Yeni
%31
69,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%2
59,90 TL 58,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Pişik Kremi

Bebeklerde genelde kalçada, uylukta ya da genital bölgede görülen kızarıklıkları önlemek için kullanılan bebek pişik kremine, Lolons'ta uygun fiyat ve bol çeşit avantajıyla ulaşabilirsin. Farklı markaların kaliteli ürünlerini burada bularak bebeğin için gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Özellikle sıcak aylarda bebeğinin boynunda, kol altlarında veya eklem bölgelerinde de görebileceğin pişik, terlemeyle artabilir. Bu gibi durumlarda yanında bulunduracağın pişik kremleriyle bebeğini rahatlatman mümkün. Her cinsiyetten bebek için pişik kremleri burada satışta. Hemen üye ol, avantajları kaçırma!

Bebek Pişik Kremi Çeşitleri ve Fiyatları

Bebek pişik kremleri, bebeklerin hassas ciltlerinde pişik oluşumunu önlemek amacıyla üretilmiş bebek bakım ürünleri arasında yer alıyor. Her bez değişiminde bebeğinin tenine sürebileceğin bu kremler, bebeğinin cildinin sahip olduğu bariyer fonksiyonunu koruyarak, yumuşaklığını ve esnekliğini sürdürmesine yardımcı oluyor. Örneğin bu sayfada bulabileceğin en iyiler arasında yer alan Mustela pişik kremi yenidoğan dahil tüm bebekler için ideal. Pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olan bu ürün, doğal içeriklere sahip ve parfümsüz. Bununla beraber Mustela bebek pişik kremleri tüm cilt tipleriyle uyumlu olarak üretiliyor. Banyo sonrası pamuklu bir bebek havlusu ya da bornozuyla güzelce kuruladığın bebeğine, Mustela pişik kremini rahatça uygulayabilirsin. Lolons, Mustela ve daha pek çok markanın etiketini taşıyan çeşitler ve hesaplı bebek pişik kremi fiyatlarıyla anneleri buraya bekliyor.

Bebek Pişik Kremleri ile Bebekler Rahat

Pişik, bebeklerde yaygın olarak görülen rahatsızlıklardan. Pek çok sebebi olabilen bu durum, önlem alındığı takdirde pekâlâ engellenebilir. Örneğin bebeğinin bez değişimi esnasında alkolsüz formüllerle özel olarak üretilen bebek ıslak mendilleri kullanmak bu önlemlerden bir tanesi. Banyo sonrasında bebeğinin cildini ideal biçimde kurutmak da pişik olmasına engel olan tedbirler arasında. Bu önlemlerin en başında bebek pişik kremi çeşitlerinin düzenli olarak kullanımı geliyor. Bu ürünler, özel yapıları sayesinde bebeğinin cilt yapısını korunuyor. Pişik görüldükten sonra da onarmaya yardımcı olan pişik kremleri bebek bakımının olmazsa olmazlarından. Bebeğin için aradığın pişik kremi çeşitlerini Lolons'tan al, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Bebek Pişik Kremi Özellikleri

Kimyasal içeriklerden uzak doğal özlere sahip pişik önleyici kremleri, bebeğin için güvenle kullanabilirsin. Patentli doğal aktif bileşenler içeren pişik kremleri, bebeklerin cilt dokularını besleyerek pişik oluşumunun önüne geçiyor. Bununla birlikte, kolay açılıp kapanan ambalajları, bu ürünleri bebeğine rahatlıkla sürmene olanak veriyor. Bitkisel içerikleri sayesinde antialerjik özellikli bebek pişik kremlerini her alt değişiminde kullanabilirsin. Pişik kremleri, içeriğindeki çinko asit ve argan yağı bebeklerin cilt tabakasında koruyucu bir bariyer oluşturuyor. Pişik sorununu önleme yardımcı olan bu bariyer, düzenli krem kullanımında sağlamlaşarak bebeğini rahatlatmaya destek oluyor. Cildin yumuşaklığını korumaya da katkı sağlayan çeşit çeşit bebek pişik kremi Mustela ve diğer güvenilir markaların etiketleriyle burada.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek pişik kremi alırken neye dikkat etmeliyim?

Bebek pişik kremi alırken ürünün kimyasal içerikler yerine doğal özlerden üretilmiş olmasına dikkat etmen gerekiyor.

Bebek pişik kremlerini ne sıklıkla sürebilirim?

Bebek pişik kremlerini, pişiğin durumuna göre günlük olarak ya da her alt değişimi sırasında kullanabilirsin.

Bebek pişik kremleri, pişik olduktan sonra sürülür mü?

Bebek pişik kremleri, pişikleri onarmada ve engellemede oldukça etkilidir. Dolayısıyla bu ürünleri pişik olduktan sonra da rahatsızlık oluşan bölgeye sürebilirsin.

Bebek pişik kremleri nasıl kullanılır?

Bebek pişik kremlerini, pişik olan bölgeye, ambalajında belirtilen miktar kadar uygulayarak kullanabilirsin.