayarlayabileceğin bu ürünlerle bebeklerin bel bölgesi artık güvende! Lolons Sevibebe ve daha pek çok markanın bel koruyucularıyla burada. Ayrıca bebeğini evde ya da dışarıda koruyan kasklar için de Kafa Koruyucu Kask sayfamızı incelemeyi unutma!

Bebek Bel Koruyucu Faydaları

Bebeğin için satın alacağın bel koruyucularla bebeğini kucaktayken ya da yeni yeni oturmaya başladığı donemde koruman mümkün. Kas sistemi yavaş yavaş gelişen bebekler için tasarlanan bu ürünler, gaz sancılarını dindirmek için de kullanılarak anneleri memnun ediyor. Pamuk içeriği sayesinde terletmeyen özellikteki bebek bel koruyucularının temizliği de oldukça kolay. Etiketinde aksi belirtilmediği sürece elinde ve nazikçe yıkaman gereken bu ürünlerde organik çamaşır yıkama ürünlerini kullanmanda fayda var. Ayrıca Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin ilk aylarında kullanacağın bel koruyucu ürünlere kendini ve cebini yormadan sahip olabilirsin. Lolons, birbirinden kullanışlı ve kaliteli çeşitleri ve ekonomik bebek bel koruyucu fiyatlarıyla burada seni bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek bel koruyucu ne zaman kullanılır?

Bebek bel koruyucu çeşitlerini 0-3 aylık bebekler için rahatlıkla kullanabilirsin.

Bebek bel koruyucuları nasıl temizleyebilirim?

Bebek bel koruyucuları elinde ve doğal deterjanlar kullanarak temizleyebilirsin.

Bebek bel koruyucuları bebeğimin cildiyle temas ettirebilir miyim?

Bebek bel koruyucular, doğal kumaşlardan üretilerek satışa sunuluyor. Dolayısıyla bu ürünleri bebeğinin cildine temas ettirmende sakınca yok.

Bebek bel koruyucu fiyatları neye göre değişiyor?

Bebek bel koruyucu fiyatları; ürünün markasına, kumaş kalitesine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor.