Bebek Karyolası

Çoğu anne ve baba minik yavrusunu henüz kucağına almadan onun için bir oda hazırlar. Kimi anne babalar bebekleri için beşik tercih ederken kimileri ise bebek karyolası tercih eder. Bebek karyolaları beşiklere kıyasla daha uzun süre kullanıldığından daha avantajlı bebek odası ürünlerinden biridir. Özellikle büyüyebilir özellikteki karyolalar doğumdan ileriki yaşlara kadar kullanılabilen bebek yatakları olarak öne çıkar. Ahşap ya da metal malzeme kullanılarak dizayn edilen bebek karyolaları bebek odasına hoş bir hava katar. Bebek karyolasının ölçülerine uygun olarak tercih edeceğin bir yatak ile bebeğine konforlu bir uyku alanı yaratabilirsin. Farklı renk ve farklı ölçülerde tasarlanan bebek karyola modellerini Lolons ile incelemeye hemen başlayabilirsin.

Her Bebek Odasına Uygun Bebek Karyola Modelleri

Farklı renklerde ve ölçülerde dizayn edilen bebek karyola modelleri arasında her bebek odasına uygun bir seçenek bulunuyor. Çoğunlukla ahşap olarak beğenilere sunulan bebek karyolaları ile bebekler rahat bir uyku deneyimi yaşayabiliyor. Bebek beşiklerinin işlevini ve konforunu kaybetmesi durumunda imdada koşan bebek karyolaları çoğunlukla yataksız olarak satışa sunuluyor. Bu yüzden karyolaya uygun bir de yatak edinmek gerekiyor. Bebek karyolası modelleri arasında oyun parkı olabilen modellerden sallanan modellere, ayarlanabilen modellerden Montessori modellere geniş bir seçki kategorimizde anne ve babaları bekliyor! Bebeğinin odasına en uygun olabilecek karyolayı ve ona uygun bir bebek yatağını seçerek minik yavrunun deliksiz bir uyku çekmesine yardımcı olabilirsin.

Büyüyen Bebek Karyola Modelleri

Anne babalar tarafından en çok tercih edilen karyola modellerinden biri hiç kuşkusuz büyüyen bebek karyola modelleri. Bu karyolalar adından da anlaşılacağı gibi ayarlanabiliyor ve bebeğin büyüdükçe karyolasını da büyütebiliyorsun. Doğumdan 9-10 yaş döneme kadar kullanılabilen bu karyolalar, uzun ömürlü bir ürün arayanların tercihi oluyor. Ayarlanabilir özellikteki bu karyolaların çeşitli parçaları da ayrılarak farklı işlevlerde kullanılabiliyor. Örneğin; komodin kısmı sökülüp şifonyer yapılabiliyor ya da sallanan bölümü sökülüp oyun parkı olarak kullanılabiliyor. Ayarlanabilen bebek karyola yatak modellerini büyütmek için çekmeceli bölmeyi beşiğin üstünden kaldırmak yeterli oluyor. Kısa süre içinde kolay bir şekilde ayarlanabilen karyola modellerini ve renk seçeneklerini farklı marka alternatifleriyle kategorimizde bulabilirsin.

Bebek Karyola Fiyatları

Minik yavrunun odasına uygun olabilecek pek çok farklı karyola modeli bulunuyor. Bunlar arasından seçim yaparken hem zevkine hem de bütçene uygun seçeneklere odaklanabilirsin. Bebek karyola fiyatları çoğunlukla karyolanın üretiminde kullanılan malzemeye, ürünün markasına ve modeline bağlı olarak farklılık gösteriyor. Son yıllarından en trend bebek karyola çeşitlerinden olan Montessori karyolalar, büyüyebilen karyolalar, sallanabilen karyola modelleri ve çok daha fazlası Lolons’ta seni bekliyor! Keşfetmeye hemen başlayarak minik yavrun için en uygun karyola modelini güvenle satın alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek karyolası kaç yaşına kadar kullanılır?

Bu durum karyola modelleri arasında farklılık gösterir. Ancak bebek karyolalarının en fazla 9-10 yaşa kadar kullanıma uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Çocuk karyola çeşitleri nelerdir?

En sık karşılaşılan bebek karyola çeşitleri; sallanabilir karyola, Montessori karyola, ayarlanabilir karyola ve oyun parkı olabilen karyola modelleridir.

Bebek karyolası ne zaman alınmalı?

Çoğu karyola modeli doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Ürün detay sayfasından beğendiğin karyolanın açıklamalarını inceleyerek ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin.

Bebek karyolası kaç cm’dir?

Bebek karyola modelleri arasında 70x130, 70x140, 90x130, 90x140 gibi farklı ölçülerde sunulan seçenekler bulunur.