Mama Sandalyesi Minderi & Kılıfı

Bebeklerin ek gıdaya geçtiği dönemden itibaren kullanılabilen mama sandalyeleri, son derece gerekli bebek ürünleri arasında yer alıyor. Mama sandalyeleri hem bebeklerin daha konforlu bir şekilde beslenebilmelerine yardımcı oluyor hem de onların yemek yeme alışkanlığı kazanmasında önemli rol oynuyor. Mama sandalyesi modelleri arasında ahşaptan katlanabilir modellere, metalden plastik seçeneklere geniş bir seçki bulunuyor. Bebeklerin anatomik yapısına uygun olarak geliştirilen mama sandalyeleri onların yemek yerken rahat hissetmelerine yardımcı oluyor. Mama sandalyesinin hem bebekler hem de ebeveynleri için konforunu arttıracak olan birtakım aksesuarlar da bulunuyor. Bu aksesuarlar arasında mama sandalyesi oyuncağı, mama sandalyesi minderi, mama sandalyesi örtüsü ve kılıfı gibi ürünler bulunuyor. Sık sık kirlenen mama sandalyesini temizleme zahmetinin önüne geçen mama sandalyesi kılıfı, örtüsü ve minderi çeşitlerini Lolons ile incelemeye hemen başlayabilirsin.

Bebeklere Rahatlık Sunan Mama Sandalyesi Minderi

Mama sandalye minderi, yumuşacık dokusu ve kumaşıyla bebeğinin yemek yerken rahat hissetmesini sağlıyor. Özellikle mindersiz olarak satılan mama sandalyelerinin konforunu arttıran bu minderler, sandalyeye kolayca takılıp çıkarılabiliyor. Bebeğinin mama sandalyesinde güvenli ve rahat bir şekilde oturmasını sağlayacak olan bebek mama sandalyesi minderi yıkanabilir özelliğiyle de pratik bir şekilde temizlenebiliyor. Böylece bebekler yemek yerken son derece özgür hissediyor. Bu ürün sayesinde minik yavrun yemek yerken dilediği gibi hareket edebilir ve sen de sonrasında minderi kolayca sandalyeden çıkarıp yıkayabilirsin. Arzu edersen mama sandalyesi minderlerinden yedekli olacak şekilde birkaç tane satın alarak minderin temizlenmesi esnasında bir diğerini sandalyeye geçirebilirsin.

Mama Sandalyesi Kılıfı ile Hijyenik Kullanım İmkanı

Mama sandalyesinin olmazsa olmaz bir diğer aksesuarı olan kılıflar, hijyenik bir kullanım imkanı sunuyor. Mama sandalye kılıfı özellikle dışardayken bebeğinin, için rahat bir şekilde farklı mama sandalyelerini kullanabilmesini sağlar. Bir restoranda, kafede ya da misafirliğe gittiğin bir evde daha önce kullanılmış olan mama sandalyelerine bu kılıfları geçirerek minik yavrun için çok daha hijyenik bir ortam hazırlayabilirsin. Yıkanabilir özelliğe sahip mama sandalyesi kılıfları katlandığında az yer kapladığından bebek bakım çantasında kolayca taşınabilir.

Tek Kullanımlık Mama Sandalyesi Örtüsü

Mama sandalyesi örtüsü, kılıf ve minderden farklı olarak mama sandalyesine geçirilerek değil mama sandalyesinin altına serilerek kullanılıyor. Genellikle 100 x 150 cm ebadında olan bu örtüler yere düşen yemeklerden zemini koruyor. Özellikle misafirlikteyken bebeğine yemek yedireceğin zaman mama sandalyesi alt örtüsü kullanarak olası dökülmelere karşı önlem alabilirsin. Tek kullanımlık olan bu örtüler su geçirmez bir tabakaya sahip bulunur. Böylece yalnızca yemek kırıntılarının değil dökülen sıvıların da zemine geçmemesini sağlar. Bebeğinin beslenme saatini hem daha konforlu hem de daha hijyenik kılacak olan mama sandalyesi aksesuarlarını keşfetmeye hemen başlayabilirsin. Dışardayken bebeğine yemek yedirmeyi kolay hale getirmek istersen portatif mama sandalyesi modellerini inceleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Mama sandalyesi minderi ile örtüsünün farkı nedir?

Mama sandalye minderi, sandalyeye geçirilerek kullanılan ve bebeğinin daha konforlu hissetmesini sağlayan ürünlerdir. Mama sandalyesi örtüsü ise sandalyeye takılarak değil yere serilerek kullanılır. Bu örtüler sayesinde zemini, dökülen yemeklere karşı koruyabilirsin.

Mama sandalyesi minderi nasıl olmalıdır?

Mama sandalyesi minderi dolgulu olmalı, bebeğini terletmeyecek pamuk kumaştan olmalı, yıkanabilir ve kolayca takılıp, çıkarılabilir olmalı.

Mama sandalyesi minderinin ölçüleri nedir?

Mama sandalyesi minderinin ölçüleri modeller arasında farklılık gösterir. Beğendiğin modelin ölçülerini ürün detay sayfasından inceleyebilirsin.