Bebek Odası Takımları

Bebek odalarının dekorasyonunu oluşturan her tarzdan ve renkten bebek odası takımlarına birkaç tıkla buradan ulaşman mümkün. Bebek odası dolabı, karyolası ve şifonyerinden oluşan bu ürünler, bebeklerin rahat edeceği biçimde ve gerekli standartlara uygun olarak üretiliyor. Geniş iç hacimli dolaplar, bebeğinin tüm giyim ve tekstil ürünlerini alırken, farklı türlerdeki bebek karyolası ise bebeğinin güvenle uyuması için ideal. Buradaki bebek odası takımı modellerinin her biri doğal ahşaptan üretiliyor. Renklendirme aşamasında su bazlı hijyenik boyaların kullanıldığı bu ürüneler, bebek sağlığına dost. Sen de sayfamızdaki bebek odası takımlarını inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsin.

Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

Lolons’ta görebileceğin çeşit çeşit bebek odası takımları erkek ve kız bebeklere uygun modellerle çeşitlenerek beğeni topluyor. Ham ahşap rengi, beyaz, sarı, gri, pembe, mavi, bej gibi farklı renklerde satışa sunulan bu mobilya takımlarından bebeğinin odası için seçimler yapabilirsin. Pastel tonların hâkim olduğu odalar için seçeceğin bebek odası takımı gri olabilirken koyu tonlardaki modelleri, yalın stilde döşenmiş bebek odaları için pekâlâ düşünebilirsin. Bunların yanı sıra ev şeklinde bebek odası takımları da Lolons’un favori ürünlerinden. Annelerin çok sevdiği bu modeller şirin görüntüsüyle bebeklerin de ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bebek Odası Takımı Alışverişi İpuçları

Bebek odası takımlarının, odanın genel dekorasyonuna ve bebeğinin sağlığına uygun modellerden seçilmesinde fayda var. Bebeklerin, her dönemde vakitlerinin büyük çoğunluğunu geçirdiği bebek odaları, onların güvenliğini de sağlamalı. Bunun için sivri köşeli mobilya takımları yerine daha yuvarlak köşeli modellere yönelerek işe başlayabilirsin. Daha sonra ürünlerde kullanılan ahşabın doğallığı ve üzerinde kullanılan boyaların hijyenik olması büyük önem taşıyor. Lolons’ta yer alan birbirinden kaliteli bebek odası takımları Montessori modelleriyle annelerden tam puan alan ürünlerden. Alçak yapısı ve kolay erişebilir olmasıyla Montessori modellerle bebeğin güven içinde vakit geçirirken, mümkün olduğunca kendi işini kendi yapabiliyor. Lolons, sana uygun bebek odası takımları ve fiyatları ile burada. Vakit kaybetmeden incelemeye başla!

Renkli Bebek Odası Takıları ile Tarz Odalar

Bebek odaları ham ahşap renginde olabileceği gibi pembe, beyaz, mavi, sarı gibi birbirinden güzel renklerde de olabiliyor. Odaların genel süslemesine ve dekorasyonuna bağlı olarak değişen modellerde seçebileceğin bu ürünlerle bebeğinin odasının havasını değiştirmen mümkün. Bebeğinin odası için ayrılan mekân küçük metrekareliyse üç kapılı bir dolap ve bir adet büyüyebilen bebek karyolası tam sana göre! Eğer yeterince büyük bir bebek odası için seçim yapıyorsan, istediğin bebek odası takımını seçmekte özgürsün. Bir adet geniş bölmeli ve çok kullanışlı şifonyer, bir adet çekmeceli bebek odası dolabı ve bir adet bebek karyolasından oluşan renkli bebek odası takımlarından dilediğini tercih edebilirsin. Ayrıca hem dekoratif hem de işlevsel olarak kullanabileceğin aydınlatma seçeneklerini görmek için Bebek Odası Aydınlatma sayfamıza da göz atmayı unutma!

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bej rengi duvarların hâkim olduğu bebek odası için hangi tonlarda mobilyalar tercih edebilirim?

Bej rengi duvarları olan bebek odaları için koyu tonlardaki takımları tercih edebilirsin. Örneğin gri, koyu ahşap renkli ya da lacivert bebek odası takımları bebeğinin odası için ideal.

  • Oğluma bebek odası takımı alırken neye dikkat etmeliyim?

Oğlun için, bebek sağlığına uygun standartlarda üretilmiş, yuvarlak köşeli bebek odası takımlarını tercih ederek sağlıklı seçimler yapabilirsin.

  • Bebek odası takımları hangi mobilyalardan oluşuyor?

Bebek odası takımları bir adet bebek odası dolabı, bir adet şifonyer ve bebek karyolasından oluşuyor.