Yeni
%15
101,67 TL 86,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%20
108,62 TL 86,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%23
116,87 TL 89,90 TL
Ücretsiz Kargo
Outlet Ürünü

Bebek Duş Jeli

Hassas ciltler için özel içeriklerle üretilen bebek duş jeli çeşitlerine Lolons'ta kolayca sahip olabilirsin. Pek çok farklı markanın etiketini taşıyan bu ürünler, yenidoğan dahil tüm bebeklerin banyo zamanında kullanılmak için uygun. Doğal özlü formülleri sayesinde antialerjik özelliğe sahip duş jellerini hemen şimdi satın alarak bebeğin için gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Bebekler için duş jeli çeşitleri köpük ya da krem formunda satışa sunuluyor. Sayfamız üzerinde yer alan sayısız bebek duş jelinden dilediğin çeşidi yakından incelemen mümkün. Lolons, birbirinden kaliteli modelleri ve hesaplı bebek duş jeli fiyatlarıyla burada seni bekliyor.

Bebek Duş Jelleri ile Tertemiz Bebekler

Kokusu ve içerdiği organik bileşenlerle doğal bir yapıya sahip olan pek çok duş jeli bebekler için ideal. Örneğin Lolons'ta bulabileceğin Trubaby saç ve vücut şampuanını bebeğinin hem saçını hem vücudunu yıkarken kullanabilirsin. Turunçgiller, Hindistan cevizi, aloe vera, palmiye ağacı ve tatlı portakal aromalarını içeren Trubaby saç ve vücut temizleme ürünleri, bebeğinin gözlerini yakmadığı gibi cildini de nazikçe temizliyor. Bu bebek duş jellerinin içeriği gibi ambalajı da doğal. %100 geri dönüşümlü ve BPA içermeyen malzemeden üretilen paketlerde satışa sunulan Trubaby saç ve vücut şampuanları, dermatolojik ve klinik olarak test ediliyor. Ayrıca bebeğini yıkarken kullanabileceğin küvet, maşrapa veya kova gibi ürünleri bir arada sunan Bebek Banyo Seti sayfamıza da göz atabilirsin.

Bebekler için Duş Jeli Çeşitleri Lolons'ta

Fenoksietanol, paraben, sülfat, alkol ve parfüm gibi zararlı maddelerden uzak doğal içeriklerle üretilen bebek duş jelleri, bu sayfada bir araya getiriliyor. Uygun fiyat avantajına ek, belli tutardaki alışverişlerde ücretsiz kargo imkânı da sunan Lolons, annelere akıllı ve kazançlı online alışveriş deneyimi yaşatıyor. Böylece bebeğin için kullanacağın duş jellerine kendini ve bütçeni yormadan sahip olman mümkün. Bebeklerin saç ve vücut temizliği için kullanılan Minoris baby bebek saç ve vücut şampuanı burada görebileceğin kaliteli çeşitlerden. Hem bebek şampuanı hem duş jeli olarak kullanılan bu çok amaçlı ürün, annelerin favorileri arasında yer alıyor. Sen de aradığın bebek duş jelini buradaki sayısız çeşit içinden bularak sepetine at, avantajlı fiyatlarla alışverişini tamamla, siparişin hızlıca adresine gelsin.

Bebek Duş Jelleri ve Özellikleri

Bebek şampuanı ve duş jeli çeşitleri, bebeklerin cilt yapısına uygun biçimde doğal içerikler kullanılarak hassasiyetle üretiliyor. Göz yakmayan şampuanlar ve cildin pH değeriyle uyumlu duş jelleriyle bebeğine güvenli bir banyo zamanı sunabilirsin. Bu ürünler, doğal içeriklere sahip olması bakımından, yetişkinlerin kullandığı jellere kıyasla daha az köpürebilir. Bu sebeple bebeğini duş jelleriyle yıkarken banyo süngeri kullanmanda fayda var. Bebek banyo süngeri sayesinde güzelce köpüren duş jelleriyle bebeğini vücudunu ideal biçimde temizleyebilirsin. Tüm bu özellikleri taşıyan bebek duş jelleri Lolons'ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin banyo zamanı için nasıl bir duş jeli kullanmalıyım?

Bebeğin için, doğal içeriklerden üretilen kaliteli bebek duş jeli çeşitlerini kullanabilirsin.

Bebek duş jelleri parfüm içeriyor mu?

Bebek duş jelleri, alkol, paraben, SLS veya sentetik parfüm içermeyen doğal özlerle üretiliyor.

Bebek duş jellerini bebeğimin cildine ne miktarda uygulamalıyım?

Bebek duş jelini avucunun içine az miktarda alıp hafifçe sulandırarak bebeğinin cildine uygulayabilirsin.

Bebeğimin şampuanını vücut temizliği için de kullanabilir miyim?

Bebek saç ve vücut şampuanlarını bebeğinin saç ve vücut temizliği için kullanman mümkün.