%22
2.299,90 TL 1.799,90 TL
Ücretsiz Kargo

Travel Sistem Bebek Arabası

Travel sistem bebek arabası, birbirinden kullanışlı parçaları bir arada sunan bebek araç gereçleri olarak annelerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yerini alıyor. Sağlam iskelet yapıları, şık tasarımları ve pratik kullanım özellikleriyle bu ürünleri bebeğin için güvenle satın alabilirsin. Ana kucağı, portbebe ve bebek arabası üçlüsünden oluşan travel sistemli bebek arabaları bebeklerin doğumlarından itibaren kullanılabiliyor. Hastaneden çıkarken bebeğini yerleştireceğin ana kucağı, araçta oto koltuğuna dönüşerek sana muhteşem bir kolaylık sağlıyor. Lolons’taki kaliteli ve hesaplı seyahat sistem bebek arabası modellerinden dilediğine hemen şimdi sahip olabilirsin.

Travel Sistem Bebek Arabası Modelleri ve Fiyatları

Lolons’ta bulabileceğin çeşit çeşit markanın etiketini taşıyan travel bebek arabası modelleri bebeklerin konforu ve güvenliği düşünülerek özel olarak üretiliyor. Onların yolculuk sırasında rahat etmesini sağlamaya ek olarak hava şartlarından da asgari düzeyde etkilenmelerini amaçlayan özellikleriyle bu ürünler, annelerden tam puan alıyor. Örneğin buradaki sayısız model arasında göreceğin Joell travel sistem bebek arabası çeşitleri, alüminyum ve paslanmaz bir iskelet yapısına sahip. Ayrı bir portbebe ünitesiyle beraber gönderilen Joell travel sistem bebek arabalarının yüksekliğini rahatça ayarlayabilirsin. Bu ürünler aynı zamanda çift yönlü de kullanılabiliyor. Tamamen dönebilen tekerlekleri ise bu arabalara kusursuz bir manevra kabiliyeti veriyor. Joell ve daha pek çok güvenilir markanın birbirinden güzel modellerine çok hesaplı travel sistem bebek arabası fiyatlarıyla sahip olmak için hemen tıkla!

Seyahat Sistem Bebek Arabası ile Bebekler Güvende

Travel sistem bebek arabaları birkaç noktalı emniyet kemerleriyle bebeğinin güvenliğini düşünen ürünlerden. Farklı markaların ürünlerini bulabileceğin Lolons, senin için bir araya getirdiği kullanışlı modellere ek, belli tutardaki alışverişlere ücretsiz kargo avantajı da sunuyor. Böylece bebeğinin ihtiyacı olan güvenli bir travel sistem bebek arabasını yerinden kalkmadan ve uygun fiyatlarla satın alabilirsin. Örneğin Fisher Price travel sistem bebek arabası, 22 kiloya kadar taşıma kapasitesi ve 5 nokta emniyet kemeri gibi özellikleriyle bebeğin için düşünebileceğin modellerden. Bebek oto koltuğu olarak da kullanılabilen ana kucağı ünitesi ve bebek arabasından oluşan bu ürünlerin bazı modellerinde bulunan ayak örtüsü ise soğuk aylarda bebeğinin ayaklarını ısıtmak için ideal.

Travel Sistem Bebek Arabası Avantajları

Travel sistem bebek arabası, bebeğinle çıkacağın yolculuklarda bebeğine rahat ve güvenli seçenekler sunması bakımından oldukça önemlidir. Kendi içinde kullanışlı parçaları bulunan bu ürünler pek çok açıdan avantajlı. Örneğin aynı zamanda oto koltuğu olarak kullanılan ana kucağı, küçük bebeklerin araçtan indirilip araca tekrar bindirilmesi esnasında büyük kolaylık sağlıyor. Fonksiyonel emniyet kemeri ise güvenliğin önemli unsurlarından. Birkaç noktalı olarak tasarlanan bu kemerleri kolayca takıp çıkarmak da annelerin aradığı kriterler arasında yer alıyor. Tamamen tercih bağlı olarak seçilebilecek 4 ya da 3 tekerlekli travel sistem bebek arabası modelleri, gelişmiş süspansiyon sistemleriyle bebeğini engebeli zeminlerde rahat ettirmek için ideal. Aradığın travel sistem bebek arabası Lolons’ta. Vakit kaybetmeden alışverişe başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Travel sistem bebek arabası hangi üniteleri kapsıyor?

Travel sistem bebek arabaları; bir adet ana kucağı ve bir adet bebek arabasından oluşuyor. Bazı modellerde portbebe de ürüne eklenebiliyor.

Travel sistem bebek arabası seçerken neye dikkat etmeliyim?

Travel sistem bebek arabası seçerken ürünün sağlamlığına, parçalarının kolay takılıp çıkarılmasına ve ürünün kalitesine dikkat etmende fayda var.

Bebeğim için hangi marka travel sistem bebek arabası tercih edebilirim?

Bebeğin için güvenilir ve bilindik markaların travel sistem bebek arabalarını tercih edebilirsin. Joell ve Fisher Price bu anlamda düşünebileceğin markalardan.

Travel sistem bebek arabası fiyatları neye göre değişiyor?

Travel sistem bebek arabalarının fiyatları ürünün markasına ve içerdiği parça sayısına göre değişiklik gösterebilir.