3 Tekerlekli Bebek Arabası

Anne babaların en sevdiği bebek arabası modelleri arasında yer alan 3 tekerlekli bebek arabası, pek çok farklı seçenekle buradaki yerini alıyor. 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde yüksek manevra kabiliyeti sunan bu araçları kullanarak keyifli ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamak mümkün. Siyah, mavi, pembe, bej, kırmızı veya gri tasarımlarda bulabileceğin 3 tekerlekli bebek arabaları Lolons'la birkaç tık uzağında. Tek yapman gereken bu sayfada gördüğün modellerden ihtiyacına yönelik seçimler yapmak. Hesaplı fiyatlarla alışverişini tamamladığında bebek araban hızlıca kapına geliyor. Sen de bebeğin için düşündüğün 3 tekerlekli bebek arabasını Lolons'ta al, siparişin adresine gelsin.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Modelleri Lolons'ta

Üç tekerlekli bebek arabaları şık tasarımları ve işlevsel özellikleriyle annelerin favorilerinden. Çoğu modelde bulunan ayarlanabilir tutma kolu anneye rahat bir sürüş deneyimi yaşatırken gövdeden ve bacaklardan saran 5 noktalı emniyet kemeri ise bebeğe güvenli bir yolculuk vadediyor. Ayrıca bu araçların yazlık ve kışlık modelleri de mevcut. Daha hafif bir iskelete sahip olan yazlık modeller kumaş yapısıyla da bebekleri terletmeyen özelliğiyle öne çıkıyor. Tek hareketle kolayca kapanıp katlanan bu ürünleri bebeğinle çıkacağın kısa yürüyüşlerinde rahatlıkla tercih edebilirsin. Üç teker bebek arabası çeşitlerinin kumaş parçalarını kolayca temizlemek de mümkün. Çıtçıtları sayesinde pratik biçimde çıkarılabilen bu parçaları çamaşır makinesinde yıkayabilirsin. Ayrıca tente, bardaklık, şemsiye, örtü, yağmurluk gibi kullanışlı ürünlerin yer aldığı Bebek Arabası Aksesuarları kategorimizi inceleyerek bebeğinin 3 tekerlekli arabası için gerekli aksesuarlı satın alabilirsin.

Hem Şık Hem Rahat: 3 Tekerlekli Bebek Arabaları

Annelerin bebek arabalarında aradığı kriterler arasında ürünün tam yatma özelliği de yer alıyor. 3 tekerlekli bebek arabası modellerinin hemen hemen hepsinde yer alan bu özellik sayesinde bebeğin aradığı konforu buluyor. Onunla çıktığın açık hava gezintilerinde, aracın oturma bölümünü istediğin ölçüde yatırarak bebeğini uyutman mümkün. Buradan satın alacağın 3 tekerlekli baston bebek arabası modellerinde bulunan yüksek manevra kabiliyeti, kompakt tasarım ve hafif iskelet yapısı sayesinde, bu ürünleri ister şehir hayatında ister bebeğinle çıkacağın yolculuklarda pekâlâ kullanabilirsin. Üstelik Lolons'ta yapacağın belli tutardaki alışverişlerde kargo ücreti de yok. Böylece bebeğin için gereksinim duyduğun 3 tekerlekli bebek arabasını kendini ve bütçeni yormadan satın alabilirsin. Lolons, çok kaliteli ve ekonomik 3 teker bebek arabalarıyla burada seni bekliyor.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Özellikleri

3 tekerlekli travel sistem bebek arabası modellerinin çoğunda tam kapanan 3 veya 4 kademeli tente ve onun üst kısmında bir bebek gözlem penceresi yer alıyor. Aracı sürerken bebeğini görmene olanak sağlayan bu pencere annelerin sevdiği özelliklerden. Ayrıca 3 tekerlekli arabaların kolay katlanabilir olması sık sık seyahat eden aileler için oldukça önemli. Hafif şase sayesinde tek elle kaldırılabilen baston modelleri gün içinde rahatlıkla kendi başına katlayıp kaldırabilirsin. Buna ilaveten geniş alt sepet kapasitesine sahip 3 tekerlekli bebek arabası modellerini tercih ederek bebeğinle çıkmak durumunda olduğun market alışverişlerinde rahat edebilirsin. Lolons'taki modelleri bu sayfada inceleyerek anında sipariş verebilir, akıllı alışverişin keyfini çıkarabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

3 tekerlekli bebek arabası alırken neye dikkat etmeliyim?

3 tekerlekli bebek arabası alırken ürünün sağlam, kolay katlanabilir, hafif ve güvenli olmasına dikkat etmelisin.

3 tekerlekli bebek arabası bebeğim için güvenli mi?

3 tekerlekli bebek arabası gerek 5 nokta emniyet kemeri gerek sağlam şasesi ile bebeklerin güvenliği düşünülerek tasarlanıyor.

3 tekerlekli bebek arabalarını ne zamandan itibaren kullanabilirim?

3 tekerlekli bebek arabalarını doğumdan itibaren bebeğin için kullanabilirsin.