Yeni
%37
229,90 TL 145,90 TL
Ücretsiz Kargo
%45
199,90 TL 109,90 TL
Ücretsiz Kargo
%24
249,90 TL 188,90 TL
Ücretsiz Kargo
%7
449,90 TL 419,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%37
229,90 TL 145,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%43
199,90 TL 114,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%37
139,90 TL 87,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%37
139,90 TL 87,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%37
139,90 TL 87,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%43
199,90 TL 114,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%43
199,90 TL 114,90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni
%37
229,90 TL 145,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Kanguru

Bebeklerin doğdukları andan itibaren kendilerini en güvenli hissettikleri yer anne kucağıdır. Bu nedenle bebek kanguru gibi kucak sistemleri bebeklerin kucak gereksiniminin karşılanmasına da yardımcı olur. Bebek kangurusu 0 aylık dönemden itibaren hem evde hem de dışarda kullanılabilir. Minik yavrunla en samimi ve en sıcak şekilde gezinti yapabilmene olanak sunan bebek kanguruları sana da bebeğine de konfor sunar. Bebek kanguruları sayesinde aynı anda hem bebeğini taşıyabilir hem de çeşitli işlerini yerine getirebilirsin. Farklı model, renk ve desenlerle sunulan bebek kanguruları arasından arzu ettiğini bulabilmek için incelemeye hemen başla!

Renk Renk, Desen Desen Bebek Kanguru Modelleri

Bebek kanguru modelleri arasında renk renk, desen desen pek çok seçenek yer alıyor. Bebeklerin farklı dönemlerindeki gelişim durumu göz önünde bulundurularak tasarlanan kangurular arasında 6. aydan itibaren, 3. aydan itibaren ya da doğumdan itibaren kullanılabilen seçenekler bulunuyor. Bebek için kanguru modellerinin birçoğu 3 aylık dönemden başlayıp 4 yaşa kadar kullanılabiliyor. Bu açıdan değerlendirildiğinde oldukça uzun ömürlü ve işlevsel ürünler olarak kangurular, ebeveynlerin en çok tercih ettiği bebek araç gereçleri arasında yer alıyor. Kırmızı, sarı, pembe, bej, siyah, lacivert, bordo gibi renkler kullanılarak desensiz tasarlanan modellerin yanı sıra fil desenli, gezegen desenli, hayvan ya da çiçek desenli bebek kanguru modelleri de bulunuyor. Tüm kanguru modellerini kategorimiz üzerinden detaylı olarak inceleyip, beğenine uygun bir modeli seçebilirsin.

Bebek Taşıma Kanguru Kullanmanın Avantajları

Bebek taşıma kangurusu kullanmanın hem bebek hem de ebeveynler için birçok avantajı bulunuyor. Bebek kangurusu öncelikle bebeğinin kucak gereksinimini ve sana olan yakınlık ihtiyacını gidermesine yardımcı olur. Eğer bebeğin sürekli olarak ağlıyor ve kucağına gelmek istiyorsa onu evde kangurusunda taşıyabilirsin. Böylece hem bebeğini sakinleştirebilir hem de evdeki diğer işlerine devam edebilirsin. Örneğin; yemeği ısıtman gerekiyorsa bununla ilgilenebilir ya da ortalığı toplayabilirsin. Çeşitli forumlardaki yorumlar incelendiğinde de ebeveynlerin bebek kanguru tavsiyelerini görebilirsin. Çoğu ebeveyn, kangurunun kendisine hareket kabiliyeti sunmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Kangurular yalnızca evdeyken değil dışardayken de sana pek çok rahatlık sunar. Örneğin bakkala gittiğinde hem rahatça ödeme yapabilir hem de aldıklarını kolayca taşıyabilirsin.

Bebek Kanguru Fiyatları

Bebekler için kanguru modelleri pek çok farklı marka tarafından beğenilere sunuluyor. Bebek kanguru fiyatları da hem markadan markaya hem de kangurunun sahip olduğu kumaş özelliği, tasarım özelliği gibi detaylara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Geniş bir marka ve model seçeneği sunan Lolons ile hem arzu ettiğin kanguru modelini bulabilir hem de cazip fiyatlı alışverişin keyfine varabilirsin. Bebeğinle yakın temas halinde dolaşmanı mümkün kılacak bebek kanguru modellerini keşfetmeye hemen başlayabilirsin. Tıpkı kanguru gibi yakın temas ve rahatlık sunan bebek taşıma gereçlerinden biri de sling. En iyi sling modellerini incelemek için ilgili kategorimizi ziyaret etmeyi unutma!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek kanguru kaç aylıkken kullanılır?

Bebek kanguru çeşitleri arasında 3. aydan, 6. aydan ya da doğumdan itibaren kullanılabilen modeller bulunuyor.

1 aylık bebek kanguruya konulur mu?

Doğumdan itibaren kullanılan kanguru modelleri tercih edildiğinde 1 aylık bebekler de kanguruda taşınabilir. (Bu ürünleri, bebeğin 3 ayını doldurana kadar yenidoğan aparatıyla kullanmalısın.)

Bebek kanguru kullanmanın yararları nelerdir?

Kanguruların bebeğin anne-babayla yakın temas kurabilmesini sağlama, anne-babaların rahat gezmelerine imkan sunma, ebeveynlerin bel ve sırt ağrısı hissetmeden bebeklerini taşıyabilmelerini sağlama, ebeveynlerin bebekleriyleyken rahat alışveriş yapabilmesini sağlama gibi yararları bulunur.

Bebek kangurusu gerekli midir?

Bebeğinle günlük iş rutinlerini yapabilmek isteyenler, bebeğiyle sık sık açık havada zaman geçirmek isteyenler ve bebeği çok fazla kucak isteyen ebeveynler için kanguru olmazsa olmaz bebek ürünlerindendir.