%13
149,90 TL 129,90 TL
Ücretsiz Kargo
%9
139,90 TL 127,90 TL
Ücretsiz Kargo
%13
149,90 TL 129,90 TL
Ücretsiz Kargo
%9
139,90 TL 127,90 TL
Ücretsiz Kargo
%33
39,90 TL 26,90 TL
Ücretsiz Kargo
%9
139,90 TL 127,90 TL
Ücretsiz Kargo

Lazımlık

Bebeklerin tuvalete alışma dönemlerinde sıklıkla kullanılan tuvalet eğitimi ürünleri arasındaki lazımlıklar, farklı renk ve model seçeneğiyle burada yerini alıyor. Kullanışlı yapıları ve sevimli tasarımlarıyla beğenilen bu ürünler, bez bırakma dönemlerinde bebeklerin ve annelerin en büyük yardımcılarından. Müziklisinden basamaklısına, oturak tiplisinden katlanabilir çeşitlerine aradığın bebek lazımlıklarına buradan birkaç tıkla sahip olabilirsin. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin bezi bırakmasına yardım edecek lazımlık çeşitlerini kendini ve bütçeni yormadan kolayca satın alman mümkün. Aklındaki lazımlığı buradan bul, avantajlı fiyatlarla astın al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Lazımlık Modelleri Lolons'ta

Portatif lazımlık çeşitleriyle bebeğinle gittiğin her yerde, onun tuvalet eğitimine devam edebilirsin. Parkta, alışveriş merkezinde ya da arkadaşının evinde rahatlıkla kullanabileceğin bu taşınabilir lazımlıklarla işin kolay. Bunun yanı sıra genellikle evde tercih edilen klozet lazımlık modelleri ise adından da anlaşılacağı üzere standart bir klozet formunda tasarlanıyor. Pek çok çeşidi bulunan bu modeller arasındaki müzikli lazımlıklar, bebeklerin favorilerinden. Klozet lazımlıkların bir kenarında sifonu, diğer kenarında tuvalet kâğıdı askılığı bulunuyor. Böylece bebekler klozete yabancılaşmadan tuvalet eğitimlerini sürdürme şansını yakalıyor. Bebeklerin bez bırakma sürelerini asgari düzeye indirmek üzere geliştirilen tüm bu lazımlıkları bu sayfa üzerinde yakından inceleyebilirsin. Ayrıca bu süreçte sana lazım olabilecek klozet adaptörleri için Klozet Adaptörü sayfamıza da göz atmayı unutma!

Bebek Lazımlıkları ile Tuvalet Eğitimi Çok Kolay!

Lolons'ta görebileceğin lazımlık modelleri, bebeklerin sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanıyor. Dolayısıyla bu ürünleri bebeğinin tuvalet eğitiminde kullanmak üzere gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Örneğin Sevibebe lazımlık çeşitleri şirin tasarımı ve pratik kullanımıyla ideal ürünlerden. Yerinden çıkarılıp temizlenebilen iç kısmı sayesinde lazımlığı düzenli olarak hijyenik biçimde kullanmak mümkün. Sevibebe lazımlıklar azo-free boyalar kullanılarak ve orijinal plastik hammaddelerden üretiliyor. Farklı renk seçeneğiyle kız veya erkek bebeğin için güvenle kullanabileceğin bu ürünlere buradan kolayca ulaşman mümkün. Bunun yanı sıra farklı markaların birbirinden kullanışlı lazımlıkları da Lolons'ta satışta. Aklındaki markanın lazımlık modelini Lolons'tan satın al, alışverişinden kazançlı çık!

Bebeğin için Lazımlık Tercihi İpuçları

Bebeğinin tuvalet eğitimi için gereken lazımlıkları seçerken ürünün kalitesine ve güvenilir olmasına dikkat etmen gerekiyor. Bilindik markaların bebek sağlığına dost malzemelerle üretilen lazımlık modellerini tercih ederek sağlıklı seçimler yapabilirsin. İster evde ister başka mekanlarda kullanılabilen katlanabilir lazımlıklar, bu kategorideki sevilen modellerden. Kenarlarındaki uzatma parçalarını aşağı doğru katlayarak oturak haline getirebileceğin bu lazımlık modelleriyle bebeğine dilediğin yerde tuvalet eğitimi vermen mümkün. Bununla beraber oturak tipi lazımlıklar da basit yapılarıyla bebeklerin bu dönemlerinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden. Sen de bebeğinin ihtiyacı olan modeli Lolons'un uygun lazımlık fiyatlarıyla satın al, siparişin adresine gelsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin tuvalet eğitimi için en kullanışlı lazımlık modelleri neler?

Bebeğinin bez bırakma sürecinde pek çok farklı model lazımlık kullanabilirsin. Sürece eğlence katmak istersen seçeceğin lazımlık müzikli modellerden olabilir.

Bebeğimin klozet lazımlığını nasıl temizleyebilirim?

Bebeğin için satın aldığın klozet lazımlığı, iç kısmını gösterildiği gibi çıkarıp temizlemen mümkün.

Bebeğimin katlanabilir lazımlığını dışarıda da kullanabilir miyim?

Katlanabilir bebek lazımlıkları hem evde hem dışarıda kullanıma uygun biçimde üretiliyor.