%31
319,90 TL 219,90 TL
Ücretsiz Kargo
%31
319,90 TL 219,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Küveti

Bebeğini, onun boyuna uygun bir alanda güvenle yıkamanı sağlayan bebek küveti, pek çok farklı renk ve modelde burada satışa sunuluyor. Kırmızı, pembe, mavi, sarı ya da şeffaf olarak görebileceğin bu ürünleri sayfamız üzerinde yakından inceleyebilirsin. Her biri bebek sağlığına uygun malzemelerden üretilen bebek küveti seti ürünleriyle bebeğine banyoda gerekli tüm parçaları bir arada bulman mümkün. Bu ürünler, kaydırmaz alt tabanları sayesinde ıslak zemin üzerinde gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Pek çok modelde bulunan gider bölümü ise bebeğini yıkarken küvete dolan suyun tahliyesi bakımından oldukça kullanışlı. Lolons, farklı markaların kaliteli ve hesaplı bebek küvetleriyle burada satışta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Bebek Küveti Modelleri ve Fiyatları

Annelerin, bebeklerini yıkarken kendini güvende hissettiği bebek küvetleri, farklı seçeneklerle burada beğeniye sunuluyor. Bebeği tek başına yıkarken anneye yardımcı olan bu ürünler çoğunlukla bebek banyo küveti filesi ile birlikte tercih ediliyor. İster tek olarak ister filesiyle beraber bulabileceğin bebek küvetleri annelerin favorilerinden. Örneğin burada görebileceğin Sevibebe küvet çeşitleri farklı özellikleriyle bebeğin için ideal. Yerli üretim olan bu ürünler kız ve erkek bebeklere özel tasarımlarıyla satın alınabiliyor. Tüm modeller arasında sıklıkla tercih edilen Sevibebe katlanır küvetler, pratik akordeon formundaki tabanı sayesinde kolayca katlanıyor ve az yer kaplıyor. Bebeğinin sağlığına zararlı maddelerden uzak üretilen bu ürünleri bebeğinin banyo zamanları için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Sevibebe ve daha pek çok markanın kaliteli ve kullanışlı ürünlerini ekonomik bebek küveti fiyatlarından yararlanarak hemen şimdi satın alabilirsin.

Bebek Küveti Özellikleri

İdeal bir bebek küveti, bebeklerin içinde güvenle yıkanabilmesi adına sağlam ve dengeli olmalı. Bunun yanı sıra küvetin şekli de bebeğinin küvet içindeki pozisyonunu belirlemesi bakımından oldukça önemli. Oturaklı ya da fileli bebek küvetlerini, bebeğinin güvenle yıkanması için rahatlıkla tercih edebilirsin. Bebekler banyo yaparken hareketli olabiliyor. Dolayısıyla bebeğinin zarar görmemesi adına, satın alacağın küvetin yuvarlak kenarlı olmasına da dikkat etmende fayda var. Eğer ürünün, kullanılmadığı zamanlarda az yer kaplamasını istiyorsan bu sayfadaki katlanabilir bebek küveti çeşitlerinden seçim yaparak amacına ulaşabilirsin. Bu ürünler pek çok markanın etiketiyle Lolons’ta satışta. Ayrıca ayaklı bebek küvetleri de annelerin sıklıkla tercih ettiği modellerden. Lolons’ta yer alan çeşit çeşit bebek küveti ayaklı ve ayaksız çeşitleriyle burada. Aklındaki küveti belirle ve hesaplı fiyatlarla satın al, siparişin hızlıca adresine gelsin.

Renk Renk Bebek Küveti Lolons’ta

Bebek küvetleri, yenidoğandan 2 yaşa kadar bebekler için rahatlıkla kullanılabilen bebek banyo ürünleri arasında yer alıyor. Bebeklerin rutin temizliği için oldukça önemli olan bu ürünler, tek olarak görülebileceği gibi takım setler halinde de satışa sunuluyor. Bebek kovası, maşrapa, bebek küveti filesi gibi kullanışlı parçalarla birleştirilen bebek küvetleri annelerin işini kolaylaştırıyor. Lolons’taki bebek küveti modelleri pek çok farklı özelliğiyle annelerden tam puan alan ürünlerden. Sen de bebeğinin banyo saatlerini rahatlıkla geçirmek ve aynı zamanda eğlenceli hale getirmek istiyorsan, buradaki sayısız bebek küveti fileli ve filesiz çeşitleriyle seni bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin küvetini alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebeğine küvet alırken ürünün BPA içermeyen sağlıklı malzemelerden yapıldığına ve bebeğinin boyutlarına uygun olmasına dikkat etmende fayda var.

Bebeğimin küvetini yükseltmek için ne kullanabilirim?

Bebeğinin küvetini yükseltmek için, Bebek Banyo Küveti Ayağı sayfamızdaki ürünlerden faydalanabilirsin.

Bebeğimi kaç yaşına kadar bebek küvetinde yıkayabilirim?

Bebeğini, boyuna ve kilosuna bağlı olarak, 2 yaşına kadar bebek küvetinde yıkayabilirsin.