%39
279,90 TL 169,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Temassız ve Dijital Ateş Ölçer

Soğuk aylarda ve mevsim geçişlerinde artış gösteren ateşli bebek hastalıklarında kullanabileceğin bebek temassız ateş ölçer modellerini buradan satın alabilirsin. Lolons, güvenilir markaların kaliteli bebek ateş ölçerlerini anneler için bu sayfada bir araya getiriyor. Dijital ya da cam çeşitlerde satışa sunulan bu ürünlerle hızlı ve güvenilir ölçüm yapmak mümkün. Alından 3 veya 5 cm uzaklıktan bebeklerin vücut ısısını ölçen bebek dijital ateş ölçer modelleri, vücuda temas etmeden ölçümleme yapabiliyor. Hatta yüksek ateş durumlarında sesli uyarı sistemi bulunan bebek ateş ölçerler, annelerin favorilerinden. Sen de buradaki sayısız temassız ateş ölçer modellerinden seçimini yap, bebeğinin vücut ısısını en doğru biçimde öğren!

Bebek Temassız Ateş Ölçer Modelleri ve Fiyatları

Bebeğinin ateşini ölçmek için evinde bulundurmak gereken temassız bebek ateş ölçer modellerini bu sayfadan yakından inceleyerek satın alman mümkün. Üstelik Lolons'ta belli tutarda yapacağın alışverişlerde kargo ücreti de yok. Dolayısıyla bebeğin için lazım olabilecek bu ürünlere evinden çıkmadan ve bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsin. Bebek alından ateş ölçerlere kıyasla bebeğinin tenine temas etmeden ölçüm yapan temassız ateş ölçer modelleri ile hızlı sonuçlar elde edebilirsin. Ayrıca bebeklerin uykusunda bile rahatça uygulanabilen bu işlem sayesinde bebeğini rahatsız etmeden onun vücut sıcaklığını görmen mümkün. Bebek temassız ve dijital termometreler, tüm bu özellikleriyle küçük bebeklerin kullanımı için ideal ürünler arasında yer alıyor.

Aradığın Bebek Dijital Ateş Ölçerler Lolons'ta

Lolons'ta pek çok markanın bebek dijital ateş ölçer çeşidini bulmak mümkün. Örneğin Weewell temassız ateş ölçerler bebeğin için kullanabileceğin kaliteli modellerden. 5 cm'ye kadar kusursuz ölçüm yapabilen bu aletler, 1 saniye gibi kısa bir sürede sonuç veriyor. 3 renkli aydınlatmaya sahip geniş LCD ekranları sonucu açık ve net biçimde gösterirken, otomatik kapanma özelliği pil tasarrufu sağlıyor. Weewell temassız ateş ölçerlerle bebeğinin son 32 ölçüm sonucunu kolayca kaydetmen mümkün. Böylece bebeğinin hastalığı boyunca geriye dönük vücut sıcaklığı takibini kolayca yapabilirsin. Ayrıca sadece bebeğinin vücut ısısını değil mama, obje ya da banyo suyu sıcaklığını da ölçebilen bu çok amaçlı ürünler burada satışta. Lolons'ta çeşit çeşit temassız ateş ölçer Weewell ve daha pek çok güvenilir markanın etiketiyle seni bekliyor.

Bebeğin için Temassız Ateş Ölçer Kullanımı

Temassız ateş ölçer çeşitleri, ebeveynlere sunduğu pratik kullanım avantajıyla çok beğeniliyor. Özellikle küçük bebeklerde sıklıkla tercih edilen bu ürünler, bebekleri huzursuz etmeden ateşlerini ölçmesi bakımından oldukça kullanışlı. Temassız ateş ölçeri kullanmaya başlamadan önce bebeğinin alnındaki saçları temizlemen önemli. Ürünün koruyucu kapağını çıkararak açma düğmesine basarak ürünü çalıştırabilirsin. Bebeğinin iki kaşının ortasına denk gelecek biçimde 3 veya 5 cm mesafeden tuttuğun temassız ateş ölçer, sesli ikaz uyarısı geldiğinde ateş ölçme işlemini tamamlıyor. 1 saniye kadar süren bu işlemin sonucunu dilersen cihazın hafızasına kaydedebilirsin. Burada dikkat etmen gereken konu, ölçüm yaparken bebeğinin başını ve temassız ateş ölçeri sabit tutmaya çalışman. Bu ürünlere alternatif olarak bebek kulaktan ateş ölçer modellerini de bebeğin için tercih edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Temassız ateş ölçeri 1 yaşındaki bebeğim için kullanabilir miyim?

Temassız ateş ölçerler, 1 yaşındaki bebekler için kullanılabilir.

Temassız ateş ölçeri kullanırken ürünü bebeğime ne kadar yaklaştırmalıyım?

Temassız ateş ölçerler 3 veya 5 cm mesafeden ölçümleme yapmaya uygun olarak üretiliyor.

Temassız ateş ölçer kullanırken neye dikkat etmeliyim

Temassız ateş ölçer kullanırken bebeğinin başının ve ürünün sabit tutulduğundan emin olman gerekiyor.

Temassız ateş ölçeri bebeğimin hangi bölgesine tutmalıyım?

Temassız ateş ölçerler bebeklerin iki kaşının ortasına gelen alın bölgesinde ölçümleme yapmak için ideal.