Yeni
%27
99,90 TL 72,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%61
149,90 TL 57,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Şampuanı

Bebeklerin ince saçları ve hassas kafa derileri için özel olarak geliştirilen bebek şampuanları burada pek çok farklı markanın sayısız çeşidiyle yerini alıyor. Annelerin her yaştan bebek için sıklıkla tercih ettiği bu ürünler, bebeklerin rutin saç temizliği için gerekli bebek bakım ürünleri arasında. Zararlı kimyasallardan uzak olarak doğal özler içeren bebek şampuanlarını kullanarak sen de bebeğinin banyosuna katkıda bulunabilirsin. Lolons, çeşit çeşit bebek şampuanıyla burada seni bekliyor.

Bebek Şampuanları ve Fiyatları

Farklı boyutlarda burada yerini alan bebek şampuanları annelerin tercihine bağlı olarak sıvı ya da köpük formda satın alınabiliyor. Her biri göz yakmayan özel formüllere sahip olan bu ürünler, bebeğinin saçlarını nazikçe temizlerken kafa derisini de kirden arındırıyor. Sayfamızda göreceğin bebek şampuanları bu anlamda bebeğin için ideal. Örneğin Mustela bebek şampuanı 200 ml ve 500 ml seçeneğiyle bebeğin için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğin ürünlerden. Doğumdan itibaren bebeğinin saçlarını temizlemek için kullanabileceğin Mustela bebek şampuanı günlük kullanım için uygun. Lolons’taki sayısız bebek şampuanı Mustela ve daha pek çok güvenilir markanın etiketiyle bu sayfada satışta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Bebeğin için Aradığın Şampuan Lolons’ta

Paraben içermeyen bebek şampuanları hassas ciltlerdeki pH dengesini koruyarak saç derisini nemlendiriyor. Lolons’ta yer alan güvenilir bebek şampuanı markalarının kaliteli ürünleriyle bebeğinin saçını temizlerken sağlığını da pekâlâ koruyabilirsin. Örneğin Sebamed bebek şampuanı hassas ciltler için özel olarak üretilen ürünlerden. Sebamed bebek şampuanlarını tercih ederek, bebeğinin saçlarını kirden arındırırken, kafa derisinde oluşabilecek konak sorununun da önünü kesebilirsin. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilen Sebamed bebek şampuanlarına çok ekonomik bebek şampuanı fiyatlarıyla hemen şimdi sahip olmak mümkün. Ayrıca bebeğinin banyosu sırasında kullanabileceğin duş jelleri için Bebek Duş Jeli kategorimize de göz atmayı unutma!

Bebek Şampuanları Özellikleri

Bebek şampuanlarının pH dereceleri, bebeklerin doğal cilt yapısını koruması açısından oldukça önemli. Dolayısıyla bebeğin için şampuan alırken ürünlerin 5.5 pH derecesine sahip olduğundan emin olmanda fayda var. Bununla beraber bebeklerde sıklıkla görülen saç derisi problemlerini önleyen bebek şampuanı çeşitleri de annelerin favorilerinden. Bebeklerin günlük saç temizliğine uygun olarak üretilen bu ürünler aynı zamanda göz yakmayan özel formüllere de sahip olmalı. Bu şampuanları kullanarak bebeğinde oluşabilecek banyo korkusunun da önüne geçebilirsin. Satın alma aşamasında bakacağın en önemli kriterler arasında ürünün sağlığa dost olması yer alıyor. Paraben ve diğer zararlı katkı maddeleri yerine, cildi besleyen ürünler ve Omega-6 yağlarını içeren bebek şampuanlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Aklındaki bebek şampuanını buradan al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim için nasıl bir bebek şampuanı almalıyım?

Bebeğin için, hassas ciltleri uygun yapıda ve göz yakmayan formüle sahip bebek şampuanlarını tercih etmende fayda var.

Bebeğimin köpük formdaki şampuanını nasıl kullanmalıyım?

Köpük bebek şampuanını, avucunun içine az miktarda alarak bebeğinin kafa derisine masaj yaparak uygulayabilir sonrasında bol suyla durulayabilirsin.

Bebek şampuanını ne sıklıkta kullanmalıyım?

Bebeğinin şampuanını, ürünün ambalajında aksi belirtilmediği sürece günlük olarak ya da gün aşırı kullanabilirsin.

Bebeğimin şampuanında paraben, SLS gibi katkı maddeleri var mı?

Güvenilir markaların bebek şampuanları, bebek sağlığına zararlı olabilecek paraben, SLS, SLES gibi katkı maddelerinden uzak olarak üretilir.