Bebek Tırnak Makası

Bebeğinin tırnaklarını ideal biçimde kesebilmek için özel olarak üretilen bebek tırnak makası, farklı çeşitleriyle burada bulacağın bebek bakımı ve sağlık ürünlerinden. Minik bir makas şeklinde olanlarından yetişkinlerin kullandığı normal formdaki bebek tırnak makaslarına sayısız çeşit Lolons'la birkaç tık uzağında. Bebeğinin tırnaklarını rahatça kesebilmek için sen de bu ürünlerden dilediğini buradan kolayca satın alabilir ve bebeğin için güvenle kullanabilirsin. Bebek tırnak makasları, kız ve erkek bebekler için renkli tasarımlarda üretiliyor. Kolay tutuşuyla annelerden tam puan alan bu ürünler Lolons'ta satışta. Vakit kaybetmeden üye ol ve alışverişe başla!

Bebek Tırnak Makası Setleri ile Bakım Zamanı

Şık çantası ve tırnak bakımı için gereken malzemeleri içinde bulunduran bebek tırnak makası seti ile bebeğinin tırnaklarını temizleyip şekillendirebilirsin. Tırnakları kestikten sonra geride kalan sivri köşeleri yumuşatmak için törpü, tırnak aralarını temizlemek için fırça, ayak tırnakları için bir adet klipsli makas ve el tırnakları için de bir adet bebek tırnak makası bulunan bu setlere Lolons'ta kolayca sahip olabilirsin. Bebek bakım çantalarına da sığabilen boyutlarıyla bu bebek tırnak seti çeşitlerini bebeğinle gittiğin seyahatlerde yanında taşıman mümkün. Kız ve erkek bebekler için mavi ve pembe renklerde üretilen bebek tırnak makası setleri annelerin favorilerinden. Bebeklerin tırnak bakımı için paslanmaz çelikten üretilen makaslar ve dayanıklı malzemeleriyle törpüler bebekli evlerin olmazsa olmaz bakım ürünleri arasında yerini alıyor. Sen de burada bir araya gelen bebek tırnak makası setlerinden birini sepetine at, hesaplı fiyat avantajıyla alışverişini tamamla, siparişin adresine gelsin.

Yenidoğan Bebek Tırnak Makasları Lolons'ta

Bebeklerin hassas tırnaklarını kesmek için kullanılabilen yenidoğan bebek tırnak makası çeşitleri bu sayfada annelerin beğenisine sunuluyor. Kolay kavranan, kaymayan gövdesi ve hijyenik uç kısmıyla burada satışa sunulan çeşit çeşit tırnak makası bebeklerin tırnak bakımını yapmak için ideal. Onun minik tırnaklarını dikkatlice kestikten sonra bebeklere özel üretilen törpüleri kullanarak tırnaklara şekil verilmesi gerekiyor. Böylece bebeğinin istemsiz hareketlerle kendini yaralamasının önüne geçebilirsin. Hatta yenidoğan bebeklere, hastane çıkışı setlerindeki eldivenleri bir süre giydirmek de bu yaralanmaları önlemenin bir diğer yolu olabilir. Aradığın bebek tırnak makasları burada seni bekliyor.

Bebek Tırnak Makası Kullanım Rehberi

Bebeklerin tırnaklarını keserken dikkatli olman çok önemli. Bu işlem esnasında aydınlık bir ortamda olmak istenmeyen durumların önüne geçebilmek adına faydalı oluyor. Bebek tırnak kesimi sırasında göz önünde bulundurulması gereken bir diğer konu da uygun zaman. Bebeğinin en hareketsiz olduğu uyku vakitlerinde bu işlemi yapmakta fayda var. Ayrıca tırnakların nispeten yumuşak olduğu banyo sonrası da bebeğinin tırnaklarını kesmek için ideal zamanlardan. Bununla beraber bebeklerin elleri ve tırnakları için özel malzemelerle, özel boyutlarda üretilen ürünleri kullanmak işini epey kolaylaştıracaktır. Eğer bebeğinin tırnaklarını kesmek için uygun bir ortam bulamıyorsan, bu işlem sırasında sana destek olacak birinin yanında olması da faydalı olabilir. Her durumda, bebek tırnak makası ve törpü setlerinden birini alarak bebeğinin tırnaklarını kestikten sonra onlara şekil verip bakımını yapman gerekiyor. Lolons, birbirinden kaliteli çeşitleri ve ekonomik bebek tırnak makası fiyatlarıyla burada satışta.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğim için satın alacağım tırnak makası nasıl olmalı?

Bebek tırnak makasları, küçük ebatlarda ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olmalı.

Yenidoğan bebeğimin tırnaklarını ne zaman kesebilirim?

Uzmanlar, yenidoğan bebeklerin tırnaklarının, ilk ayın sonunda kesilmesini tavsiye ediyor.

Bebeğimin tırnak makası setindeki fırça ne işe yarıyor?

Bebek tırnak makası setindeki fırçalarla, bebeğinin tırnaklarını kestikten sonra tırnak aralarını temizleyebilirsin.

Bebek tırnak makasını nasıl temizlemeliyim?

Bebeğinin tırnak makaslarını her kullanım sonrası kolonya ya da kaynar suyla sterilize edebilirsin.