Bebek Arabası Örtüsü

Bebeğin pusetinde uyurken onu güneşten veya tozdan korumak için renk renk ve desen desen bebek arabası örtüsü kullanabilirsin. Bu örtüler bebek sağlığına dost kumaşlardan üretilerek satışa sunuluyor. Bebek arabalarına pratik biçimde takılıp sökülebilen bu ürünlerin temizliği de oldukça kolay. Çamaşır makinesinde yıkayabileceğin bebek arabası örtüsü modelleri yumuşacık dokusu ve nefes alabilen kumaş özelliğiyle tüm annelerden tam puan alıyor. Sen de bebeğinin pusetinde rahat uyumasını istiyorsan sayfamızdaki bebek arabası örtülerinden seçim yapabilirsin.

Bebek Arabası Örtüleri ve Fiyatları

Burada yer alan bebek arabası puset örtüsü çeşitleri farklı renk ve desen seçeneği ve her cebe uygun fiyat etiketleriyle beğeniye sunuluyor. Her bebek arabası ile uyumlu ebatları ve hava geçirgenliğine sahip dokuları sayesinde bu örtüleri bebeğinin pusetinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Lolons'ta farklı markaların kaliteli çeşitlerini anneler için bu sayfada bir araya getiriyor. Örneğin sevilen anne bebek markalarından Sevibebe'nin puset örtüleri de burada. Sevibebe bebek arabası örtüsü yüksek su emici özelliğe sahip. %100 pamuklu müslin kumaştan üretilen bu ürünler nefes alabilen yapısı sayesinde bebeği bunaltmadan koruyor. Ayrıca örtünün alt kısmında yer alan ağırlıklar da ürünün rüzgârlı havalarda uçuşmasının önün geçmek için birebir. Sevibebe ve daha pek çok markanın bebek arabası örtüsü çeşitlerini Lolons'tan al, alışverişinden kazançlı çık!

Desen Desen Bebek Arabası Örtüsü Lolons'ta

İster bebeğinle çıktığın açık hava gezintilerinde ister seyahatlerde kullanabileceğin incecik yapılı bebek arabası örtüleri, güneşin bebeğini rahatsız etmesine izin vermiyor. Halkaları veya cırt cırtları sayesinde dilediğin an bebeğinin ana kucağına ya da pusetine takabileceğin bu örtülerle bebeğin huzurla uyurken rahat edeceksin. Kumaşının inceliği ve hava sirkülasyonuna izin veren yapısı sayesinde bu örtüleri araç içinde bile kullanman mümkün. Kategorimizdeki çeşitlerden ihtiyacına yönelik seçimler yapabilirsin. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişler için kargo ücreti de alınmıyor. Böylece sayfamızdaki bebek arabası örtülerinden kendini ve bütçeni yormadan dilediğin adette satın alabilirsin. Aklındaki bebek arabası için örtü çeşitlerini buradan bul, avantajlarla satın al, siparişin hızlıca adresine gelsin.

Ne Güneş Ne Rüzgar: Bebek Arabası Örtüsü

Buradaki birbirinden güzel ve kullanışlı bebek arabası örtüsü müslin kumaşları ile annelerin beğenisi toplarken bebeklere de konfor vadediyor. Yumuşacık kumaşı sayesinde bebek cildiyle de uyumlu olan bu ürünleri gerektiğinde bebeğinin üzerine örtmek için de kullanabilirsin. Özellikle yaz aylarında pusetlerde kullanabileceğin bebek arabası örtüleri terletmeyen özellikte tasarlanıyor. Ayrıca bebek arabası örtüsü kullanırken bebeğinin durumunu belli aralıklarla kontrol etmende fayda var. Bebeklerin güneşten ve rüzgârdan etkilenmeden rahat uyumasına yardımcı olmak için tasarlanan bu ürünler aynı zamanda çok şirin tasarımlara da sahip. Özel ve hijyenik baskı teknikleriyle renklendirilen bebek arabası örtülerinden beğendiklerini sepetine atabilirsin. Lolons, şık ve kullanışlı puset örtüleriyle seni bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek arabası örtüsü kullanırken neye dikkat etmeliyim?

Bebek arabası örtüsünü uzun süre kapalı biçimde tutmak yerine belli aralıklarla açıp bebeğinin durumunu kontrol ederek kullanmanda fayda var.

Kızımın pusetinde kullanmak üzere nasıl bir bebek arabası örtüsü seçebilirim?

Kızının pusetinde kullanmak üzere pamuklu müslin kumaşlardan üretilen ince yapılı ve yumuşak dokulu, tercihen alt kısmında ağırlıkları olan bebek arabası örtülerinden seçimler yapabilirsin.

Bebek arabası örtülerini nasıl yıkamalıyım?

Bebek arabası örtülerini, etiketinde aksi belirtilmediği sürece 30-50 derece sıcaklıkta ve organik deterjanlarla çamaşır makinesinde yıkayarak temizlemen mümkün.