%34
89,90 TL 58,90 TL
Ücretsiz Kargo
%16
189,90 TL 159,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Arabası Yağmurluğu

Anne ve babaların en çok tercih ettiği bebek araç gereçlerinden olan bebek arabaları, bebekle seyahati daha konforlu ve güvenli bir hale getiriyor. Bebek arabaları ile bebekle açık hava gezintileri de kolaylaşıyor. Ayrıca bebek arabaları için özel olarak tasarlanan birtakım aksesuarlar da bu gezintileri hem daha konforlu hem de bebekler için daha korunaklı kılıyor. Bu aksesuarlardan biri de bebek arabası yağmurlukları. Bebek arabalarında kullanılmak için özel olarak geliştirilen bebek arabası yağmurluğu yağışlı havalarda bile bebeğinle gezintiye çıkabilmene olanak sağlıyor. Farklı ölçüler ve farklı özelliklerdeki bebek arabası yağmurluk çeşitlerini incelemeye hemen başlayabilirsin.

Bebek Arabası Yağmurluğunun İşlevleri

Bebek arabası yağmurluk çeşitleri en işlevsel bebek arabası aksesuarlarından biridir. Bebekleri olası yağış ve yağmura karşı koruma altına alan bu yağmurluklar, yağışlı havalarda da bebeğinle açık havanın keyfini çıkarabilmene olanak sağlar. Çoğu bebek arabasında, arabayı satın aldığında gelen bir yağmurluk bulunsa da bazı modellerde yağmurluk bulunmaz. Eğer satın aldığın bebek arabasında yağmurluk bulunmuyorsa uygun fiyatlarla sunulan yağmurluk çeşitleri arasından bir seçim yapabilirsin. Bebek arabası yağmurluğu bebeğini yağıştan korumanın yanı sıra rüzgârdan, toz ve kirden de korur. Yağış olmasa bile yağmurluğu kullanarak soğuk havalarda bebeğini doğrudan rüzgâr temasından koruyabilirsin. Bebeğinle ormanlık bir alanda yürüyüş yapmak istediğinde de yağmurlukları kullanabilirsin. Böylece minik yavrunu çeşitli sinek ve böceklerden korumuş olursun. Yağmurluklar ayrıca bebeklerin dışardaki toz ve kirlerden korunmasına da yardımcı olur.

Bebek Arabası Yağmurluğu Nasıl Takılır?

Çoğu yağmurluk modelleri bebek arabasının itme bölümüne takılarak kullanılır. Gerektiği durumlarda kullanılabilmesi için tasarlanmış olan bebek arabası yağmurlukları kolayca takılıp çıkarabilme özelliğine sahip bulunur. Yağmurluğun ilk olarak bebek arabasına giydirilmesi gerekir. Daha sonra yağmurlukta bulunan ipler vasıtasıyla ürün sabit hale getirilir. Bebek arabası yağmurluğunun monte işlemi işte bu kadar kolay! Herhangi ek bir aksesuara ihtiyaç duymadan bebek arabasına takılabilen yağmurluklar, bebek arabasının açıkta kalan yerlerini tamamen kapatır. Bebek arabası yağmurlukları arasında farklı ölçüler ve farklı modellerde seçenekler bulunur. Bu yüzden bebek arabası yağmurluğu seçimi yaparken kullanılan bebek arabasına uygun ölçülerde bir yağmurluk seçilmeye dikkat edilmelidir.

Bebek Araba Yağmurluklarının Özellikleri

Bebek arabası yağmurluk modelleri arasında farklı ölçülerde seçenekler bulunur. Ayrıca farklı tipteki bebek arabalarına uygun olarak tasarlanan özel yağmurluk çeşitleri de mevcut. Baston bebek arabası yağmurluğu, ikiz bebek arabası yağmurluğu, travel sistem bebek arabası yağmurluğu gibi farklı bebek arabalarına uygun olarak dizayn edilen yağmurluk çeşitleri arasından kullanılan bebek arabasına uygun bir seçim yapılabilir. İkiz bebek arabası yağmurluğu bu arabalara uygun ölçü ve formlarda tasarlanır. Bebek arabası yağmurluk fiyatları hem ürünün modeline ve markasına hem de uyumlu olduğu araba tipine bağlı olarak değişkenlik gösterir. En uygun bebek arabası yağmurluklarını Lolons üzerinden inceleyebilirsin. Farklı bebek arabası aksesuarları içinse ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek arabası yağmurluğu pusetlerle de kullanılabilir mi?

Pek çok bebek arabası yağmurluğu pusetlerle de kullanıma uygundur.

Bebek arabasına yağmurluk nasıl takılır?

Öncelikle bebek arabası yağmurluğu arabaya üstten giydirilir. Ardından yağmurlukta bulunan ipler vasıtasıyla ürün sabit hale getirilir.

Bebek arabasına yağmurluk alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bebek arabası yağmurluklarının ölçüleri ve uyumlu olduğu araba tipleri farklılık gösterir. Hem kullandığın bebek arabasına hem de arabanın ölçülerine uygun bir yağmurluk seçmeye dikkat etmelisin.