Alt Açma Bezleri

Bebeklerin bez değişimi esnasında yattığı zeminin hijyenik ve yumuşak olması için kullandığın alt açma bezleri Lolons'ta farklı markaların etiketiyle satışa sunuluyor. Çoklu paketlerde bir araya gelen bu kullanışlı ürünleri ister evinde ister bebeğinle gittiğin mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsin. Ürünün yumuşacık pamuklu üst yüzeyi bebeğini rahat ettirirken, sızdırmaz dış kısmıysa ürünü her yerde güvenle kullanmana olanak veriyor. Alt değiştirme bezi çeşitlerinden dilediğini bu sayfadan kolayca satın alarak kullanabilirsin. Bebek bakım çantasından ayırmayacağın alt değiştirme bezi modelleri Lolons'ta seni bekliyor.

Alt Değiştirme Modelleri ve Fiyatları

Alt değiştirme örtüsü çeşitlerini kullanarak bebeğinle gittiğin her yerde ona hijyenik ortamlar oluşturman mümkün. Ürünün pofuduk üst yüzeyli çeşitleriyle bebekler alt değişimi sırasında oldukça rahat. Sıvıyı anında hapseden bu selüloz tabaka aynı zamanda bebeğinin ve eşyaların kirlenmesinin de önüne geçiyor. Farklı desenlere sahip dış yüzeyi ise bebeğinin ilgisini çekerek alt değiştirme işlemi boyunca sakin kalması için ideal. Bu sayfadaki çeşit çeşit alt açma bezinden bebeğine uygun olanlarını bulup anında satın alabilirsin. Uygun fiyat avantajıyla sunulan bu örtüleri sadece bebeğinin bez değişimi sırasında değil tuvalet eğitimi boyunca da kullanabilirsin. Harika bir yatak koruyucu olarak da işlev gören bu çok amaçlı ürünler Lolons'la birkaç tık uzağında. Ayrıca bebeğinin yatağında kullanacağın alezler ve koruyucu çarşaflar için Koruyucu Çarşaf ve Alez sayfamızdaki kullanışlı modellere de göz atabilirsin.

Alt Açma Örtüsüyle Anneler Rahat Ediyor

Tek kullanımlık bebek alt açma bezi çeşitleri annelere kolaylık sağlayan ürünler arasında pratikliği ve hafifliğiyle öne çıkıyor. Her yere kolaylıkla taşıyabileceğin bu ürünleri ilk kullanımdan sonra yenisiyle değiştirerek bebeğin için temiz ve sağlıklı ortamlar yaratabilirsin. Bebek cildine dost pamuk kumaşlardan üretilen alt açma minderi ise kirlendikçe yıkanarak uzun süreler kullanabileceğin çeşitlerden. Annelerin çoğunlukla evde kullanmayı tercih ettiği bu ürünler, ev dışındaki mekanlarda yerini tek kullanımlık alt açma bezlerine bırakıyor. Sen de bebeğinin bezlerini her ortamda rahatlıkla değiştirmek için bu ürünlerden dilediğin kadar satın alabilirsin. Tek yapman gereken sayfamızdaki çeşitlerden beğendiklerini seçip hesaplı fiyatlarla alışverişini tamamlamak. Sonrasında siparişin hızlıca adresine geliyor. Bebeğin için aradığın alt değiştirme minderi ve örtüsü için hemen tıklamaya başla!

Alt Açma Bezleri Özellikleri

Bebeğin için alacağın alt bakım örütüsü çeşitlerini onun hem tuvalet eğitimi hem de bez değişimi esnasında kullanabilirsin. Süper emici dokusu ve tahrişi önleyen yüzeyiyle bebeklere konfor sağlayan bu çok amaçlı örtüleri Lolons'tan zahmetsizce satın alabilirsin. Üstelik burada yapacağın alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğin için satın alacağın alt açma bezlerine kendini ve bütçeni yormadan oturduğun yerden sahip olman mümkün. Lolons, annelere zamandan ve bütçeden tasarruf ettirmek amacıyla kaliteli ve hesaplı ürünleri uygun alt değiştirme örtüsü fiyatlarıyla tek bir yerde topluyor. Sen de alt değiştirme örtüsü satın alırken kazançlı çıkmak istiyorsan, alışverişini buradan yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin alt açma bezlerini yatak koruyucu olarak kullanabilir miyim?

Alt açma bezleri bebeklerin hem tuvalet eğitimi hem de bez değişimleri sırasında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Alt açma bezleri su sızdırıyor mu?

Alt açma bezleri su sızdırmayan dış yüzeyiyle temiz ve hijyenik ortamlar sağlıyor.

Alt açma minderini nasıl kullanabilirim?

Alt açma minderini bebeğinin bezini değiştireceğin yüzeye sererek kullanabilirsin.

Bebeğimin alt açma minderini nasıl yıkamalıyım?

Alt açma minderi kirlendiğinde çamaşır makinesinde 30 derecede ve organik çamaşır temizleme ürünleriyle yıkayarak temizleyebilirsin.