Bebek Patikli Alt

Paça kısımları kapalı olan bebek patikli alt modelleri, doğdukları andan itibaren bebekler için tercih edilen alt giyim ürünleri arasında yer alıyor. Yumuşak kumaşları ve esnek bel lastikleri sayesinde bu ürünler kız ve erkek bebekler için rahatlıkla tercih ediliyor. Oyun oynarken, uyurken ya da emeklerken bebeğini rahat ettirecek kız ve erkek bebek patikli alt çeşitlerine çok hesaplı fiyatlarla bu sayfada sahip olabilirsin. Ekru, pembe, gri, turuncu, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri de sunan Lolons, tüm bebek patikli alt modelleriyle anneleri bekliyor.

Patikli Alt Bebek Giyim Lolons’ta

Organik bebek giyim markası Bibaby’nin birbirinden güzel modellerine bu sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsin. Tamamen pamuktan üretilen Bibaby bebek patikli tek altlarla bebeğin rahat ediyor. Gri, indigo, ekru, pembe, kırmızı, hardal ve siyah renk seçenekleriyle annelerin beğenisine sunulan bu ürünler, farklı yaş aralıklarındaki bebekler için kullanılabiliyor. Doğdukları andan belli bir yaşa kadar battaniyesiz uyuyan bebekler, yenidoğan patikli altlar sayesinde geceleri rahat ediyor. Lolons’taki patikli pantolonları, tek alt olarak satın alabileceğin gibi takım setler halinde de tercih edebilirsin. Oeko-tex standartlarına uygun olarak üretilen Bebitof patikli 2’li takım, bir adet sweatshirt ve bir adet patikli pantolondan oluşuyor. %100 doğal olan bu ürün, antialerjik yapısıyla bebeğinin cildine dost. Ürünü uzun süre kullanabilmek adına, temizleme ve ütüleme işlemlerini ürünün talimatlarına uygun şekilde yapmanda fayda var. 

Neden Bebek Patikli Alt?  

Bebek patikli pantolon, kız ve erkek bebeklerin alt kısmını ayaklarıyla beraber örttüğü için, gününün çoğunu yerde geçiren bebekleri sıcak tutmak için en uygun ürünlerden. Annelerin her yaştaki bebekleri için en çok kullandığı pantolon modellerinden olan bu ürünler, Lolons’ta çok hesaplı fiyat etiketleriyle yer alıyor. Bebek patiksiz altlara kıyasla uyku esnasında bebeklerde daha çok tercih edilen patikli modeller bu anlamda da annelerin öncelikli tercihi oluyor. Lolons’taki bebek patikli altlar, Azo-free boya ve Nikel-free aksesuar teknolojisiyle üretildiği için antialerjik bir yapıya da sahip. Bu sayfadan gönül rahatlığıyla bebeğine alabileceğin patikli tek alt modelleri bebeğin için ideal.

Bebeklerde Patikli Tek Alt ve Çıtçıtlı Body Uyumu 

Bebekler, vücutlarını saran kıyafetlerle hem rahat hem de güvende hisseder. Bu anlamda, bebeğine giydireceğin bir çıtçıtlı body onun üst vücudunu kapatırken, patikli pantolon da bacak bölümünü ayaklarıyla beraber kapatıyor. Bebeğinin pantolonunun her kıyafetiyle uyumlu olmasını istiyorsan seçeceğin bebek patikli alt beyaz renkte olabilir. Böylece ürünü, her tarz bluzla, tişört’le ya da sweatshirt’le rahatça birleştirebilirsin. İster 9-12 ay ister 0-3 ay patikli alt ara, her bedendeki seçenekleriyle bebek patikli alt modellerini burada kolayca bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Yenidoğan bebeğime patiksiz alt mı patikli tek alt mı tercih etmeliyim?

Yenidoğan bebekler, belli bir süre battaniyesiz yattığı için, vücut ısılarını ideal derecede tutmak adına patikli tek alt kullanmanda fayda var.

  • Bebeğimin patikli altı küçük gelse de kullanabilir miyim?

Bebekler 1 yaşlarına kadar çok hızlı büyür. Dolayısıyla onun sağlıklı gelişimi için, içinde rahat edeceği kıyafetleri tercih etmen gerekiyor. Ona küçük gelen patikli pantolon yerine yaşına uygun modellere yönelebilirsin.

  • Kızımın %100 pamuk kumaşlı patikli tek altını nasıl yıkamalıyım?

Ürünün yıkama talimatlarına uygun olarak çamaşır makinesinde organik temizlik ürünleri kullanarak yıkayabilirsin.

  • Oğluma sentetik kumaşlardan üretilen patikli tek alt almamda sakınca var mı?

Bebeklerin ciltleri hassas olabileceği için oğluna nefes alan kumaşları tercih etmen onun yararına olacaktır. Bu anlamda onun cildinde alerjiye sebep olabilecek sentetik kumaşlardan kaçınmakta fayda var.