Bebek Fırça ve Tarak

Bebeğin doğduğu andan itibaren kullanabileceğin bebek fırça ve tarak modellerine Lolons'un zengin ürün çeşitliliği içinde kolayca ulaşman mümkün. Doğal kıllara sahip bebek fırçaları ve ince aralıklı bebek tarakları farklı markaların etiketleriyle burada annelerin beğenisine sunuluyor. Sayfamızda görebileceğin yumuşak kıllı bebek fırçası çeşitleri bebeğinin başına masaj yaparak onun saçlarını taramak için ideal. Sen de bebeğin için en iyisini istiyorsan sitemize heme üye ol ve kaliteli bebek fırça ve tarak çeşitlerini hesaplı fiyatlarla satın al!

Bebek Saç Fırça, Tarak Modelleri

Lolons'ta bulabileceğin çeşit çeşit bebek saç fırça ve tarak çeşitleri bebeklerin hassas saç derisi ve ince saç telleri için özel olarak tasarlanıyor. Her biri kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünleri, kız ve erkek bebekler için farklı renk seçenekleriyle sayfamız üzerinde yakından inceleyebilirsin. Örneğin Sevibebe tarak seti bebeğinin saçları için her bakımdan ideal. Bu bebek fırça tarak setinde bir adet doğal kıllı fırça ve bir adet yuvarlak uçlu tarak yer alıyor. Banyoda hassas ciltler ve saçlar için özel olarak üretilen bebek şampuanlarıyla yıkadığın bebeğinin saçlarını bu setteki ürünlerle nazikçe taraman mümkün. Sevibebe fırça tarak setindeki yuvarlak uçlu tarak, bebeğinin saç derisinde oluşabilecek konakları hassas biçimde temizlerken, fırça da bebeğinin başında masaj etkisi yaparak onu rahatlatıyor. Sevibebe ve daha pek çok markanın bebek fırça tarak seti Lolons'ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Bebek Tarakları ile Konağa Son

Bebeklerde çoğunlukla 1-3 aylık dönemde görülen konak, kafa derisinde ve kaşlarda oluşan kepeğe benzer kabuklarla kendini gösteriyor. Bebeklerin yağ bezlerinin fazla çalışması sonucu oluşan bu kabukları bebek yağı ile yumuşattıktan sonra buradan alacağın bebek konak fırçası ile bebeğinin saçlarını fırçalayabilirsin. Kabukların dökülmesine yardımcı olacak bu ürünler annelerin favorilerinden. Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin ihtiyacı olan bebek fırça tarak çeşitlerine kendini ve bütçeni yormadan zahmetsizce ulaşabilirsin. Lolons, bebeğin için bir araya getirdiği fırça ve taraklarla seni bekliyor.

Bebek Tarakları Hakkında

Bebek tarakları çoğunlukla ince dişli konak tarakları ve yumuşak kıllı fırçalar olarak iki gruba ayrılıyor. Tekli olarak görülebileceği gibi ikili setler halinde de satın alabileceğin bu bebek tarak seti çeşitleri bakteri tutmayan özel bir gövdeye sahip. Konak tarakları ince ve sık dişleriyle bebeğinin saç dibindeki konakları nazikçe temizlerken yumuşak uçları sayesinde kafa derisini incitmiyor. Ürünün kolay kavranabilen, kaydırmaz ve yuvarlak tutacağı ise annelere kolay kullanım imkânı veriyor. Bebeğin için ilk günden itibaren kullanabileceğin bu bebek tarağı çeşitleri Lolons'la birkaç tık uzağında. Sen de buradaki kaliteli ve hesaplı bebek fırça ve tarak seti çeşitlerinden seçimini yap, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin kafasındaki konakları ne ile temizleyebilirim?

Bebeğinin saç derisindeki konakları bebek konak fırçası ile nazikçe temizleyebilirsin.

Bebeğime nasıl bir saç fırçası almalıyım?

Bebeğin için güvenilir markaların kaliteli ve doğal kıllı bebek fırçalarından satın alabilirsin.

Bebeğime ne zamandan itibaren tarak kullanabilirim?

Bebeklere özel olarak üretilen tarakları ve fırçaları, doğduğu andan itibaren bebeğin için kullanabilirsin.