%20
624,90 TL 499,90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
624,90 TL 499,90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
624,90 TL 499,90 TL
Ücretsiz Kargo
%34
299,90 TL 198,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Banyo Seti

Bebeğinin rutin vücut temizliğinde işini kolaylaştıracak bebek banyo seti pek çok farklı desen ve renk seçeneğiyle burada satışta. Mavisinden pembesine, şeffafından desenlisine sayısız çeşitten banyo setini bebeğin için gönül rahatlığıyla satın alabilirsin. Her biri bebek sağlığına dost doğal içeriklerden üretilen bebek banyo küvet seti ayaklı ve ayaksız çeşitleriyle annelerin beğenisine sunuluyor. Bu setlerde, banyoda bebeğini ideal biçimde yıkayabilmen için her detay düşünülmüş. Bir adet bebek küveti, bir adet maşrapa, bir tane kova, bir adet bebek banyo süngeri ve küvet filesi içeren bu banyo setleri tam bebeğine göre! Sen de buradaki bebek banyo setlerinden bebeğinin ihtiyacına uygun çeşitlerden tercihini yaparak, bebeğinin banyo saatlerini kolaylaştırabilirsin.

Bebek Banyo Setleri ile Her Şey Hazır!

Çoğunlukla 5 veya 6 parçadan oluşan bebek banyo küvet seti farklı seçenekleriyle annelerin beğenisine sunuluyor. Setlerde bulunan bebek küveti, ortalama bebek ölçülerine göre tasarlanıyor. Zararlı kimyasalların bulunmadığı bu küvetlerin bazı çeşitlerinde sabunluk ve süngerlik bölümleri de bulunabiliyor. Ayrıca bu ürünlerin kolayca taşınması adına da kenarları diğer kısımlarına oranla daha geniş. Bebeğini durulamak için kullanacağın bebek maşrapası ise ergonomik bir tutma kulpuna sahip. Ürünün ağız kısmındaki oyuk sayesinde su dengeli biçimde dökülüyor. Lolons'ta bulabileceğin farklı markaların çeşit çeşit bebek banyo setine bu sayfadan kolayca sahip olman mümkün. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo bedeli de yok. Böylece ihtiyaç duyduğun bebek banyo seti katlanabilir ya da standart özellikleriyle burada seni bekliyor.

Bebeğin için Banyo Setleri Lolons'ta

Lolons'taki sayısız bebek banyo seti içinden seçim yapman çok kolay. Aklındaki set için kriterlerini belirle ve sana sunulan seçeneklerden tercihini yap! Örneğin sayfamızdaki Sevibebe banyo seti, içerdiği tüm parçalarıyla annelerin favorilerinden. Bu set; giderli bebek küveti, 17 litre kapasiteli kova, yumuşacık banyo süngeri, pratik kullanım imkânı sunan maşrapa ve banyo küveti filesi ile bebeğinin banyoda ihtiyaç duyabileceği her ürünü birleştiriyor. Hiçbir parçasında bebeklerin cilt ve vücut sağlığına zararlı madde bulunmayan bu setleri rahatlıkla bebeğinin banyosunda kullanabilirsin. Bunun yanı sıra 6'lı bebek banyo seti çeşitlerini görmek mümkün. Bu setlerde; küvete, kovaya, maşrapaya, süngere ve fileye ek olarak bir adet bebek banyo termometre çeşidine yer verilmiş. Bebeğinin banyo sıcaklığını ideal biçimde ölçmene yardımcı olabilecek termometreyi aynı zamanda bebeğinin banyo oyuncağı olarak da pekala kullanabilirsin.

Bebek Banyo Seti Tercihi

Bebeğin için banyo seti satın alırken ürünlerin bebeğinin sağlığına dost olduğundan emin olman gerekiyor. Seçeceğin banyo setleri, orijinal plastik hammaddeden ve BPA içermeyen malzemelerden üretilmiş olmalı. Bununla birlikte ürünleri ıslak zeminde güvenle kullanılabilir olması da oldukça önemli. Bebek küvetinin mümkünse kaydırmaz ayaklara ya da tabana sahip olması bebeğini güvenle yıkamana olanak veriyor. Setlerin içinde yer alan banyo süngerininse bebek cildini tahriş etmeyen kalitede olmasında fayda var. Onun hassas ve nazik cildine uygun yapıda bir banyo süngeri kullanarak bebeğini gönül rahatlığıyla yıkayabilirsin. Tüm bunları göz önünde bulundurarak bebeğine uygun bir bebek banyo yıkama seti satın almak istersen, sayfamızdaki uygun fiyatlardan yararlanabilirsin. Ayrıca bebeğinin rutin kilo kontrolünü evinde yapabilmek adına Bebek Tartısı sayfamızdaki tartı çeşitlerine de göz atabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim için nasıl bir banyo seti almalıyım?

Bebeğin için, onun cildine uygun yapıdaki malzemelerden üretilen ve güvenli bebek banyo setlerinden seçim yapabilirsin.

7 parçalı bebek banyo seti içinde hangi ürünler yer alıyor?

7 parçalı bebek banyo seti; bebek küveti, kova, maşrapa, sünger, lif, küvet filesi, küvet ayağı çeşitlerinden oluşuyor.

Bebek banyo setinde bulunan küvetler bebek sağlığına dost mu?

Kaliteli bir bebek banyo setinde bulunan tüm ürünler bebek sağlığına dost yöntemler ve malzemelerle üretiliyor.