%20
159,90 TL 127,90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
159,90 TL 127,90 TL
Ücretsiz Kargo

Portbebe

Bebeklerin özellikle dışardayken sağlıklı, güvenli ve konforlu olabilmesi için birtakım araç ve gereçlere gereksinim duyulur. Bu araç gereçlerden biri de portbebe çanta. Bebeğin doğduğu andan itibaren kullanabileceğin portbebe, minik yavrunu bir yerden bir yere taşırken kolaylık ve emniyet sunar. Özellikle 0-3 ay dönemdeki bebeklerin taşınması için tercih edilen portbebe, bebeklerin sırt üstü ve düz bir şekilde yatmasını sağlayan taşıyıcı çeşitleridir. Doğum sonrasında hemen kullanmaya başlayabileceğin portbebe özellikle hastane çıkışında da en çok tercih edilen taşıyıcı ürünlerden biridir. Bebek taşıma ana kucağı olarak da bilinen portbebeler, farklı kumaş özelliklerine ve farklı renk seçeneklerine sahip bulunuyor. Bebeğin için aradığın en kaliteli portbebeyi Lolons ile bulabilirsin. Aradığın portbebeyi bulmak ve güvenle satın almak için incelemeye hemen başla!

Portbebe Nedir, Ne İşe Yarar?

Portbebe, çoğunlukla 0-3 ay dönemdeki bebeklerin sırt üstü ve düz bir şekilde yatmasını sağlayan taşıyıcılardır. Ana kucağı ile hemen hemen aynı işleve sahip olan portbebe, ana kucağından farklı olarak bebeklerin düz bir şekilde yatırılmasına imkân sunar. Son yıllarda yapılan pek çok araştırma yeni doğan bebeklerin düz bir zeminde yatırılmasını önerdiğinden portbebeler yeni doğan yavrunu taşımak için tercih edebileceğin en sağlıklı yöntemlerden biridir. Az yer kaplaması ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan portbebe ana kucağı çeşitleri aynı zamanda uygun fiyatlı bebek taşıma araçlarından biridir.

Portbebe Setinde Neler Bulunur?

Portbebe, tek parçadan oluşan bir bebek taşıyıcıdır. Portbebeyi tek başına tercih edebileceğin gibi set olarak da satın alabilirsin. Portbebe seti özellikle birden fazla bebek araç gerecine ihtiyacı olanlar için uygun maliyetli bir seçenek olarak öne çıkar. Peki portbebe setinin içerisinde neler bulunuyor? Portbebe setinde bebek bakım çantası, ana kucağı, bebek arabası ve kanguru gibi diğer olmazsa olmaz bebek araç gereçleri de bulunur. Portbebe seti tüm bu araç ve gereçleri içerebileceği gibi bu araçlardan bir ya da birkaçını da içerebilir. Beğendiğin portbebe setinin detay sayfasından gerekli bilgileri inceleyerek ihtiyacına uygun bir modeli seçebilirsin.

Portbebe Modelleri ve Fiyatları

Portbebe modelleri arasında her beğeniye uygun bir seçenek bulunuyor. Kırmızı, siyah, gri, lacivert, pembe, beyaz, mavi gibi renk seçenekleriyle sunulan portbebeler arasında düz renklerin yanı sıra desenli seçenekler de yer alıyor. Hem sana hem de bebeğine rahatlık sunan portbebeler ayrıca farklı kumaş özelliklerine sahip bulunuyor. Portbebe modelleri çoğunlukla boydan boya fermuarlı şekilde tasarlanıyor. Bazı portbebe modellerinde yan cep seçenekleri de bulunuyor. Böylece bebeğinin her an yanında olmasını istediğin eşyalarını bu ceplere yerleştirebiliyorsun. Kalın iç dokusu sayesinde bebekleri çeşitli darbe ve çarpmalara karşı koruyabilen portbebeler aynı zamanda çıkarılıp takılabilen opsiyonel güneşliğe da sahip bulunuyor. Portbebe fiyatları modeller arasında farklılık gösterdiğinden her bütçeye uygun bir portbebeye sahip olmak Lolons ile mümkün… Ayrıca portbebe gibi diğer bebek araç ve gereçlerini de incelemek istersen ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Portbebe nedir?

Portbebe özellikle 0-3 ay dönemindeki bebekleri taşımak için kullanılan bir bebek araç gereç çeşididir. Portbebe ile bebekler düz bir zeminde sırt üstü olarak taşınabilir.

Portbebe gerekli midir?

Son yıllarda yapılan çalışmalar özellikle yeni doğan bebeklerin düz bir zeminde yatırılması gerektiğini vurguluyor. Portbebeler, 0-3 ay dönemindeki yeni doğan bebekleri düz bir şekilde taşıyabilme olanağı sunduğu için önemlidir.

Portbebe fiyatları neye göre değişiyor?

Portbebe fiyatları ürünün modeline, markasına, kumaş özelliklerine ve renk seçeneklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.