Sünnet Külodu

Bebeğinin sünnet operasyonu sonrası rahat etmesi için tasarlanan sünnet külodu modellerine Lolons'ta kolayca ulaşabilirsin. Sıvı geçirmeyen kumaştan ve ek bir emici tabakadan oluşan bu külotlar, tek ve çok kullanımlık olarak çeşitleniyor. Sünnet külodu modellerinin kumaş olanları önden açılabilen yapısıyla zahmetsizce giyilip çıkarılabiliyor. Bebeklere ve annelere büyük kolaylık sağlayan bu ürünler Lolons'la birkaç tık uzağında. Sen de oğlunun sağlığını ve rahatını düşünerek sayfamızda yer alan sünnet külotlarından dilediğini hemen satın alabilir ve gönül rahatlığıyla bebeğine giydirebilirsin.

Sünnet Külodu Modelleri

Erkek bebeklerde sünnet sonrası bakım oldukça önemlidir. Bu bakım işlemleri arasında yıkanabilir bezli bebek sünnet külodunun yeri büyük. Ürünün ön tarafında yer alan plastik koruma sayesinde bebeğinin yaralı bölgesini çevresel etkenlerden koruyabilirsin. Bununla beraber hekim tavsiyesiyle yaralı kısma günde birkaç defa antibiyotikli pomat sürülmesi gerekiyor. Sünnet külotlarının pratik biçimde açılmasıyla bu işlemi bebeğini rahatsız etmeden kolayca yapman mümkün. Operasyondan iki gün sonra banyo yaptırılan bebeğin yaklaşık bir hafta içinde normal aktivitelerine dönebilir. Sen de bebeğinin bu sürecinde ona yardımcı olacak çeşitleri uygun sünnet külodu fiyatlarıyla satın alabilmek için bu sayfadan hemen alışverişe başlayabilirsin.

Sünnet Külotları ile Rahat Bebekler

Lolons'ta farklı markaların kullanışlı sünnet külotlarına kolayca ulaşabilirsin. Tek yapman gereken bebeğine uygun ürünleri sayfamızdan bulup sepetine atmak. Alışverişini güvenle tamamladığında siparişin hızlca adresine geliyor. Örneğin burada yer alan kullanışlı ürünlerden Sevibebe sünnet külodu çeşitleri, önden açılabilen yapısıyla annelerin favorileri arasında yer alıyor. Ürünün ön tarafına dikilen plastik yapı, oğlunun yaralı bölgesini özenle korumak için birebir. Ağaç lifi olan viskon, nonwowen ve pamuk kumaşların birleşiminden meydana gelen bu önden açılır sünnet külodu modellerini pek çok defa yıkayarak tekrar kullanabilirsin. Bu sünnet külotlarının pratik kullanımı, annelerin yaralı bölgeye bakım yapmasını kolaylaştırıyor. Diğer yandan Sevibebe sünnet külodu çeşitlerini bebeğinin bel çevresine göre rahatlıkla ayarlayarak bebeğinin rahat etmesini sağlaman mümkün. Ayrıca bu süreçte bebeğinin yatağının altına alt açma bezleri sererek sızıntılara karşı önlem alabilirsin. Lolons, Sevibebe ve farklı markaların sünnet külotlarıyla tüm anneleri buraya bekliyor.

Sünnet Külodu Kullanımı

Bebeklere sünnet külodu giydirirken ürünün rahatça giydirilip çıkarılmasından emin olmakta fayda var. Operasyon geçirmiş bölgenin bakımını düzenli ve güzel biçimde yapabilmek için buradaki önden açılabilen bezli bebek sünnet külodu modellerini tercih ederek bebeğini rahat ettirebilirsin. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin konforu ve sağlığı için düşündüğün sünnet külotlarını evinden çıkmana gerek kalmadan uygun fiyata satın alabilirsin. Ön tarafında yer alan delikli plastik bölge, oğlunun kasık bölgesini korurken yaralı kısmın hava almasına da olanak veriyor. Bebeğinin kilosuna göre bedenlere ayrılan bu külotlar hem anneler hem bebekler için hayatı kolaylaştıran ürünlerden.

Sıkça Sorulan Sorular

Oğlumun sünnet külodunu nasıl temizlemeliyim?

Oğlunun sünnet külodunu çamaşır makinesinde organik çamaşır temizleme ürünleriyle yıkayabilirsin.

2 yaşındaki oğluma sünnet külodu alırken neye dikkat etmeliyim?

2 yaşındaki oğlun için önden açılabilen, 5-12 kilo arası için uygun ve kaliteli bir sünnet külodu satın alabilirsin.

Sünnet külotları yaralı bölgeyi nasıl koruyor?

Sünnet külodunun önünde yer alan plastik kısım, oval formu sayesinde çevreden gelebilecek darbelere karşı bebeğinin kasık bölgesini korumaya alıyor.

Sünnet külotları hangi kumaştan üretiliyor?

Sünnet külotları çoğunlukla viskon, nonwowen ve pamuk kumaşların karışımından elde ediliyor.