%13
134,90 TL 117,90 TL
Ücretsiz Kargo
%29
134,90 TL 95,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Yorganı

Bebeklerin sağlıklı gelişiminde düzenli uykunun yeri büyüktür. Bu yüzden bebeklerin uyku alanı olabildiğince konforlu, kaliteli ve onlara özel olmalıdır. Yastıktan yorgana, nevresimden yatak koruyucularına yattığı alandaki her detay minik yavrunun uyku kalitesini doğrudan etkiler. Dolayısıyla onun uyku alanı için tekstil ürünleri seçerken hayli özenli davranman gerekir. Bebekler yaz ayları ve sıcak havalarda yorgana pek gereksinim duymasalar da kış aylarında bebek yorganı kullanmak gerekiyor. Bebeklerin uykusunda üşümemesi ve deliksiz bir şekilde rahatça uyuyabilmesi için onlara özel olarak dizayn edilen bebek yorganları farklı marka seçenekleriyle Lolons’ta beğenilere sunuluyor. Sen de aradığın bebek yorganını bulmak için incelemeye hemen başlayabilirsin.

Bebek Yorganı Modelleri

Zamanının büyük bir kısmını uykuda geçiren bebekler için uyku alanındaki her ürünün kalitesi son derece önemlidir. Bebeklere uykusunda konfor sağlayacak olan bebek yorganları farklı ölçü seçenekleriyle her bebeğin ihtiyacını karşılıyor. 12 ayını dolduran bebekler için kullanılması önerilen bebek yorganları farklı boyutlarda olmasının yanı sıra farklı kumaş ve dolgu özelliklerine sahip bulunuyor. Dış kısmı pamuk kumaştan üretilen bebek yorganı modellerinin iç dolgusu ise pamuk ya da elyaf seçenekleriyle sunuluyor. Bebeğinin terletmeyecek kadar ince üşütmeyecek kadar kalın yapıda olması gereken küçük bebek yorganları geniş bir marka seçkisiyle sunuluyor. Aradığın pek çok markanın bebek yorganını Lolons’ta kolayca bulabilirsin.

Bebek Yorganı Nasıl Olmalı?

Anne ve babaların yorgan seçimi yaparken kafasında pek çok soru işareti bulunuyor. Bebek yorganı nasıl olmalı sorusu onlar için özellikle önem arz ediyor. Bebek yorganı satın alırken dolgu malzemesine, dış kumaşının özelliğine, boyutuna ve güvenli olup olmamasına dikkat etmelisin. Bebek yorganı dolgu maddesinin; hava alması, bebeğinin üzerinde ağırlık yapmaması, doğal malzemelerden üretilmesi ve terletmemesi gerekir. Bu şartlara uygun dolgu maddeleri arasında pamuk, bambu, pamuklu elyaf ve organik silikon bulunuyor. Bu yüzden bebek yorganı alırken bu malzemelerden birinin iç dolgu olarak kullanıldığı yorganları tercih edebilirsin. Bebek yorganının dış kumaşı ise pamuk ve anti-alerjik, anti-bakteriyel ürünlerden olmalıdır. Bebek yorganı seçiminde önemli konulardan biri de boyut konusudur. Gereğinden fazla büyük bir yorgan bebeğin uykusunda daralmasına hatta boğulmasına bile yol açabilir.

Bebek Yorganı Fiyatları

Bebeğin için yapacağın pamuklu bebek yorganı seçimi onun huzurlu bir uyku keyfi yaşayabilmesinde oldukça önemli. Doğru dış kumaş özellikleri ve iç dolgu malzemeleri kullanılarak tasarlanan bir bebek yorganı, bebeğine ihtiyaç duyduğu konforu sunar. En iyi markaların en kaliteli bebek yorganı çeşitlerini Lolons’ta bulabilirsin. Bebek yorganı fiyatları yorganın sahip olduğu tüm bu özelliklere ve markasına göre farklılık gösteriyor. Aradığın yorganı en uygun fiyatlarla bulabilmek için incelemeye hemen başla! Bebeğinin uyku serüveninde ona eşlik edecek bir başka ürün olan yastıkları da incelemek istersen Bebek Yastığı kategorimizi ziyaret etmeyi unutma!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek yorganı ölçüleri nedir?

Bebek yorganı ölçüleri modeller arasında farklılık gösterir. Eğer bebeğinin ilk yorganı olacaksa bebeğin 6 ayını geçirdikten sonra kullanabileceğin en doğru boyut 95x145 cm’dir.

Bebek yorganı ne zaman kullanılır?

Uzmanlar 12. aydan itibaren yorgan kullanımını öneriyor.

Bebek yorganının iç dolgu malzemesi ne olmalı?

Pamuk, bambu, pamuklu elyaf veya organik silikon olmalı.

Bebek yorganın dış kumaş özelliği nasıl olmalı?

Pamuk ve anti-alerjik, anti-bakteriyel ürünlerden olmalı.