Bebek Yağı

Bebeğine ister banyo sonrası ister uyku öncesi masaj yapmak için kullanabileceğin bebek yağı, burada pek çok çeşidiyle yerini alıyor. Pudramsı kokusu ve yumuşaklık veren dokusuyla bu yağlar bebeklere özel içeriklerle üretilip satışa sunuluyor. Bebek yağları; klinik, dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilerek ciltte meydana gelebilecek alerjik reaksiyonların önüne geçiliyor. Cildin nemlendirilmesine de yardımcı olan bu ürünleri bebeğin için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Bu yağları bebeğinin tüm vücuduna sürebileceğin gibi bez bölgesini temizlemek için de kullanman mümkün. İlk günden itibaren etkin koruma sağlayan bebek yağları bu sayfada satışta. Hesaplı bebek yağı fiyatlarından faydalanmak için hemen alışverişe başla!

Bebek Yağı Çeşitleri ve Fiyatları

Yenidoğan dahil tüm bebeklerin kullanımı için özel formüllerle hazırlanan bebek yağı çeşitleri, kimyasallardan uzak içerikleriyle bebeğinin sağlığına dost olarak üretiliyor. Her biri farklı markaların etiketine sahip çeşit çeşit bebek yağından biri şu anda senin olabilir. Tek yapman gereken burada gördüğün çeşitlerden bebeğin için uygun olanları bulup sepetine atmak. Uygun fiyat avantajıyla alışverişini tamamladığında siparişin adresine doğru yola çıkıyor. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo bedeli de yok. Böylece bebeğinin cildini rahatlatmak ve deliksiz uyumasına yardımcı olmak adında kullanabileceğin bebek yağlarına kendini ve bütçeni yormadan sahip olman mümkün. Lolons, bebeğinin cildine uygun bebek yağlarıyla burada seni bekliyor.

Bebeğini Bu Masaj Yağlarıyla Rahatlat

Bebeklerin kan dolaşımını hızlandırmak ve rahat nefes alıp vermesini sağlamak için ona masaj yapabilirsin. Masaj yaparken de onun cildini rahatız etmeyecek bebek yağlarını kullanmakta fayda var. Örneğin bu sayfadaki en iyiler arasında yer alan Mustela bebek masaj yağı çeşitleri bu işte annelerin yanında. Kolay emilen ve ciltte yağlı bir tabaka bırakmayan bu ürünleri bebeğine masaj yaparken rahatlıkla kullanabilirsin. Mustela bebek yağı ürünleri, nemlendirici ve rahatlatıcı özelliğe sahip. Özellikle banyo sonrası kullanımlarda etkisini gösteren bu yağlarla bebeğinin sakinleşmesine yakından şahitlik edebilirsin. Lolons'taki çeşit çeşit bebek yağı Mustela ve diğer markaların etiketleriyle anneler için uygun fiyatlarla bu sayfada bir arada.

Bebek Bakım Yağları Lolons'ta

Bebekler yapılan masaj hem onlara hem de annelere faydalı aktivitelerden. Masaj sırasında bebekler fizyolojik olarak rahatlarken anneler de salgıladıkları oksitosin hormonuyla doğum sonrası bunalımlarını azaltabiliyor. Burada yer alan bebek bakım yağı çeşitleri de annelere bu dönemde destek olan kullanışlı ürünlerden. Bununla beraber nemlendirici kremler ve tahriş önleyici losyonların bulunduğu Bebek Bakım Ürünleri sayfamıza da göz atarak bebeğinin cildi için sağlıklı ürünler satın alabilirsin. Bebek masaj yağları parabensiz formülleriyle bebeklerin cildini dış etkenlere karşı korumakla kalmıyor, aynı zamanda ciltte herhangi bir nedenle meydana gelmiş tahrişleri de önlemeye destek oluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek yağını bebeğim için ne zaman kullanabilirim?

Bebek yağlarını bebeğinin banyo sonrasında, uyku öncesinde ya da alt değişiminde kullanabilirsin.

Bebek yağı satın alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebek yağı satın alırken, içeriğinde bebek sağlığına dost malzemelerin kullanıldığı çeşitlere yönelmende fayda var.

Vücuduna bebek yağı uyguladığım bebeğimi daha sonra yıkamalı mıyım?

Bebek yağları, kolay emilen ve tortu bırakmayan formülleriyle, uygulama sonrası temizleme işlemi gerektirmez.

Bebeğimin altını bebek yağı ile temizleyebilir miyim?

Bebeğinin altını temizledikten sonra tenindeki idrar, pudra veya krem artıklarını bebek temizleme pamuğu ve bebek yağıyla temizlemen mümkün.