Bebek Kaban

Mont, yağmurluk, ceket ve rüzgarlık modelleriyle birlikte dış giyim ürünleri arasında yer alan bebek kabanları, kış aylarının sıkça kullanılan ürünlerinden. Bebeğin için birbirinden güzel ve kaliteli pek çok kaban modelini bir arada bulacağın Lolons, ekonomik fiyat etiketleriyle anneleri bekliyor. Kapüşonlusundan bebe yakalısına, fiyonklusundan kurdele detaylısına çeşit çeşit bebek kabana bu sayfada kolayca ulaşman mümkün.

Bebek Kaban Modelleri

Soğuk günlerde bebeğini sıcak tutmak için üretilen bebek kaban modelleri hem kız hem erkek bebeklere uygun tasarımlarıyla annelerin beğenisine sunuluyor. Yumuşacık dokusu ve sıcak tutan yapısıyla bebek pelüş kaban modelleri, şirinliğiyle bebek kombinlerine en çok yakışan dış giyim ürünlerinden. Rahat kesim alt eşofmanlar ve sweatshirtler’le harka bir ahenk yakalayan bu model kabanları hesaplı fiyatlarla buradan satın alarak bebeğinin dolabına ekleyebilirsin. Lolons’ta bulabileceğin Zeylan marka kaban, bebe yakası ve öndeki üç adet düğmesiyle kızın için oluşturacağın zevkli kombinler için ideal. Midi boydaki bu kız bebek kaban modeli bebeğini sıcak tutarken yanlardaki cepleriyle şık bir görüntü veriyor. Aradığın renk ve bedendeki uygun fiyatlı birinci sınıf bebek kabanları Lolons’ta. Hemen alışverişe başla!

Bebek Kaban ve Mont Arasındaki Farklar 

Çoğunlukla şişme ve pofuduk stilde üretilen bebek montları, bebek kabanlarına kıyasla daha spor tarzdaki kombinler için kullanılıyor. Kargo pantolonlar, bebek eşofmanları, taytlar, baskılı sweatshirt’ler ya da askılı bebek tulumları montlarla bir araya getirildiğinde oldukça iyi görünüyor. Bebek kabanı ise gerek kesimleri gerekse kumaş cinsleriyle daha klasik tarzlı bebek kombinleri için uygun. Örneğin kızının jean salopet tulum, bej külotlu çorap ve uzun kollu bluzdan oluşan görüntüsüne bu sayfadan bulacağın şık bir bebek kabanını pekâlâ ekleyebilirsin. Şalvar pantolon ve sweatshirt’ten oluşan daha salaş kombinler içinse oğlun için şişme bir bebek montu kullanman mümkün.

Hem Sıcak Hem Tarz: Bebek Kaşe Kaban 

Sık dokunmuş bir kumaş cinsi olan kaşe, bu özelliğiyle kışlık dış giyim ürünlerinde çokça kullanılan modeller arasında yere alıyor. Su tutmayan ve kolay kuruma özelliğine sahip bu kumaş türü yağışlı havalar için de oldukça uygun. Dolayısıyla bebek kaşe kabanlar, taşıdıkları kumaş özellikleri sayesinde annelerden tam puan alıyor. Yüzeyi keçeleştirilmiş kaşe bebek kabanları hafif oluşuyla da bebek giyimi için ideal. Dayanıklı bir yapıya sahip olan kaşe modeller, Lolons’un kız ve erkek bebek kaban çeşitleri arasından annelerin beğenisine sunuluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1 yaş bebek kabanları hangi boydaki bebekler için kullanılır?

Markadan markaya göre değişse de 1 yaş bebek montları, 80-86 cm uzunluğundaki bebekler için tercih edilebilir.

  • Bebeğimin kabanını nasıl temizleyebilirim?

Ürünün yıkama talimatlarını göz önünde bulundurarak ürünü uygun sıcaklık derecesinde çamaşır makinesinde temizleyebilirsin. Hassas kumaşlı bir modelse kuru temizleme yöntemini deneyebilirsin.

  • Bebeğime kaban alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebeğine kaban alırken ürünün kumaş cinsinin kalitesine dikkat etmende fayda var. Zira kaban, bebekleri soğuktan korumak için üretilen bir üründür ve yeterli kalitede olmadığında işlevini yerine getiremeyebilir.

  • Bebeğimin kırmızı kabanını neyle kombinleyebilirim?

Kırmızı bir bebek kabanını, açık tonlardaki bir pantolonla ya da tütü etekle birleştirerek bebeğine giydirebilirsin. Ayakkabı seçiminde ise klasik tarzdaki bebek ayakkabılarına yönelmende fayda var.