Yeni
%20
24,90 TL 19,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%20
99,90 TL 79,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%27
44,90 TL 32,90 TL
Ücretsiz Kargo
%4
49,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%1
69,90 TL 68,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%18
189,90 TL 154,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%17
92,28 TL 76,90 TL
Ücretsiz Kargo
%4
49,90 TL 47,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%27
44,90 TL 32,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%20
459,90 TL 369,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%20
459,90 TL 369,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%20
459,90 TL 369,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Bakım Ürünleri

Bebeğinin bakımını yaparken gereksinim duyacağın krem ve losyonları bir araya toplayan bebek bakım ürünleri, uygun fiyatlarla burada beğeniye sunuluyor. Vücut nemlendirici losyonlar ve bakım kremleri bebeklerin hassas cildine uygun içerikleriyle annelerin favorilerinden. İster banyo sonrası ister rutin bez değişimi esnasında kullanabileceğin bu ürünler, dermatolojik denetimlerden geçerek satışa sunuluyor. Bebeğin için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğin bebek bakım ürünleri ve malzemeleri, farklı markaların etiketiyle Lolons'ta. Bebeğin için ihtiyaç duyduğun bakım ürünlerini buradan satın al, siparişin adresine gelsin.

Bebek Bakım Ürünleri Modelleri ve Fiyatları

Doğal özlerden üretilen kremler ve hassas ciltlere özel geliştirilen losyonlar, bu sayfada görebileceğin kullanışlı bebek bakım ürünleri modellerinden. Her cilt tipine uygun bu ürünler yenidoğan dahil tüm bebekler için kullanılabilir. Bebek bakım ürünleri, bebeğinin rutin vücut bakımını yaparken tenini nemlendirip yatıştırmak için de birebir. Bu ürünlerin, pişik kremleri gibi onarıcı özelliğe sahip çeşitleri, bebeğinin cilt dokularını yenilemeye de yardımcı olabilir. Avucunun içine az miktarda alacağın bebek vücut kremini, masaj yaparak bebeğinin cildine uygulayabilirsin. Lolons'ta gördüğün tüm çeşitler hesaplı bebek bakım ürünleri fiyatlarıyla senin olabilir. Üstelik burada yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğinin ihtiyacı olan bakım ürünlerine en hesaplı ve kısa yoldan ulaşman mümkün.

Bebeğinin Bakımı Bu Ürünlerle Tastamam

Yenidoğan bebeklerin ince ve hassas ciltleri için özel olarak üretilen yenidoğan bebek bakım ürünleri farklı seçeneklerle bu sayfada yakından incelenebilir. Yerli ve yabancı pek çok markanın ürünlerini bir araya toplayan Lolons, kazançlı alışveriş fırsatıyla annelere zamanda ve bütçeden tasarruf ettiriyor. Örneğin bebek bakımının öncü isimlerinden Mustela, Lolons'ta hesaplı ve kaliteli ürünlerini bulabileceğin markalar arasında. Çoğunlukla banyo sonrası tercih edilen Mustela bebek losyonu bebeklerin cildini yatıştırmak için ideal. İçeriğindeki jojoba ve tatlı badem yağları sayesinde nemlendirici özelliği kazanan bu losyonları bebeğin için gönül rahatlığıyla satın alabilirsin. Mustela bebek bakım ürünleri Lolons'ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Bebek Bakımına Yönelik Ürünler Lolons'ta

Lolons'ta tüm cilt tipleri için bulabileceğin bir diğer ürün de Sudocrem bebek bakım kremi. Hekimlerin tavsiye ettiği ürünler arasında yer alan bu kremlerle bebeğinin rutin bakımını yapabilirsin. Ciltte koruyucu bir bariyer oluşturan bu ürünler, ciltteki tahrişleri önlemeye de destek oluyor. Hatta Sudocrem bakım kremiyle güneş yanıkları ve küçük yaralanmalar dahi iyileştirilebilir. Cildi yumuşak ve pürüzsüz yapmaya destek olan bu ürünleri bebeğinin banyo sonrasında da pekâlâ kullanabilirsin. Geniş kullanım alanı ve yoğun yapısıyla Sudocrem ve daha pek çok markanın etiketini taşıyan bebek bakım ürünlerine bu sayfadan zahmetsizce ulaşabilirsin. Banyo sonrası bebeğinin tırnak bakımı için ihtiyaç duyacağın tırnak makasları için de Bebek Tırnak Makası sayfamıza göz atmanda fayda var.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebeğimin vücut bakım ürünlerini seçerken neye dikkat etmeliyim?

Bebeğin için, onun yaş aralığına ve sağlığına uygun içerikte üretilen bebek bakım ürünlerine yönelmende fayda var.

Bebeğimin bakım kremlerini ne zamandan itibaren kullanabilirim?

Bebek bakım ürünleri çoğunlukla doğumdan itibaren kullanılabilecek özellikte üretiliyor.

Bebek vücut kremlerini bebeğimin yüzünde kullanabilir miyim?

Bebek vücut kremleri, ambalajında aksi belirtilmedikçe, bebeklerin yüz bölgesi için de uygundur.

Banyo esnasında ve sonrasında bebeğim için nasıl bakım ürünleri kullanabilirim?

Banyo esnasında bebeğinin saç ve cilt yapısına uygun bebek şampuanı ve sabunu kullanırken, banyo sonrası için nemlendirici özellikli bebek bakım kremlerini ve losyonlarını tercih edebilirsin.