%25
799,90 TL 599,90 TL
Ücretsiz Kargo

Baston Bebek Arabası

Baston bebek arabası çeşitleri hafifliği ve kolay kullanımıyla annelerin sıklıkla tercih ettiği bebek araç ve gereçleri arasında yer alıyor. Pek çok farklı modelde satışa sunulan bu ürünleri Lolons’ta hızlıca bulman mümkün. Tek bir hareketle kolayca katlanıp taşınabilen baston bebek arabaları, evlerde oldukça az yer kaplıyor. Bebeğinle çıkacağın kısa süreli yürüyüşlerde ve beraber gideceğin tatillerde işine çok yarayacak bu ürünler bebeğin için ideal. Baston puset bebek arabaları birbirinden güzel renk seçeneği ve her cebe uygun fiyatlı modelleriyle burada annelerin beğenisine sunuluyor. Aradığın modele hesaplı baston bebek arabası fiyatlarıyla sahip olmak için hemen alışverişe başla!

Baston Bebek Arabası Özellikleri

Baston bebek arabaları, bebeğinin ağırlaşmaya başladığı dönemler için oldukça ideal. Travel sistem bebek arabalarına kıyasla oldukça hafif yapıda üretilen bu ürünleri, yardımsız kapatıp kolayca kaldırabilirsin. Dolayısıyla bu ürünler günlük yürüyüşler ya da kısa mesafe gezintileri için annelerin vazgeçilmezlerinden. Bebeklerin, seyahat sırasında temel ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde üretilen baston bebek arabası modelleri bebeğinle çıktığın tatillerde sana büyük kolaylık sağlıyor. Anneler için tüm kaliteli modelleri bir araya getiren Lolons’ta, aradığın baston bebek arabasını zahmetsizce satın alabilirsin.

Baston Bebek Arabaları ve Fiyatları

Lolons’ta bebeğin için satın almak istediğin baston bebek arabasına kolayca ulaşman mümkün. Üç veya dört tekerlekli modellerin yanı sıra su geçirmez kumaşlara ve 15 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip baston bebek arabaları da burada satışta. Ürünlerin pratik katlama mekanizması ve az yer kaplaması anneleri cezbeden en önemli özelliklerinden. Bir elinle bebeğini taşırken diğer elinde kolayca kapatabileceğin bu ürünleri arabanın bagajına da rahatlıkla sığdırman mümkün. Lolons, senin için seçtiği güvenilir markalı baston bebek arabalarını burada uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Ayrıca belli tutarlardaki alışverişler için de kargo ücreti almayan Lolons, annelere kazançlı alışverişin kapılarını açıyor. Çeşit çeşit baston bebek arabası en ucuz modelleriyle burada seni bekliyor.

Adım Adım Baston Bebek Arabası Seçimi

Bebekleri taşımanın en pratik yöntemlerinden biri olan baston bebek arabaları, diğer bebek arabalarından hafif yapıda üretiliyor. Bu hafif yapısına rağmen sağlam bir iskelete sahip olan bu ürünleri kısa süreli gezintilerde rahatlıkla kullanabilirsin. Baston bebek arabası seçerken dikkat etmen gereken özelliklerden biri ürünün yatabilen özelliği olması. Baston tam yatar bebek arabası modelleri özellikle onunla gittiğin tatillerde bebeğini araba içinde uyutmak için ideal. Bebeğinin de rahat edeceği bu model baston bebek arabaları annelerin favorilerinden. Satın alma aşamasında göz önünde bulundurman gereken bir diğer husus, ürünün emniyet kemerinin kolay kilitlenip açılabilir olması. Bebeğinin güvenliği adına son derece önemli olan bu özellik, annelerin de hayatını kolaylaştırıyor. Lolons; çok hesaplı, kaliteli ve kolay katlanan baston bebek arabası modelleriyle burada satışta.

Sıkça Sorulan Sorular

Baston bebek arabasının diğerlerinden farkı nedir?

Baston bebek arabası, diğer modellere kıyasla daha hafif yapıda ve kolaylıkla taşınabilen bebek arabaları içinde yer alır.

Bebeğim için baston bebek arabası kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

Bebeğin kendi başına dik oturmaya başladığı andan itibaren baston bebek arabası kullanmayı deneyebilirsin.

Bebeğimin baston bebek arabasını nasıl temizleyebilirim?

Baston bebek arabaları, çıtçıtlı kumaş parçaları sayesinde kolaylıkla temizlenebilir.

Baston bebek arabaları kaç kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip?

Baston bebek arabaları 15 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip.