Bebek Odası Duvar Kağıdı

Bebek odası aksesuarlarının favorileri arasında yer alan bebek odası duvar kağıdı çeşitleri rengarenk seçeneklerle buradaki yerini alıyor. Pembe, mavi, sarı, beyaz, yeşil gibi renklerin yanı sıra bulut, fiyonk, uçak veya gökkuşağı desenli modeller de annelerin beğenisini topluyor. Her biri kaliteli ve hijyenik malzemelerden üretilen bu duvar kağıtlarını bebeğinin odası için gönül rahatlığıyla satın alabilirsin. bebek odası duvar kağıtlarının bazı çeşitleri ışığa ve ısıya dayanıklı olarak tasarlanıyor. Uygulaması da oldukça pratik olan bu ürünlerden satın alarak sen de bebeğinin odasına farklılık katabilirsin. Lolons birbirinden güzel ve kaliteli duvar kağıtlarıyla bebeğinin odasını süslemeye hazırlanıyor.

Bebek Odası Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları

Hava alma özelliği bulunan non-wowen malzemelerden üretilen bebek odaları duvar kağıtları bebek sağlığına dost olarak satışa sunuluyor. Çeşit çeşit desenler arasından bebek odası mobilyalarına uygun seçimler yaparak mekâna renk katmak mümkün. Örneğin açık renk mobilyalara sahip kız bebek odaları için pembe beyaz çizgili duvar kağıtları ideal. Bunun yanı sıra yine Lolons'ta seçebileceğin bebek odası süslerini kullanarak bebeğinin odasına son dokunuşları yapabilirsin. Karanlıkta parlayan ya da sevimli figürlerden oluşan pek çok aksesuar Lolons'ta birkaç tık uzağında. Farklı markaların etiketini taşıyan her cebe uygun çeşit çeşit duvar kağıdı bebek odalarının havasını değiştirmek için burada seni bekliyor.

Bebeğinin Odasını Bu Duvar Kağıtları ile Süsle!

Bebek odası için duvar kağıdı seçerken ürünün kalitesine dikkat etmende fayda var. Diğer yandan tercih edeceğin duvar kağıdının bebek karyolası, halısı ve perdesiyle de uyumlu olması gerekiyor. Odada açık renkli mobilyalar ve aksesuarlar hakimse, duvar kâğıdı renginde açık tonlara gidilebilir. Eğer mobilyalar koyu kahverengi ya da lacivert olarak tercih edilmişse bu durumda uygulanacak bebek odası duvar kâğıdı, tüm bunlara tezat olarak açık renklerde seçilebilir. Bebek odaları için duvar kâğıdı seçimini etkileyen bir diğer husus bebeğin cinsiyeti. Anne babalar genellikle kız ve erkek bebek odaları için farklı renklerden yana seçimler yapıyor. Örneğin pembe, su yeşili, sarı veya bej modeller kız bebeklerin; mavi ve gri tonlu duvar kağıtları da erkek bebeklerin odaları için düşünülüyor. Her türden bebek odası duvar kağıdını uygun fiyat ve bol seçenekle sunan Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin odasını kendini ve cebini yormadan güzelleştirebilirsin. Sen de sayfamızdaki kız ve erkek bebek odaları duvar kağıtları arasından seçimini yap, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin keyfine var!

Bebeğinin Odasını Bu Duvar Kağıtları ile Süsle!

Bebek odası duvar kağıdı modellerini yardım almadan bebeğinin odasına uygulaman mümkün. Ürünün ambalajındaki talimatları takip ederek duvar kağıdını duvara ideal biçimde yerleştirebilirsin. Bu ürünleri uygulamadan önce işlem yapılacak duvarın pürüzsüz olduğundan emin olmalısın. Dikkat edeceğin bir diğer konu da satın aldığın duvar kâğıdı rulolarının baskı numaralarının aynı olması. Bu durum sıralı ve düzgün biçimde uygulama yapabilmene olanak tanıyor. Duvar kağıtlarını, işaretlediğin yerden keserek işe başlayabilirsin. Kestiğin ürünün arkasına, kuru yer kalmayacak şekilde tutkal sürülüyor. Bu işlemden sonra en fazla 15 dakika beklemelisin. Sürenin ardından duvar kağıdını uygulamaya başlayabilirsin. Yapıştırılan duvar kağıdında oluşan hava boşluklarını temiz bir sünger ya da bez yardımıyla almanda fayda var. İşte bu kadar! Aklındaki bebek odası duvar kağıdını kategorimizden seç, siparişin hızlıca adresine gelsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Kızımın odası için hangi renk bebek odası duvar kağıdı seçmeliyim?

Kızının odası için, mobilyalarla ve mekandaki aksesuarlarla uyumlu renklerde bir duvar kağıdı seçebilirsin.

Bebek odası duvar kağıdı satın alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebek odası duvar kağıdı satın alırken ürünün hijyenik malzemelerden yapılmış olmasına dikkat etmende fayda var.

Bebek odası duvar kağıtları bebekler için sağlıklı mı?

Kaliteli bebek odası duvar kağıtları bebek sağlığına dost malzemelerden üretilerek satışa sunuluyor.

Bebek odası duvar kağıtları nasıl temizlenir?

bebek odası duvar kağıtlarını nemli bir bezle silerek temizleyebilirsin.