Yeni
%13
58,53 TL 50,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%9
54,89 TL 49,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%9
54,89 TL 49,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Diş Fırçası

Bebeklerin ağız ve diş sağlığı dişleri ilk çıktığı andan itibaren başlıyor. Bu sebeple süt dişlerin yapısına uygun formda ve yumuşaklıkta bir bebek diş fırçası edinerek bebeğinin dişlerini fırçalamasına yardım etmen önemli. Lolons'ta bulabileceğin çeşit çeşit bebek diş fırçalarından birini seçerek işe başlayabilirsin. Parmak fırçaları veya saplı fırçaları bebeğinin yaşına uygun içimde seçip kullanman mümkün. Onun ağız ve diş sağlığı için mühim olan bu ürünleri sayfamız üzerinde yakından inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsin. Lolons, kaliteli ve hesaplı bebek diş fırçalarıyla anneleri bekliyor.

Bebek Diş Fırçası Çeşitleri ve Fiyatları

Dişleri temizlerken damağına ve diş etine masaj yapan parmak diş fırçası çeşitlerini bebeğinin ilk çıkan süt dişleri için rahatlıkla tercih edebilirsin. Onun dişlerini fırçalarken dikkat etmen gereken konu fırçalama işini dairesel hareketlerle yapman. Dişleri hem iç hem dış tarafında diş etinden dişe doğru günde iki defa temizleyerek bebeğinin ideal ağız bakımını sağlayabilirsin. Süt dişleri, yetişkinlerin dişlerine oranla daha az mineral içerdiği için çürümeye daha meyilli olabiliyor. Dolayısıyla onlara iyi bakmak belli bir zamana kadar annelere düşüyor. Lolons'ta farklı markaların çeşit çeşit bebek diş fırçası 0-3 yaştan başlayan çeşitleriyle burada. Bebeklerin ağız yapısına uygun formda ve malzemelerle üretilen yumuşak kıllı, esnek saplı veya parmağa takılan bebek diş fırçasını bebeğin için gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

İlk Dişten İtibaren Bebek Diş Fırçaları

Lolons'ta pek çok farklı markanın bebek diş fırçasını bulmak mümkün. Her biri bebek sağlığı ve konforu düşünülerek üretilen bu ürünler tek bir yerde toplanarak annelerin beğenisine sunuluyor. Örneğin farklı tasarımları ve tamamen doğal yapısıyla Jack N' Jill diş fırçası çeşitlerin bebeğin için ideal. Gövdesi mısır koçanından üretilen Jack N' Jill diş fırçaları, doğada tamamen çözünebiliyor. Bu sebeple bu ürünler hem bebeğinin sağlığına hem de çevreye dost. Fırça sapı onun minik elleri için kolay bir tutuş imkânı sağlarken, küçük fırça başı da bebeğinin ağız içi için oldukça uygun. Jack N' Jill diş fırçaları aynı zamanda yumuşak fırça kıllarıyla da annelerden tam puan alıyor. Bebeklerin narin diş eti ve kırılgan diş minesi düşünülerek tasarlanan bu ürünleri bebeğin için güvenle kullanabilirsin.

Bebek Diş Fırçası Seçimi

Bebeğin için diş fırçası seçerken dikkat etmen gereken 3 konu bulunuyor. Seçeceğin diş fırçasının bebeğinin yaşına uygn olması göz önüne alman gereken ilk konu. Erken dönemde kullanılan parmak diş fırçaları, bebeklere diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak açısından gerekli. Daha ileriki aylarda ise bebeğinin dişlerini kendi kendine rahatça fırçalayabilmesini sağlayacak bebek için diş fırçası çeşitlerine yönelmende fayda var. Satın alma aşamasında dikkat etmen gereken bir diğer konu ürünün, bebeğinin narin ağız içine uygun yapıda olması. Yumuşak fırça kılı, küçük fırça başı ve esnek fırça sapı bebeklerin kullanımı için olmazsa olmazlardan. Belli bir zaman sonra hekim tavsiyesiyle kullanmaya başlayacağın florürsüz diş macunlarını görmek için Bebek Diş Macunu sayfamızı da incelemeyi unutma! Lolons, kaliteli çeşitleri ve çok hesaplı bebek diş fırçası fiyatlarıyla burada satışta. Hemen üye ol ve alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin diş fırçası nasıl olmalı?

Bebeğinin diş fırçası bebek sağlığına dost malzemelerden üretilmiş yumuşak kıllı, esnek saplı ve küçük başlı çeşitlerden olmalı.

Bebeğimin diş fırçasını ne sıklıkta değiştirmeliyim?

Uzmanlar bebek diş fırçalarının 3 ayda bir yenisiyle değiştirilmesi gerektiğini söylüyor.

Bebeğimin parmak diş fırçasını nasıl temizleyebilirim?

Parmak diş fırçalarını bulaşık makinesinde organik bulaşık temizleme ürünleriyle rahatlıkla yıkayabilirsin.

Bebeğimin dişlerini nasıl fırçalamalıyım?

Bebeğinin dişlerini dairesel hareketlerle ve diş etinden dişe doğru fırçalaman gerekiyor.