Bebek Telsizi

Bebekleri, zamandan ve mekândan bağımsız olarak izlemeyi ve dinlemeyi mümkün hale getiren bebek telsizi, her annenin olmazsa olmaz bebek güvenlik ürünlerinden. Lolons’ta pek çok güvenilir markanın kaliteli modelini bulabileceğin bu ürünlerle, bebeğin uykudayken için rahat ediyor. Onun her hareketini izleyip sesini duyabilmeni sağlayan bu ürünler, bebekli evlerin vazgeçilmezlerinden. Dijital ve kameralı olmak üzere iki çeşidi bulunan bebek telsizleri, farklı özelliklere de sahip. LED ekranlı, gece görüşlü veya 300 metre mesafeye kadar iletişim imkânı sunan telsiz modelleri annelerden tam puan alıyor. Bebeğinin ihtiyacı olan modeli uygun bebek telsizi fiyatlarıyla alabilmek için sayfamızı incelemeye başlayabilirsin.

Bebek Telsizi Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfada görebileceğin sayısız bebek telsizi kameralı ve kamerasız modelleriyle çeşitlenerek satışa sunuluyor. Basit kurulum ve kullanım özellikleriyle bu ürünler, bebeğin diğer odadayken onu izleyip görmeni sağlıyor. Böylece sen de bebeğini kameradan izlerken ev işlerini için rahat şekilde yapabilirsin. Lolons, güvenilir markaların ekonomik bebek telsizlerini bir araya getirerek annelere zamandan ve bütçeden tasarruf ettiriyor. Örneğin sayfamızdaki Weewell dijital bebek telsizi modelleri bebeğin için güvenle kullanabileceğin ürünler arasında. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunan Weewell bebek telsizi çeşitlerinden uygun olanları seçebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Aradığın bebek telsizleri Lolons’ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Kameralı Bebek Telsizi ile bebeğin Her An Seninle

Çeşit çeşit bebek telsizi ve kamerası bebeğinin güvenliği için satın alabileceğin en kullanışlı ürünlerden. Kameralı bebek telsizi çeşitleri bebeğini rahatça görmeni sağlamaya ek olarak pek çok gelişmiş özelliğiyle de annelerin beğenisini kazanıyor. Sakinleştirici ninnileri ve beslenme zamanı alarmıyla annelerin işini kolaylaştıran bu ürünler, mükemmel berraklıkta görüntü ve iletişim sağlıyor. Örneğin Lolons’ta bulabileceğin Weewell bebek kamerası modellerini akıllı telefonlarla eşleştirdiğinde, anlık görüntü alabilir ve kaydedebilirsin. Bebeğinin görüntüsünü ve sesini ideal biçimde yansıtan bu ürünlerle bebeğinle karşılıklı konuşma şansına sahipsin. Bazı bebek telsizi modelleri, bulunduğu ortamın sıcaklığını da ölçebiliyor. Ortam sıcaklık sensörü ve alarmı bulunan bu ürünlere Lolons’ta zahmetsizce sahip olabilirsin. Lolons’taki çeşit çeşit bebek telsizi kameralı modelleriyle seni bekliyor.

Bebek Telsizi Özellikleri

Temelde bebeğinin sesini duymanı sağlayan dijital bebek telsizi çeşitleri, uykusu sırasında pek çok kere uyanan bebeğinin güvenliğini sağlamak adına da son derece önemli. İster gündüz ister gece kullan, bu telsizler sayesinde bebeğin her uyanıp ağladığında onu rahatça duyabilirsin. Ancak bebekler gece mırıldanıp tekrar uykuya dalabiliyor. Böyle durumlarda, sesin yanında görüntü de ileten kameralı bebek telsizleri daha çok işine yarayabilir. Hem dijital hem kameralı bebek telsizlerini bu sayfada kolayca bulabilirsin. Lolons’ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo bedeli de yok. Böylece bebeğinin güvenliği içi ihtiyaç duyduğun bebek telsizlerine zahmetsize sahip olman mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebek telsizi seçerken neye dikkat etmeliyim?

Bebek telsizi seçerken ihtiyacına bağlı olarak kameralı ya da dijital modellere yönelebilirsin. Satın alma sırasında görüntü ve ses kalitesinin yüksek olduğu ürünleri almanda fayda var.

  • Bebeğimin telsizini alırken hangi markayı tercih etmeliyim?

Güvenilir markaların bebek telsizleri uzun süreler kullanılabiliyor. Burada bulabileceğin Weewell, bu anlamda düşünebileceğin iyi bebek telsizi markalarından.

  • Bebeğimin telsizini kaç aya kadar kullanabilirim?

Bebeğinin tek başına güvende olduğunu düşündüğün yaşa kadar bebek telsizi kullanabilirsin.

  • Bebek telsizleri kaç metre mesafeye kadar çalışıyor?

Markadan markaya göre değişse de bebek telsizleri 300 metre mesafeye kadar sorunsuz çalışabiliyor.