%36
199,90 TL 127,90 TL
Ücretsiz Kargo
%4
349,90 TL 335,90 TL
Ücretsiz Kargo
%17
449,90 TL 371,90 TL
Ücretsiz Kargo
%17
449,90 TL 371,90 TL
Ücretsiz Kargo
%17
449,90 TL 371,90 TL
Ücretsiz Kargo
%36
199,90 TL 127,90 TL
Ücretsiz Kargo
%13
299,90 TL 261,90 TL
Ücretsiz Kargo

Sling

Bebekleri güvenli ve konforlu bir şekilde taşıyabilmek için pek çok farklı ürün tasarlanıyor. Son yılların popüler bebek taşıma ürünlerinden biri de sling. Bilindiği gibi bebekler, doğduğu andan itibaren anne kucağına ve sıcaklığına gereksinim duyar. Bebek kangurusu ve sling gibi taşıma ürünleri bebeklerin kendilerini kucakta hissetmesini sağlar. Bu sayede bebekler gezinti halindeyken çok daha huzurlu ve sakin olabilirler. Bebek sling çeşitleri yalnızca bebeklerin değil aynı zamanda ebeveynlerin de konforlu hissetmesini sağlar. Bebeğini sling ile taşırken sen de bu esnada birçok işini halledebilirsin. Hem evde hem de dışarda kullanıma uygun olan bebek sling kanguru modellerini Lolons ile keşfetmeye hemen başla!

Bebek Slingi Nedir, Ne İşe Yarar?

Kullanışlı Bebek araç gereçlerinden biri olan bebek slingi, son yılların popüler bebek ürünleri arasında yer alıyor. “Sling” sözcüğü dilimize “omuzdan asmak” şeklinde çevriliyor. Sling, bebeği önde veya kalçada tutmak için bir kese oluşturan kumaş parçası, şal olarak da biliniyor. Bebek slingleri ile bebeğini ister önünde istersen de sırtında taşıyabilirsin. Sling yalnızca bebeğini kolayca taşımana imkan sunmuyor aynı zamanda minik yavrunla ten tene temas kurabilmeni de sağlıyor. Bebeğinle birbirinizin sıcaklığını hissetmenize zemin hazırlayan bebek sling çeşitleri özellikle ilk aylarda çoğu bebekte meydana gelen kolik ve gaz sancısı sorununu engellemeye de yardımcı oluyor.

Her Beğeniye Uygun Bebek Sling Modelleri

Farklı renk, desen ve tasarımlardaki bebek sling modelleri arasında her beğeniye hitap eden bir seçenek bulunuyor. Kırmızı, gri, turuncu, pembe, lacivert, yeşil, siyah ve mavi gibi zengin renk seçeneğiyle sunulan sling modelleri arasından ister düz modelleri istersen de desenli modelleri tercih edebilirsin. Bebek taşıma şalı sling modelleri ayrıca bebeğini yan taşımaya olanak tanıyan seçeneklerle de sunuluyor. Lolons tarafından geniş bir model ve marka yelpazesi ile sunulan sling çeşitleri arasından sen de beklentine uygun bir seçim yapabilirsin. Bebeğinle ten tene temas kurarak gezinti yapabilmeni ya da evdeyken kucak isteyen bebeğini rahatça taşıyabilmeni sağlayacak olan sling modellerini hemen keşfet!

Bebek Sling Fiyatları

Bebek sling kanguru çeşitleri hem bebeklere hem de ebeveynlerine büyük konfor sunuyor. İster evdeyken istersen de dışardayken kullanılabilecek olan sling çeşitleri sayesinde aynı anda hem bebeğini taşıyabilir hem de birçok işini gerçekleştirebilirsin. Örneğin; bebeğini sling kangurusuna yerleştirip bakkala gidebilir, ödemeni kolayca yapabilir ve aldıklarını taşıyabilirsin. Evde sling kullanarak çorbanı karıştırabilir ya da bebeğinin dağılan oyuncaklarını toparlayabilirsin. Farklı kumaş özelliklerine ve farklı formlara sahip bebek sling modellerinin fiyatları da farklılık gösteriyor. En uygun bebek sling fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyerek beğendiğin ve bütçene uygun bulduğun bir modeli güvenle satın alabilirsin. Konforlu bebek taşıma ürünlerinden olan kanguru çeşitlerini de incelemek istersen Bebek Kanguru kategorimizi ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Sling nedir?

”Omuzdan asmak” anlamına gelen sling, bebeği önde veya kalçada tutmak için bir kese oluşturan kumaş parçasıdır.

Bebek slingi kullanmanın avantajları neler?

Bebek slingi kullanmak hem bebeğe hem de ebeveynlere pek çok avantaj sunar. Bu avantajlardan bazıları şunlardır: Bebekle annenin ten tene temasta olması, ebeveynlerinin bebeğiyle birlikte rahatça alışveriş ve gezintiye çıkabilmesi, kucak seven bebeklerin evdeyken kolayca kucakta taşınabilmesi, annelerin bebekleri sling içinde kolayca emzirebilmesi.

Sling hangi aydan itibaren kullanılır?

Bebek sling çeşitleri yenidoğan döneminden 13-14 kg'ya dek kullanılabilir.

Sling alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sling alırken kumaş özelliklerine, yıkanabilir olmasına, esneme ve çekme yapmayacak kalitede olmasına dikkat etmelisin.