Dijital Bebek Telsizi

Dijital bebek telsizi, bebeğin belli bir mesafe uzağındayken onun sesini duymanı sağlayan bebek güvenlik ürünlerinden. Annelerin hayatını kolaylaştırmak üzere üretilen bu telsizlerle bebeğin tek başına güvenle uyuyabilir. Ev içi günlük rutinleri ideal biçimde ve gönül rahatlığıyla yapabilmek adına burada satışa sunulan dijital bebek telsizi modellerinden seçim yapabilirsin. Güvenilir markaların çeşit çeşit bebek telsizlerini senin için bir araya getiren Lolons’ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsun. Böylece ihtiyaç duyduğun kaliteli bir bebek telsizine zamandan ve bütçeden tasarruf ederek sahip olman mümkün. Aradığın dijital bebek telsizi burada. Sayfamızdaki modelleri vakit kaybetmeden incelemeye başla!

Dijital Bebek Telsizi Modelleri ve Fiyatları

Lolons, pek çok farklı özellikteki dijital bebek telsizini senin için bir araya getiriyor. Örneğin Weewell dijital bebek telsizi burada bulabileceğin en iyi modeller arasında. LCD ekranlı bu dijital bebek telsizi açık alanda 300 metre mesafeye kadar iletişim imkânı sağlıyor. İçerisinde sakinleştirici ninniler de bulunabilen bu ürünlere buradan kolayca sahip olabilirsin. Weewell dijital bebek telsizi aynı zamanda gece ışığı moduna da sahip. Böylece ilave bir aydınlatmaya gerek duymadan bebeğinin huzurlu hissedeceği loş ortamlar yaratman mümkün. Ayrıca bebeklerin olası ısı değişikliklerinden etkilenmesini önlemek amacıyla cihaza bir de ortam termometresi eklenmiş. Bebeğinin uyuduğu odadaki sıcaklık değiştiğinde uyarı veren bu özelliği, dilediğinde aktif hale getirebilirsin. Weewell ve daha pek çok markanın kaliteli ürünlerini hesaplı dijital bebek telsizi fiyatlarıyla satın almak için kategorimize hemen göz atmaya başla!

Dijital Bebek Telsizi Özellikleri

Dijital bebek telsizleri, bebeğin başka bir odada yalnızken, onun sesini rahatça duymanı ve en kısa sürede yanına gidebilmeni sağlıyor. Bu ürünleri tercih ederek sen de için rahat biçimde kendi ihtiyaçlarını karşılamak için zaman bulabilirsin. Dijital bebek telsizlerini, bebeğinin gündüz ya da gece uykularında rahatlıkla kullanabilirsin. Özellikle gece bebeğini duymayı kolaylaştıran bu ürünler, bir adet bebek ünitesi ve bir adet de ebeveyn ünitesinden meydana geliyor. Bebek ünitesini bebeğinin uyuduğu odaya yerleştirip diğer üniteyi yanına alarak bebeği dilediğin yerden duyabilirsin. Mükemmel ses kalitesine sahip bu ürünler, kameralı bebek telsizlerine alternatif olarak burada bulabileceğin kullanışlı güvenlik ürünleri arasında yer alıyor.

Bebeğin için Dijital Telsiz Alışverişi

Bebeğin için dijital telsiz satın alırken dikkat etmen gereken birkaç konu bulunuyor. Öncelikle ürünün kullanım mesafesinin uzunluğu alışveriş sürecinde göz önünde bulundurman gereken özelliklerden. Bu mesafe ne kadar uzun olursa senin için o kadar iyi. Böylece bebeğinden uzaklaşsan bile onu rahatça duyabilirsin. Dijital bebek telsizi seçerken dikkat etmen gereken bir diğer konu da ürünün markası. Bilindik güvenilir markaların cihazları hem ses kalitesi hem de şarj süreleri bakımından diğerlerine kıyasla çok daha kaliteli olabilir. Anneleri düşünen Lolons, güvenilir markaların dijital bebek telsizi modellerini bu sayfada bir araya getiriyor. Sen de bu modeller arasından seçimini yaparak bebeğinin güvenliğini sağlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Dijital bebek telsizi ne işe yarıyor?

Dijital bebek telsizi, sen bebeğinden belli bir mesafe uzaklıktayken onun sesini duyabilmeni sağlıyor.

  • Dijital bebek telsizi nasıl çalışıyor?

Dijital bebek telsizini, ürünün bebek ünitesini bebeğinin olduğu odaya, ebeveyn ünitesini ise senin bulunduğun mekâna yerleştirip kullanım kılavuzundaki talimatlar doğrultusunda çalıştırabilirsin.

  • Dijital bebek telsizi seçerken neye dikkat etmeliyim?

Dijital bebek telsizi seçerken ürünün ses kalitesinin yüksek ve şarj süresinin uzun olmasına dikkat etmende fayda var.

  • Dijital bebek telsizi kaç parçadan oluşuyor?

Dijital bebek telsizleri bir adet bebek ünitesi ve bir adet ebeveyn ünitesi olmak üzere 2 parçadan oluşuyor.