Yeni
%12
24,90 TL 21,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Temizleme Pamuğu

Oldukça hassas bir cilt tabakasına sahip olan yenidoğan bebeklerin vücut temizliği için kullanılan bebek temizleme pamuğu çeşitleri, Lolons'ta farklı markaların uygun fiyatlı etiketleriyle yerini alıyor. Farklı ebatlarda dilediğin kadar satın alabileceği bu ürünler, bebeğinin nazik teni düşünülerek özel olarak geliştirilen formüllere sahip. Bebeğinin gün içindeki bez değişimi esnasında da kullanabileceğin bebek temizleme pamukları Lolons'la birkaç tık uzağında. Sen de bebeğinin hassas tenine uygun temizlik ürünleri arıyorsan, sayfamızdaki bebek temizleme pamuğu çeşitlerini hemen inceleyebilir ve anında satın alabilirsin.

Bebek Temizleme Pamuğu Çeşitleri ve Fiyatları

Parfüm ve boya içermeyen doğal malzemelerle üretilmiş çeşit çeşit temizleme pamuğu bebeklerin vücut temizliği için ideal. Lolons'ta kolayca bulabileceğin bu ürünleri bebeğin için satın alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Üstelik Lolons, belli tutarda yapacağın alışverişler için kargo bedelini de sıfırlıyor. Böylece bebeğinin nazik ve korumasız cildi için uygun olan bu ürünlere, evinden çıkmana gerek kalmadan uygun fiyatlarla sahip olman mümkün. Yenidoğan bebeklerin tenleriyle uyumlu pH değerine sahip olan bebek temizleme pamukları farklı seçeneklerle burada satışta. Örneğin Mycey bebek temizleme pamuğu bebeklerin altını temizlemek için annelerin favorileri arasında. Bebek ıslak mendil çeşitlerine alternatif olarak kullanabileceğin bu ürünleri saf suyla kullanarak bebeğinin genel vücut temizliğini kolayca ve güvenle yapabilirsin.

Annelerin Yardımcısı: Bebek Temizleme Pamuğu

Hekimlerin tavsiye ettiği doğal bebek bakımı ve sağlık ürünleri arasında yer alan bebek temizleme pamuklarını, tekli ya da çoklu olarak satın alabilirsin. Bu sayfada göreceğin birbirinden kaliteli bebek temizleme pamuğu 15*60 adet avantaj paketleriyle annelerin beğenisini kazanıyor. Bebeğinin hak ettiği saf temizliği sağlayan bu ürünler aynı zamanda antialerjik. Dermatolojik olarak denetlenen bebek temizleme pamuğu çeşitleri annelerin kolay kullanabilmesi adına ideal boyutlarda üretiliyor. Onların hassas cilt yapısına uygun olarak tasarlanan bu temizleme pamuklarını sayfamız üzerinde yakından incelemen mümkün. Lolons, tüm bebek temizleme pamuğu çeşitleriyle burada seni bekliyor.

Bebek Vücut Temizliğinin En Saf Yolu ile Tanış!

%100 saf pamuktan elde edilen bebek temizleme pamukları, bebeklerin cildini tahriş etmeyen özel yapısıyla annelerden tam puan alıyor. Bu ürünlerin kullanımı esnasındaki püf noktalarına dikkat ederek bebeğinin ideal temizliğini yapabilirsin. Bebek temizleme pamuğunu, kaynatılıp ılıtılmış suyla ıslattıktan sonra bebeğinin altını bu ürünle nazikçe silebilirsin. Yeterince temizlediğinden emin olana dek aynı işlemi tekrarlamanda fayda var. Uzmanlar, herhangi bir enfeksiyona mahal vermemek adına kız bebeklerin temizliğinin önden arkaya doğru yapılmasını öneriyor. Tüm bu adımlara dikkat ederek bebeğinin alt temizliğini bitirebilirsin. Dilersen en son aşamada Bebek Pişik Kremi sayfamızdaki pişik kremlerinden uygun olanlarını seçerek bebeğine uygulayabilirsin. Lolons, zengin çeşitliliği ve hesaplı bebek temizleme pamuğu fiyatyla burada. Vakit kaybetmeden üye ol ve alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek temizleme pamuğu alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebek temizleme pamuğu alırken ürünün içeriğinde doğal malzemelerin kullanıldığından emin olmanda fayda var.

Bebek temizleme pamuğunu nasıl kullanabilirim?

Bebek temizleme pamuğunu saf su ile ıslatarak bebeğinin genel vücut temizliğini yapabilirsin.

Bebek temizleme pamuğunu bebeğinin alt temizliğinde de kullanabilir miyim?

Bebek temizleme pamukları bebeklerin alt değişimi sırasında da rahatlıkla kullanılabilir.

Bebek temizleme pamukları kokulu mu?

Bebek temizleme pamukları parfüm ve boya içermeden saf pamuktan üretiliyor.