%21
699,90 TL 549,90 TL
Ücretsiz Kargo
%21
699,90 TL 549,90 TL
Ücretsiz Kargo

Oyun Parkı

Bebekli evlerin olmazsa olmazı bebek oyun parkı, renk renk çeşitleriyle burada yerini alıyor. Genellikle iki kademeli olarak üretilen bu ürünler, bebeklerin hem oyun hem de uyku alanları olarak kullanılabiliyor. Bebek oyun parkı yataklarının bazı modellerini alt değiştirme ünitesiyle beraber de satın alabilirsin. Çok amaçlı düşünebileceğin bu yataklarla yerden tasarruf ederken bebeğinin pek çok işlemini aynı anda yapman mümkün. Kolayca taşınan oyun parkları, evin istenilen bir bölümüne yerleştirilerek güvenle kullanılabiliyor. İster evde ister gittiğin yerlerde rahatlıkla açıp kurabileceğin bu kullanışlı ürünlere farklı renk ve model seçeneğiyle Lolons’ta ulaşabilirsin.

Bebek Park Yataklar Lolons’ta

Farklı markaların kaliteli bebek oyun parkı yatak modelleri buradaki hesaplı fiyat etiketleriyle annelerden tam puan alıyor. Siyah, pembe, bej, beyaz, mavi, lacivert ya da gri gibi pek çok farklı renkte bulabileceğin bu ürünler, bebeklerin güvenliği ve sağlığı düşünülerek üretiliyor. Lolons’taki bebek oyun parkı beşiği çeşitlerinden dilediğin birini hemen şu anda kolayca satın alabilirsin. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğin için uzun süreler kullanacağın bir park yatak modeline, cebini yormadan oturduğun yerden sahip olman mümkün. Sen de aklındaki bebek oyun parkı modelini buradan satın al, zamandan ve bütçeden tasarruf et.

Bebek Oyun Parkı Özellikleri

Bebek oyun parkları, bebeklerin doğumdan itibaren kullanabilecekleri, hava gözeneklerine sahip bir portatif yatak türü olarak açıklanıyor. Kolayca taşınıp katlanabilmesi adına oldukça hafif yapıda üretilen bu ürünler, kendi ölçülerine uygun bebek yataklarıyla birlikte satıldığı gibi tek olarak da görülebiliyor. Bazı modellerde bulunan tekerlekler sayesinde ürünü bir yer den başka bir yere zahmetsizce taşımak mümkün. Bebek oyun parkları aynı zamanda kolaylıkla temizlenebilen kumaşlarla kaplı. Dolayısıyla lekelenen kısımları ılık su ve sabun kullanarak rahatlıkla temizleyebilirsin. Bu ürünler, bebeklerin ideal biçimde uyumasının yanı sıra gün içinde oyun oynaması için de kullanılıyor. Lolons, kaliteli modelleri ve ekonomik bebek oyun parkı fiyatlarıyla burada. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Bebek Park Yatak Seçimi İpuçları

Bebeğin için alacağın park yatakları seçerken kolay açılıp kapanabilen modeller olmasına dikkat etmende fayda. Böylece ürünü istediğin yere hızlıca kurabilirsin. Tekerlekli bebek oyun parkı modelleri de kolay taşınması bakımından annelerin işini kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra asma katı bulunan çift kademeli bebek oyun parkları da hareket edemeyecek kadar küçük bebeklerin uyuması için oldukça ideal. Bu modeller sayesinde bebeğini zorlanmadan yataktan alman mümkün. Bu üst kademeyi yeri geldiğinde alt değiştirme ünitesi olarak da pekâlâ kullanabilirsin. Bebek oyun parkı modelleri çoğunlukla file kenarlara sahip. Bu da bebeğin ürünün içindeyken onu rahatlıkla görmene olanak tanıyor. Park yatak seçerken göz önünde bulundurman gereken bir diğer konu da ürünün kolay temizlenebilir olması. Bebeğinin sağlığına dost bu ürünleri tercih ederek evde ya da tatilde rahat edebilirsin. Ayrıca anne yanı beşik modellerini görmek istersen Bebek Beşiği kategorimize de göz atmanda fayda var.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebeğimin park yatağı nasıl olmalı?

Bebeğin için seçeceğin park yatak, kolay kurulup katlanabilen ve bebeğini terletmeyen kumaşlardan yapılmış modellerden olmalı.

  • Park yatak kaç yaşına kadar kullanılır?

Park yataklar, bebeğin boyutları göz önünde bulundurularak doğumdan itibaren 5 yaşına kadar kullanılabilir.

  • Bebeğimin park yatağını nasıl yükseltebilirim?

Park yataklar çoğunlukla iki kademeli olarak satılıyor. Yüksek kullanmak istediğin durumlarda bebeğini asma katta yatırabilirsin. Eğer bebeğin hareketlenmeye başladıysa içerisine bir yatak daha ekleyerek ürünü yükseltmen mümkün.

  • Bebeğimin park yatağını nasıl kapatabilirim?

Park yatakların tabanında bulunan tutacağı kaldırıp ayaklarını birbirine yaklaştırarak ürünü kapatabilirsin.