%27
109,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
%35
67,90 TL 43,90 TL
Ücretsiz Kargo
%35
67,90 TL 43,90 TL
Ücretsiz Kargo
%24
69,90 TL 52,90 TL
Ücretsiz Kargo
%24
69,90 TL 52,90 TL
Ücretsiz Kargo
%24
69,90 TL 52,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Gaz Giderici Ürün

Bebeklerin belli bir süre devam eden sorunları arasında büyük bir yere sahip olan gaz sancılarını, burada yer alan ürünlerle yatıştırman mümkün. Kemerden yastığa çeşit çeşit bebek gaz giderici ürün uygun fiyatlarla annelere sunuluyor. Her biri bebeğinin sancısını dindirmek üzere özel içeriklere ve tasarımlara sahip bu ürünler, bebekli evlerin olmazsa olmazlarından. Bebek gaz giderici çeşitleri, ağrıyı dindirmeye kısa sürede etki ederek annelere büyük kolaylık sağlıyor. Bebek bakım çantasına kolaylıkla sığan ebatları sayesinde seyahatlerde de yanından ayırmayacağın bu ürünlere Lolons'ta zahmetsizce sahip olabilirsin. Bebeğinin sancılarını dindirecek gaz giderici ürünler burada seni bekliyor.

Bebek Gaz Giderici Ürünler ve Fiyatları

Özellikle akşam saatlerinde artış gösteren gaz sancıları, bebekleri uyku öncesi huzursuz edebilir. Bebeklerin çoğunda görülen bu durumun belli ürünler ve yöntemlerle azaltılması mümkün. Örneğin bebek yağı kullanılarak karın bölgesine yapılan masajlar gaz sancılarına iyi gelen yöntemlerden. Bunun dışında Lolons'ta yer alan bebek için gaz giderici ürünleri kullanarak bebeğini büyük ölçüde rahatlatabilirsin. Her biri doğal içerikler ve kumaşlar kullanılarak üretilen bu ürünler farklı formlarda bulunabiliyor. Kemer, yastık ve patik şeklinde görebileceğin bebek gaz giderici ürünlerden bebeğin için uygun olacağını düşündüğün bir tanesini hemen seçebilirsin. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Bebeğini rahatlatacak gaz gidericilere mağaza mağaza dolaşıp bütçeni yormadan sahip olman mümkün. Hadi aklındaki ürünü buradan bul, anında satın al, siparişin adresine gelsin.

Gaz Giderici Yastık ile Bebekler Rahat Anneler Rahat

Lolons'ta yer alan bebek gaz giderici yastıklarla sadece gaz sancılarını değil pek çok sorunu çözmek mümkün. Örneğin Sevibebe gaz giderici reflü yatağı çok amaçlı özellikleriyle annelerin favorilerinden. Eğimli yapısı sayesinde reflüsü olan bebekler için ideal olan bu yatak, aynı zamanda kiraz çekidekli torbasıyla gaz sancıları için de birebir. Sevibebe etiketli bebek gaz giderici yastıkların orta kısmında, kiraz çekirdekli torbayı yerleştirmek için bölme bulunuyor. Belli bir dereceye kadar ısıtılıp bu yastığın içine yerleştirilen torba, kiraz çekirdeklerinin doğal yapısı gereği gaz sancılarını dindirmek üzere kullanılıyor. Oldukça etkili olan bu ürün, tüm özellikleriyle annelerden tam puan almayı başarıyor. Sen de bebeğin için burada göreceğin bebek gaz giderici yatak ve yastık çeşitlerinden satın alarak bebeğini rahatlatabilirsin.

Kemerden Patiğe Bebek Gaz Giderici Ürünler

Soğuk algınlıklarında ve gaz sancılarında bebeklerde kullanılan bebek gaz giderici kemer ve patik modellerini bu sayfada rahatlıkla bulabilir ve kolayca satın alabilirsin. Çeşitli renklerde satışa sunulan bu ürünler, doğal içerikleriyle bebeklerdeki gaz sancılarını hafifletmek üzere geliştiriliyor. Buğday taneli veya kiraz çekirdekli kemerleri bebeğinin karın bölgesine bağlayarak kullanabilirsin. Oldukça pratik olan bu ürünler bir o kadar da etkili. Bebeğinin ayaklarını sıcak tutarak gaz oluşumunu engelleyen bebek gaz giderici patikler de Lolons'un zengin çeşitliliği içinde yer alan ürünlerden. Bu hesaplı ve kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsan, hemen üye ol ve ürünleri incelemeye başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin gaz sancılarını dindirmek için hangi ürünleri kullanabilirim?

Bebeğinin gaz sancıları için gaz giderici bebek kemerli, patikleri ve yastıklarını deneyebilirsin.

Bebek gaz giderici kemerlerin içinde hangi malzemeler yer alıyor?

Bebek gaz giderici kemerler, buğday taneleri veya kiraz çekirdekleri gibi doğal malzemelerin yardımıyla gaz sancısını dindirmek için kullanılıyor.

Bebeğimin gaz giderici patiklerini nasıl temizleyebilirim?

Bebeğinin gaz giderici patiklerini, içerisindeki kiraz çekirdeklerini çıkararak organik çamaşır temizleme ürünleriyle çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.