Bebek Odası Şifonyeri

Bebekler için özel olarak tasarlanan bebek odası mobilyaları sevimli tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bebek odasının olmazsa olmaz mobilyaları arasında yer alan şifonyerler, farklı çekmece bölümleriyle bebek eşyalarını düzenli bir şekilde muhafaza edebilmeye yardımcı oluyor. Bebek odası şifonyer modelleri farklı ölçüler, farklı renk seçenekleri ve farklı tasarımlarıyla her bebek odasına kusursuz bir şekilde uyum sağlayabiliyor. Üst üste çekmecelerden oluşan bebek odası şifonyeri özellikle bebeklerin tekstil ürünlerini yerleştirmede büyük kolaylık sunuyor. Farklı modellerdeki şifonyerleri Lolons ile incelemeye hemen başlayarak minik yavrunun odası için en uygun olanı kolayca seçebilirsin.

Bebek Odası Şifonyer Modelleri

Bebek odası şifonyer modelleri arasında her odaya uygun bir seçenek bulunuyor. Zengin renk seçeneğiyle sunulan bebek odası şifonyerleri aynı zamanda farklı kulp çeşitleri ile de dikkat çekiyor. Hayvan figürlü, çiçek figürlü kulplarıyla bebek odalarına sevimlilik katan bu şifonyerler kullanışlılığıyla da ön plana çıkıyor. Tasarım gereği komodinden daha büyük mobilyalar olan bebek için şifonyer modelleri minik yavrunun pek çok eşyasını ve kıyafetini düzenle saklayabilmene imkan sunar. Bebek odası kurarken olmazsa olmaz mobilyalardan şifonyerler, geniş çekmeceleri ile bebek odasını yerleştirirken sana kullanışlı alanlar sunar. Bebek odasında kullandığın diğer mobilyaların rengine uygun olarak seçeceğin bir şifonyerle bebek odasını göz alıcı şekilde dekore edebilirsin.

Şifonyer Bebek Odasına Düzen Katar!

Şifonyer bebek odasına düzen katan mobilyalar arasında yer alıyor. Üst üste geçmiş çekmecelerden oluşan şifonyerler minik yavrunun eşyalarını düzenli bir şekilde yerleştirebilmene olanak sunuyor. Çoğunlukla 4 ya da 5 çekmeceden oluşan bebek için şifonyer modelleri bebeğinin farklı türdeki eşyalarını farklı çekmecelerde muhafaza edebilmeni kolaylaştırır. Örneğin; şifonyerin bir çekmecesine bebeğinin müslin bezlerini, battaniyelerini; bir çekmecesine nevresim takımlarını, başka bir çekmecesine bebek bezi ve ıslak mendillerini yerleştirebilirsin. Dilersen şifonyer çekmecesinin içerisine düzenleyici yerleştirerek bebeğinin pijama, zıbın, iç çamaşırı gibi kıyafetlerini de şifonyerde tutabilirsin. Pek çok anlamda konfor ve işlevsellik sağlayan bebek odası şifonyerleri sevimli tasarımlarıyla da göz alıyor.

Bebek Odası Şifonyer Fiyatları

Bebek odası şifonyerlerinin pek çoğu MDF kullanılarak tasarlanıyor. Sağlam ve dayanıklı yapıdaki bebek odası şifonyerleri aynı zamanda kolayca kurulabiliyor. Beyaz, ceviz, pembe, gri, mavi gibi renk seçenekleriyle sunulan bebek odası şifonyerleri arasından sen de minik yavrunun odasına en uygun olanı seçebilirsin. Bebek odası şifonyer fiyatları; ürünün üretim malzemesine, tasarımına, çekmece sayısına ve markasına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Lolons’ta geniş bir marka ve ürün seçeneği olduğundan her bütçeye uygun şifonyer de kolayca bulunabiliyor. Bebek odasını hazırlarken şifonyerin yanı sıra daha pek çok mobilyaya gereksinim duyacaksın. Bu mobilyaları incelemek için Bebek Odası Mobilyaları kategorimizi ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek odası şifonyer ölçüleri kaç cm’dir?

Bebek odası şifonyer ölçüleri modeller arasında farklılık gösterir. Beğendiğin modelin ürün detay sayfasından ölçü bilgilerine ulaşabilirsin.

Bebek odası şifonyerleri kaç çekmecelidir?

Bebek odası şifonyerleri genellikle 4 ya da 5 çekmecelidir.

Bebek odası şifonyerleri nasıl yerleştirilir?

Şifonyeri yerleştirirken her bir çekmeceyi farklı bir ürün grubuna ayırabilirsin. Örneğin bir çekmeceye bebeğinin battaniyelerini, bir çekmeceye iç giyim ürünleri ve zıbınlarını, başka bir çekmeceye ise nevresim takımlarını yerleştirebilirsin. Böylece aradığını bulman çok daha kolay olur.